Best of Beauty 2019

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   parfümériák

Fejillat: szantálfa, neroli, mandarin, koriander, dohány, citrom, bergamott

Szívillat: zsálya, vetiver, szegfű, szantálfa, nőszirom, bors

Alapillat: vetiver, tonkabab, moha, mirha, bőr, ámbra

Ár: 5800 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxpost, vagy postán maradó
Ár: 1100 Ft, 1800 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Utalás után posta, foxpost.
vetro

2018. november 15.

Az új kiadás (hosszúkás üveg) nagyon csendes puha, inkább édeskés mint friss száraz.Semmiképpen nem ūdítő !
Vetítés gyenge.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Vetítés gyenge.

GNóri

2018. szeptember 9.

Fene sem gondolta, hogy az egyik kedvenc nyári illatomat a férjemnek rendelt minták között fogom megtalálni. Mondhatni véletlenszerű találkozás volt. Próbálgatta a neki rendelt mintákat, aki ismeri a notino-s 1ml-s üvegcséket, biztos tudja, hogy nem mindet egyszerű kinyitni. A lendülettől kicsit rám is, és az asztalra is került belőle. Aztán napközben, ahogy mozogtam, meg-megcsapott egy isteni friss illat, mire rájöttem, hogy ez bizony a Vetiver. Nem sokat dilemmáztam, még aznap megrendeltem, így a közös parfümünkké vált.
Könnyed, légiesen zöld, hűs, tiszta, friss illat. Diszkrét, modern, elegáns. Kiegyensúlyozott, megnyugtató. Nem egy csíkhúzós parfüm, de nyáron szerintem ez nem is hátrány.
Boldog vagyok, hiszen régóta kerestem az igazi zöld illatomat. Nagyon szeretem a Mitsouko-féle ódon zöld szépségeket, de a környezetem már kevésbé.
Tetszenek Hermés kertjei, a L'artisan fügés illatai, de nekem mind túl édes. A limonádés/zöld teás parfümökből pedig úgy érzem, hogy már kinőttem. A Vetiver viszont egy abszolút hordható, befogadható illat, zárt térben sem bántunk vele senkit. Nem édesedik be, és anélkül friss és citrusos, hogy a szokásos nyári limonádés/zöld teás közhellyé változna.
Csodálatos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Csodálatos!

molnardokigergely

2017. október 30.

Tökéletes, felemelő, kirobbanó tavasz illat! Időtlen. Bár viszonylag kevés Guerlain illatot ismerek, jelenleg ez tetszik a legjobban! Azért meg kell jegyeznem, hogy a tavalyi első találkozásom ezzel nem volt ilyen pozitív, de idén már nagyon megszerettem.

Ahogy telik az idő egyre jobban megszeretem. Igazi szép szappanos, dohányos, szantálos illat. Nagyon jó, és nagyon jó, hogy a mai napig beszerezhető. El tudom képzelni, hogy kicsit vagányabb, határozottabb nőkön is jól működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Ascyra

2017. szeptember 11.

Érdekes, hogy többen írtátok, hogy zöld illat. :) A páromon inkább valami földszagú, inkább agyagos keménység, később picit édeskés-mézes-bőrös-tonkás elegy tűnik fel, egyszerűen nem tudtam az orrom levenni róla. Utálom a vetivert :) - ez benne a legcsodálatosabb. Ez az illat viszont, valami fantasztikus elegye a férfias, ámde szelíd és szolíd eleganciának. Olyan biztonság-illat, amivel szerintem a mai férfiak nagyon ritkán fognának mellé. "Vadorzó" kétajtós szekrények ne próbálkozzanak vele - csak ha lelkük van. Mert ennek a parfümnek is van - csodaszép, férfias, minden agresszivitást mellőz, de megragad egyfajta érzékiséget is az őt viselő férfiban, akihez állandóan odabújna a szeretett nő. Én bátran ajánlom annak is, aki a vetivertől ódzkodik, mert hiába dominál, mégis olyan kerek illatok veszik körül, hogy az összképben egyáltalán nem zavaró. Nekem szerelem, a párom viszont nem szerette meg. Nagy kár :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Lapo

2017. április 30.

..ha egyszer megkedvelem a golfozást (bár egész kicsi esély van rá :D ) egészen biztosan ezt az illatot fogom választani 1-1 megmérettetés de a gyakorlás, edzés alkalmával is.. ugyanazt hozza a parfümök világában mint a golf a sportban..
nem akárki űzheti-viselheti, fiataloknak kicsit disszonáns.. (ők inkább focizzanak és vegyenek Le Male-t..de senkit nem szeretnék megbántani, hiszen mindenki nem golfozhat :D )
Kell hozzá némi magabiztosság, érettség, sportos elegancia és egy jó minőségű golfütő éves bérlettel egy jobb pályára, illetve egy csillogó-villogó oldtimer autó amivel hétvégente ki lehet gurulni a fűre ütni egyet..
(ezt a szituációt pontozom..ott és akkor nincs jobb..)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

(ezt a szituációt pontozom..ott és akkor nincs jobb..)

zsazsi1

2017. február 6.

Régi szerelmem illata - ez, meg az Héritage!
Én kislány voltam, ő meg igazi férfi. Egy mindörökre letűnt, gyönyörű korszak illata.
Nem tudom, mit éreznék, ha újra megillatolhatnám a Vétiver-t - talán elsírnám magam...?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 6.

Régi szerelmem illata - ez, meg az Héritage!

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. február 6.

Ez igazán friss zöld illat. Egy illatminta során függőjévé váltam . Az illat csodálatos, 10*-ot is megérdemel , de a tartósságával sajnos baj van ezért összességében csak 4* .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 6.

Kodi

2016. február 20.

Nagyon ajánlanám ezt az illatot azoknak, akik napjaink édeskés férfi parfümtrendjétől óckódnak - joggal. Nem fognak benne csalódni nagyon szép illat, a legszebb férfikorban ideális. Klasszikus zöld, a lehető legjobb értelemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

jodocus

2015. június 7.

Jean Paul Guerlain első, 1959-es évben jegyzett illata ez, melyet - állítólag - a család föld-és dohányszagú kertésze ihletett.
Nem könnyű illat, de a parfüm-történetben megkerülhetetlen, szerinem a legjobb vetiver-illat a mai napig (utána jön madame Carven vetiver-illata, és nagyon lemaradva a többiek.
Az a baj, hogy kifújás után sokan sommás véleményt mondanak róla. Pedig ezzel egy fél órát várni kellene. De akkor tényleg csoda történik: az illat játszani kezd velünk, átalakul valami csodává, amit én például imádok.
A későbbi frissítéseket meg sem említem, kár volt kihozni azokat.
40 év felettieknek szól, csak ettől számítva érthető és szerethető ez az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 7.

A későbbi frissítéseket meg sem említem, kár volt kihozni azokat.
40 év felettieknek szól, csak ettől számítva érthető és szerethető ez az illat.

dprime

2015. június 5.

Elso vetiveres illatkent valosaggal sokkolta a mainstream parfumokhoz szokott orromat. Mi ez az oregemberszag, szent szar, gondoltam magamban, a tesztercsik meg majdnem a kukaban vegezte. Aztan birkaturelmemnek es kivancsisagomnak hala megis inkabb zsebrevagtam, es ahogy hazaertem, azon kaptam magam, hogy ugy tizpercenkent az orromhoz emelem. Nem birtam betelni vele, annyira mas volt az altalam addig probalt, kellemes es dogunalmas friss-aquas "tisztasagillatokhoz" kepest.

Nagyon eles, nagyon szaraz, nagyon zold. Az "odivatu" jellege megmaradt, ezert inkabb csak idosebbeken tudom elkepzelni, viszont kiprobalas szinten - szerintem - kotelezo. Ajanlott borre fujni, sokkal baratsagosabb lesz.
Modernebb alternativakent Tom Ford Grey Vetiver-je vagy az Encre Noire Sport johet szoba, mindketto citrusosabb jellegu vetiverillat, fiatalok szamara hatarozottan jobban viselheto, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.