Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain által 2016 áprilisában megjelenő Shalimar Souffle de Parfum egy újabb orientális, virágos parfüm nőknek. A parfüm megalkotását Shah Jahan császár és az ő felesége, Mumtaz Mahal közötti szerelem inspirálta. A parfüm pazar illatával, csábító nőiességével Shalimar buja kertjeit idézi. E parfüm fejillatában a bergamott, mandarin és citrom érezhető; szívillata arab jázmin és narancs virág jegyeiből adódik, alapillatát pedig pézsma, indiai vanília és tahiti vanília alkotja.

FÚJÓS Guerlain Shalimar Souffle De Parfum 2016
Ár: 1800/2500 Ft , Eladó: wallflower87
Állapot: 5ml/10ml , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta
Ár: 15000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 50ml / képen látható mennyiség, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+800 Ft)

erzsebet0304

2019. február 6.

Az illatáról nekem egy ápolt nő jut eszembe,aki nem a parfümtől,hanem inkább valamilyen finom krémtől illatozik.A parfüm 5 csillag,de az üvege....katasztrófálisan gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

Anett0721

2018. február 5.

Ő egy különleges illat, mert nem meleg-édes, hanem hűvös-édes. Nekem. Tavasszal használom, de akkor, amikor friss idő van és nem napsütés, hanem szél, vagy szemerkélő eső akár.

Az anya-Shalimarhoz nem sok köze van, az párás es fűszeres, ez nagyon nem. Viszont ugyanaz, mint a kék verziójú Souffle, csak ez gyűjtői üvegben!

Elegáns, kissé citrusos mégis édes, kicsit megfoghatatlan. Nehéz behatárolni, vele vagyok a legnehezebb helyzetben eddigi véleményeim során, mert annyira egyedi és semmihez nem fogható. Sosem éreztem még azt, hogy egy parfüm egyszerre légies és súlyos is, de ő ilyen. Finom, de mindennapra sok. Besokall az orrom, mégis kívánja...tényleg különleges! Hűvös tavaszi este-illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

lapetitenoirrobe

2017. augusztus 26.

Ez ugyanúgy a Souffle verzió , csak az üveg kapott új "ruhát" , második üveggel használom , es azt kell mondanom , hogy alap darab lett . Eszméletlen tartós ! Kifinomult titokzatosság az egész illat , rajtam nem a citrus jegyek a dominánsak , inkább a vaníliát érzem ki bársonyos , púderes oldalát mutatva . Valahogy úgy érzem , ha ezt viselem , hogy egyben vagyok , összeolvadok vele , Nayon kellemes érzéseket táplál bennem , es ez egy parfümnél elengedhetetlen . Szóval megy a sok csillag , megérdemli !! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

galagonyanya

2017. április 17.

Annyira azért nem tragikus... nyilván a Shalimar-hoz csak nevében és formájában van köze, a Shalimar Souffle-hoz ezenkívül színében is, de illatra egy önálló parfüm, ahogy ez már a flankereknél lenni szokott. Számomra a mandarin, a jázmin és a vanília, ami érezhető ebben a kompozícióban, nagyon kellemes és viselhető, bár nem az a fajta, amely úgy elveszi az eszem, hogy bennfelejtem a csokitortát a sütőben... Szerintem ideális ajándék olyasvalakinek, akit szeretnénk a minőségibb illatok felé terelgetni, de mégsem akarunk az első körben magával a nagy Shalimar-ral letámadni, nehogy megijedjen... az üvege, a csomagolása szép, formája a szokásos Shalimar, és mivel limitált kiadásról van szó, valószínű hogy pár év múlva a gyűjtők majd hajtóvadászatot fognak folytatni érte.

Még valami. Az igazi csalódás számomra a Mon Guerlain volt - ez a kékpacsás Souffle körülbelül annyit nyújt, amennyit vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Musil

2017. április 15.

Óriási csalódás ez a parfüm! Ha van is bármi köze a Shalimarhoz, akkor annak legalább tízmilliószoros hígítása lehet, ha nem több... Aki a Shalimar könnyed, nyári változatát keresi, az inkább az Eau de Shalimar háza tájékán nézelődjön! Ez az illat sajnos nagyon gyenge, kb. egy szimpla citromos víz, bár még limonádénak is gyenge, tartóssága alig 1-2 óra, nem is tudom mikor találkoztam utoljára ennyire rosszul teljesítő parfümmel.
Az üveg megjelenése is egy picit csalódás, mert bár képről jól néz ki, a valóságban egy gyenge minőségű, szitanyomott grafika borítja az üveget, ráadásul nem is a teljes felületén, hanem csak frontoldalról.
Én nagyon azon a véleményen vagyok, hogy kár volt Guerlain-éknak kiadni ezt a parfümöt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.