Guess

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: d.nikcsi, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Vakmerő. Magabiztos. Provokatív.

A Dare egy gyümölcsös, virágos illat.

Illatösszetevők: kumquat, körte virág, citrom virág, kaktusz virág, jázmin, vadrózsa, fás jegyek, kókusz, pézsma

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi
Guess Dare 100 ml
Ár: 5500 Ft , Eladó: beachvibes
Állapot: 100 ml mínusz 3-4 fújás, Helyszín: Budapest, II., fizetés: Budapesten és Szentendrén személyes átvétel, illetve akárhogy tudom küldeni

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Fridus0807

2021. július 1.

Kedvenc parfümöm. Imádom az illatát. Rajtam tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Kedvenc parfümöm. Imádom az illatát. Rajtam tartós az illata.

klau99

2020. december 25.

Nagyon kellemes, virágos, kicsit fűszeres illata van, viszont nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

Nagyon kellemes, virágos, kicsit fűszeres illata van, viszont nem tartós.

Nikosia

2020. augusztus 20.

Ajándékba kaptam, nem szoktam fűszeres parfümöket használni, édes, viszont fűszeres illat volt, szerettem, rajtam tartós is volt az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

bachmankrisztina

2020. július 1.

kellemes illata van, de sajnos nem tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

kellemes illata van, de sajnos nem tartós

klau810614

2020. június 30.

Újra az enyém egy üveggel egy kedves krémmániás lány által és imádom . Van benne valami retro érzet de nem jövök rá mi lehet . Tökéletes nappali szaladgálós illat , senkit nem zavar . Talán a legmegfelelőbb ami eszembe jut róla hogy irodai illat ☺️ Tartóssága rendben van .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Szaszus27

2020. június 30.

Elegáns, édeskés illata van, egyébként is nagy Guess párti vagyok így számomra ez az illat is tökéletes. Ha érzékeny vagy az édes illatokra akkor inkább virágosat válassz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

BrittaCooper

2020. június 9.

Nem igazán a szívem csücskei a citrusos illatok, jobban preferálom a virágos, gyümölcsös édesebb illatokat, viszont ez a parfüm mennyei. Sok értékelést olvastam róla, és pont emiatt vettem meg vakon, hogy sokan hivatkoztak rá úgy, hogy imádják, pedig nem hívei a citrusos illatoknak. A fejillata kissé erős, ijesztő lehet, de olyan gyönyörűen lecseng, egy mámorítóan fincsi virágos költeménnyé, hogy nem találok szavakat. Megvan a nyári parfümöm, az ára is kedvező,100ml 5000 forint volt kb. Tartós, könnyen viselhető, nem tolakodó és émelyítő. Akik velem egyetemben nem a citrusos parfümök szerelmesei, érdemes tenni vele egy próbát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

lacrymosa88

2020. június 6.

Csere útján került hozzám, előtte nem ismertem. Kifújva gyümölcsös, picit szappanos, de szerencsére nem tömény cukorszirup. Nagyon kellemes, és van benne valami retró érzet.:-) Érdekes, mert ahogy telik az idő, kicsit uniszexbe megy át, ami nem is baj, nekem nagyon bejön! Ha hagyná magát élettársam, szívesen befújnám vele, hogy ugyan rajta hogy jönne elő ez az uniszex hatás.:-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

vadvirag919

2020. május 29.

Annyira nagyon szeretném az elejét, a végét - a közepét nem, abban van valami, ami már émelyítően édes. A többi az tömény gyümölcsmennyország. Mint amikor először eszel életedben igazi, édes, érett sárgadinnyét.
Fájdalom, én ezt mégsem vehetem meg. 2-3 óra múlva ugyanis az illat isteni, a fejem és az orrom viszont már lüktet... Butylphenyl Methypropional: nagy valószínűség szerint ennek a nagyobb koncentrációja okozza ezeket a tüneteket (ld. Yodeyma Seducción). Más néven Lilial, nemhiába kerülöm a virágos illatokat. :( Ha nem nyírná ki a kis szaglóhámomat, már a polcon csücsülne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

sandorjudit

2020. március 7.

Imádom ezt a parfümöt. Egyszerre édeskés, friss és fűszeres, nagyon energikus illat. A Double Dare nevű utódja viszont már borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.