Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2015. április 7.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Egy varázslatos illatkompozíció újrahangszerelve... A Shalimar Parfum Intial virágos-borostyános illata olyan, mint az első szerelem.

Ár: 5 ml 1900, 10 ml 3700 , Eladó: Bildiko78
Állapot: Frissen átfújva, Helyszín: Budapest II., fizetés: Személyesen Mammut környékén vagy postán maradó ajánlott levélként előre utalás után
Ár: 1700+posta , Eladó: BTimi81
Állapot: kipróbált fújós 5 ml, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Yeticica

2021. február 9.

Gonosz kis manó lettem ma, ez a szutykos-szottyos idő kihozta ezt az oldalamat 😈
Meglehetősen régen találkoztam ezzel az illattal, mégis életre szóló emlék maradt. Egy teljes Lyon-Budapest repülő utat émelyegtem végig benne fürdőzve. A férjem elült mellőlem, annyira nem birta 😄
Reptéri duty free és care free impulzus vásárlás eredménye lett a 90 mls üvegcse sorsa az, hogy hazajojjon velem, aztán pár évre a szekrény mélyére száműzetésbe vonuljon.
Beuttttál púder felhő, a nehéz, iriszes fajtából, ami alól kikandikalt egy kiruzsozott gorilla amint a rácsot rázza az állatkertben. Konkrétan. Rúzsos felhangok, állatias alhangok. Vagy mi ,😄
Bevallom, ezt a gorilla hasonlatot anno a fragin olvastam, de nagyon találó, a vetiverre gyanakszom! Olyan kis piszkos, animalis jegyek lapulnak ebben a lében, hogy nem is gondolnank, az artatlan kis rózsaszín üveget nézegetve.
De hát mégiscsak egy Guerlain-nel van dolgunk, ráadásul egy Shalimar flankerrel!
Életem első krémmániás eladása lett. Anyukám kicsit sajnálta, mert ő mindig fújt magára belőle ha jött hozzánk, de kb csak ő használta, én soha.
Sajnos nem vagyok kompatibilis a guerlainaid-el, a ház illat dns-evel 😔 egyedül az allegoria sorozatban nem érzem azt, még a legfrissebb parfumjeikben is kiszimmantom (mon g széria példának okádék).
Eladtam. És persze visszasirom, de csak az eszmei értéke miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

Eladtam. És persze visszasirom, de csak az eszmei értéke miatt.

nyuszo

2019. október 1.

Csak engem emlékeztet az Angel Muse-ra??
Rajtam annyira ez a pacsulis-vetiveres-pralinés jelleg domborodik ki, hogy már első pillanatban ismerősnek tűnt, de kis ideig eltartott, mire rájöttem honnan...
Azóta is tesztelgetem a 2 illatot párhuzamosan, és ki merem jelenteni, hogy több köze van a Muse-hoz, mint az eredeti Shalimarhoz (vagy akár a Souffle-hoz).
Ő egy kifinomult Angel Muse…
Finom, rafinált, gourmand.
Aki Shalimart keres benne, szerintem csalódni fog :(
Én nyomokban sem vélem felfedezni benne...
De jó ez így, mert mindkettőt önmagáért szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 1.

Csak engem emlékeztet az Angel Muse-ra??
Ő egy kifinomult Angel Muse…
Finom, rafinált, gourmand.
Aki Shalimart keres benne, szerintem csalódni fog :(
Én nyomokban sem vélem felfedezni benne...
De jó ez így, mert mindkettőt önmagáért szeretem.

srita

2019. augusztus 22.

Nem gondoltam, hogy lesz még olyan parfüm, ami úgy tesz boldoggá, mint Coco Mademoiselle... ami olyan természetes magabiztosságot és kényelmet adna... Erre tessék, egy vakon vásárolt illat adta meg ezt az élményt újra. Kár, hogy nem gyártják már. De köszönöm annak a személynek, aki által ismerhetem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

hangya68

2019. július 18.

Pofátlan sors! Mire felfedeztem, nem gyártják. De - barátnőm révén - szert tettem ebből egy szép nagy üvegre. Nagyon tartós, de rajtam csak néhány napig él igazán. Utána váltanom kell, mert talán megszokja az orrom, a bőröm és hiába szaglászom, semmi. No de megbocsátom neki (vagy magamnak?), mert aztán mikor újra őt fújom, megint napokig érezhetem ezt a csodát.
Nekem ott kezdődik a parfüm, már ami a tartósságát illeti, hogy este mikor tusolásnál engedem a nyakamra a vizet, érzem, ahogy száll fel az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

dalma92

2018. október 26.

Évekkel ezelőtt, amikor még nem ért el ez az átok (értsd parfümmegszállottság), és a parfümök legteteje számomra az Avon és DM felhozatal volt, amikor még csak néha és véletlen futottam bele ebbe a bűnbarlangba (értsd KM), nem pedig napi szinten bújtam, pici minta formájában jutottam hozzá ehhez az illathoz. A márka ismeretlen volt számomra (Jézusúristen...), a parfüm neve is. A Shalimar sem mondott semmit. Hihetetlen.
Nem tudtam, hogy a "krémjébe" csöppentem.
De azt éreztem, hogy ez valami egészen más, valami több. Mélyebb, tartalmasabb, elegánsabb, értékesebb.
A minta egy időre elveszett, majd előkerült a kanapé alól, ekkor már utánaolvastam. Vonzott. Elkezdtek érdekelni a parfümök, feltámadt bennem valami. Felfedeztem az itteni kincsesbányát, a rengeteg véleményt. Nem volt megállás, beszippantott, megcsócsált majd kiköpött, és jó ideje láncokat tett rám a parfümök világa. Közrejátszottak persze a kisbabás itthoni elszigetelt, beszűkült évek is...A kislányom azóta három éves, de én megmaradtam (parfüm)bolondnak.
Ma átvettem a postán üveges maradékként, magamra fújtam és úgy érzem, körbeértem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Nem tudtam, hogy a "krémjébe" csöppentem.

Encilla

2018. február 28.

Ő sokkal citrusosabb, mint a rokonai, ebből kifolyólag az én bőrömön kissé fanyar, szúrós jelleget mutat. Gyönyörűen megkomponált illat, egyensúlyban vannak az egyes komponensek, nőies, elegáns, kifinomult, mint mindegyik Shalimar. Számomra a L'eau és a Sí Sensuelle változatai közelebb állnak a szívemhez, de neki is jár az 5 csillag! az

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Connie13

2018. február 24.

Az üvege fogott meg először, gondoltam egy próbát megér, vagy nagyon jó lesz, vagy nagyon rossz... A leggyönyörűbb illat, amit valaha éreztem. Mióta megszüntették, én gyászolok. Őszintén és teljes szívemből. Szerencsére sötét és hűvös helyen őrizgetek néhány fújást a csodálatos üveg alján. Ha egyetlen szóval kellene leírnom: Boldogság. Szerencsére a Shalimar család egy másik tagja vigasztal, de ennek az illatnak nincs párja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Asianlover

2018. február 12.

Elképesztő, hogy pont róla nem írtam még semmit a parfümjeim közül! Annyira alap, hogy imádom, hogy meg voltam győződve róla, hogy már réges régen megtettem :)

Puha, púderes, klasszikus tisztaság illat egy picit citrusossággal, csak, hogy ne aludjunk el tőle :) jogos, hogy vannak, akik a szappanszagra vagy múltszázadi gangos házra asszociálnak, mert ez egy klasszikus illat. Nekem egy toszkán kisváros ugrik be inkább róla, mikor a negyven fokból az ember betér egy hűvös szállodába, és megcsapja az a jó értelemben vett kellemes tisztaság illat. Utas és Holdvilág, Gyilkosság az Orient Expresszen. Századfordulós elegancia.

Ettől függetlenül télen is abszolút alkalmas, csak én mostanában télen inkább egy gourmand illat után nyúlok. Amúgy is jobb, ha beosztom, mert utánpótlás nemigen lesz :( Tartóssága kiemelkedő, 8-10 óra töretlenül, hatósugara is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

bobherceg80

2018. január 10.

Csodás citrusos,kissé füstös illat.

Update:Érdekes,hogy most,télen mennyire másképp működik rajtam,mint nyáron,amikor még csak fújósként próbáltam ezt a parfümöt.Erős citrusossággal indít,és kissé édeskés-füstössé puhul nyáron,télen viszont a lecsengése szinte egy az egyben a sima Shalimar EDP

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

Csodás citrusos,kissé füstös illat.

Marcsi66

2017. október 3.

Volt veszteségem illatügyileg,,,,NEOMAGIC emlékszem hogy dühös voltam,káromkodtam és bőgtem,úgy egyszerre,,és hogy képzelik h megszüntetik a kedvenc parfümömet??? Most ezt megúsztam,mert én csak az anyaillatot használom,Hát itt is látom hogy erős a kötelék,helyette mást nem tudok,,,sovány vigasz lehet talán JHG Citizen Quenn (5 csillagra értékeltem) de akkor ez száz,,,mert ez a parfüm minden szónál szebben cseng,Olyan mintha a múltba járnék,babaarcú szépségek kifogástalan stílusát,méltóságát adja át,,,szeretete örökre szól,
Füstös citrusos puhaság,a borostyán sok az elején,de aztán gyönyörűen lágyul,a leszáradása már szappanos,rajtam,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 3.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.