Guerlain

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 6.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Thierry Wasser nevével fémjelzett, 2018-as megjelenésű orientális-virágos illat.

Fejjegy: calabriai bergamott

Szívjegyek: olasz jázmin, ylang-ylang

Alapjegyek: fehér pézsma, vanília, benzoin

Guerlain Shalimar Souffle de Lumière 50 ml ÚJ teszter
Ár: 14.800 Ft+posta , Eladó: abodri
Állapot: 50 ml ÚJ , Helyszín: --, fizetés: postán maradó vagy foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nold

2021. április 29.

Az illat ,ami szó szerint elvarázsol, mint eddig semmi más a 41 évem alatt. Hatalmas kedvenc lett, talán inkább télre, mint nyárra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

abodri

2021. április 28.

Ez egy finom és könnyed, nagyon nőies illat. Szerintem minden korosztályhoz passzol, egyáltalán nem öreges. Az anyaillat nem fogott meg, viszont a Souffle Intense és ez a Lumiére igen, nagyon is!!!!!!!!!! Mindkettő szerető gazdija vagyok :)
Számomra "négyévszakos" illat. Ma is ez van rajtam :)
Az is tetszik benne, hogy a parfüm megalkotója, Thierry Wasser (egyik kedvenc parfümőröm) nem ragaszkodott a mai megszokott "mindenáron édes illathoz"-hoz. Mostanában nagyon sok (túl sok) unisex parfüm van, örülök neki, hogy ez végre kimondottan női illat.
A tartóssága csillagos 5!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 28.

Számomra "négyévszakos" illat. Ma is ez van rajtam :)
A tartóssága csillagos 5!!!!

nygigi

2020. november 14.

Rájöttem mihez hasonlít... a Chanel Allure Sensuell-hez, amit ugyancsak szeretek!

Csodálatos illat az eredeti Shalimar füstössége nélkül gyönyörű üvegben. Elegáns és tartós!
A Shalimar rajongóinak biztosan nem tetszik, de kit zavar, nekem meg a Shalimar nem tetszik túlságosan! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 14.

Ladybee

2020. október 18.

Csodálatos ez az illat. Annyira finom, annyira klasszikus és egyben modern is. Szerintem egyáltalán nem öreges, csak nem egy cuki-muki, hű de szexi, jaj de jó csaj vagyok, mert olyan dögös/zabálnivalóan édes/ fás-pézsmásan nőies az illatom típusú parfüm. Felülemelkedik ezeken a trendeken. Azt elismerem, hogy talán a konzervatív jelző illik rá. De mindenképp fiatalosabb, mint a sima Souffle.
Fragrantican nyárra ajánlják, de én csak hidegben tudom elképzelni ezt a parfümöt. Olyan, mintha egy fehér ködfelhőben mászkálnánk, amibe bele van tűzdelve az ylang és a jázmin. De ez a köd valóban elszeparál, nem hívogat senkit, nem csábít, nem keresi a figyelmet. Introvertált illat. Talán ebből is adódhat, hogy egyesek öregesnek érzik. Én - elég idióta módon - elégedetlenkedtem Thierry Wasserrel, de most megkövetem. (Biztos nagyon érdekli. 😂)
Annyiban köthető a Shalimarhoz, hogy a Shalimar is egy introvertált illat, az is ránk borít egyfajta ködöt. Csak a Shalimar ködje szürke, és borongós belülről figyelve is. De ezt majd ott fejtegetem inkább.
Tartós is. Nem egy orrbavágó szillázsú, de azért szépen körbeleng. És borzasztóan finom. Finom, finom, finom. És rajtam hibátlan kifújástól, leszáradásig. Egy kevésbé kellemes pillanata sincs. Megéri az árát minőség és tartósság tekintetében is. 10 csillagot adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

Elkofen

2020. május 5.

Tényleg nagyon szép az üvege és iszonyúan tartós a bőrömön. Mondjuk a remek tartósság és a minőség valóban jellemző a Guerlain illatokra. Ezen is érezni, hogy minőségi illat, s nem egy olcsó bóvlis pancs. Viszont nekem nem tetszik sem papírcsíkon, sem magamon. Nagyon nem! Olyan mintha kb. 10 évet öregítene rajtam ez a parfüm. Oké, 44 éves vagyok, de fiatalos, sportos alakú és dinamikus, életvidám. Egyáltalán nem illik hozzám.
Egyet értek Asianlover véleményével. Vagyis valóban amolyan 50 pluszos illatnak tűnik gyönyörű üvegcsében. Elegáns, komoly, minőségi, kiforrott meg minden, de nem tetszik.
Vidám, modern és szexi illatnak semmiképpen nem mondanám. Nem kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 5.

Vidám, modern és szexi illatnak semmiképpen nem mondanám. Nem kellene.

KiAn

2019. december 8.

Csodálatosan finom citrusos, vaníliás illat, a kifújástól a leszáradásig. Tartós nagyon és a legfontosabb, hogy nem válik émelyítővé több óra elteltével sem. Szokásos Guerlain elegancia. Jar az 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 8.

Kinga79

2019. január 14.

Az üvege szép.
Szerintem büdös. Papírcsíkon és a bőrömön egyaránt-

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Az üvege szép.
Szerintem büdös. Papírcsíkon és a bőrömön egyaránt-

szeliger

2018. november 23.

Az üveg gyönyörű, mint minden Shalimar üvege, élőben sokkal szebb, mint a képen. Az illat kifújáskor engem megtréfált, rajtam napközis konyha, a citrusok viaskodnak a vaníliával, a virágok nem tudják, hogy kinek az oldalára álljanak. Úgy tíz perc múlva előnyhöz jut a citrusos oldal, aztán a csata visszájára fordul, végül győzedelmeskedik a vaníliás pézsma. Az ütközet időtartama nem több fél óránál, lenyugszanak a kedélyek, a végeredmény egy órákon át illatozó limonádés Shalimar Souffle,.
Nekem az eredeti Shalimar Souffle sokkal jobban tetszik, ez a könnyedebbnek gondolt verzió olyan kis semmilyen lett. A listámról kihúzva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 23.

nyuszo

2018. szeptember 26.

Nagyon hasonlít a Souffle-ra! Első gondolatom az volt, hogy akinek már megvan a Soufflé, annak teljesen felesleges megvennie a Lumiére-t...
Ami alapvető különbség szerintem, és segít dönteni, az az, hogy a narancsvirágot kicserélték ylang-ylangra! De ez a változás szinte észrevehetetlen kifújáskor, inkább a leszáradásnál lesz hangsúlyos...az illat maga nagyon tartós, a délelőtti fújást még este is elég intenzíven lehetett érezni, és akkor jöttem rá, hogy valami zavar ebben az illatban, annak ellenére, hogy délelőtt még a világ egyik leggyönyörűségesebb illatának véltem....
Mint kiderült, az ylang-ylang volt a ludas....
Valamiért nem működünk együtt....ez már a múlt héten is beigazolódott a Penhaligon's Anthology Night Scented Stock-nál.
Úgyhogy, akik nem bírják az ylangot, válasszák az eredeti Souffle-t, akik pedig a narancsvirágot nem szeretik, próbálkozhatnak a Lumiére változattal.....
Amúgy gyönyörű illat mindkettő, érdemes kísérletezni velük!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Mint kiderült, az ylang-ylang volt a ludas....
Amúgy gyönyörű illat mindkettő, érdemes kísérletezni velük!

Asianlover

2018. július 29.

2018-ban megszületett a Shalimar Souffle és az Aromatics Elixir szerelem gyereke... neve Shalimar Souffle De Lumière, súlya 50 g, ára 95 € :D
Nagyon szeretem a Shalimar Souffle illatot, számomra ünnepi, téli, elegáns, érett illat kb. 15 órás (!) tartóssággal.
Ezért tűkön ülve vártam, hogy megszerezzem ennek a nyári, citrusos verzióját!
Sajnos nem azokat a könnyed citrusokat találtam, aminek örültem volna, hanem az Aromatics Elixirre jellemző penetráns fanyarságot. Hála Istennek előbbi illat anyukám egyik nagy kedvence, így legalább neki örömet okozhatok majd vele. Nálam a hate list előkelő helyén áll sajnos :(
Nem tudom, talán 50 pluszos kategória vagy aki például a Gucci Bloomot kedveli, annak is tetszhet talán... (azt is nagyon utálom) Elegáns illat, és az is igaz, hogy megtalálja benne az ember a Côte D'Azure napfényes eleganciáját.
De ez a citrusos különbözőség bőrön kb. 1 órán át él. Utána egy kicsivel gyengébb Shalimar Souffle-ot kapunk. A tartóssága így se rossz, rajtam ez is bír vagy 8 órát, csak a szilázsa kisebb. Nyári melegre sokkal alkalmasabb, ez jó pont.
Mindent összevetve nálam ez egy hármas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Ezért tűkön ülve vártam, hogy megszerezzem ennek a nyári, citrusos verzióját!
Mindent összevetve nálam ez egy hármas.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.