Guess

Ár:   8799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

szptimea

2020. június 29.

Számomra ez a parfüm semmilyen. Vakon rendelésem volt, és az üvege kislányos bája fogott meg. Sajnos köszönőviszonyban sincs az üveg az illattal. Egy kicsit kesernyés összevisszaság, amit én érzek, egyszerűen nem tudom és nem is tudtam mindezidáig megszeretni. Csak az üvege miatt adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. június 18.

Nagyon szeretem az illatát, de egyáltalán nem tartós:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 18.

Nagyon szeretem az illatát, de egyáltalán nem tartós:/

Babooca

2019. augusztus 21.

Előre is elnézést kérek azoktól akik szeretik. Nem is tudom eddig miért nem véleményeztem, hiszen 2013 óta kísért.

Nekem erről az illatról egy ismerősöm jut eszembe, akivel sosem volt felhőtlen a viszonyunk. Mikor kijött ez az illat, a lila társával együtt, neki feltétlenül be kellett szerezni és természetesen azonnal, naná, hogy ajándékként...

Ez az illat számomra a buta versengés illata. Tipikusan azé, aki belekényszeríti magát egy helyzetbe,hogy megfeleljen másoknak, álruhát visel görcsösen, és később a botladozásai mutatják meg, hogy valójában mennyire egyszerű ember. Ez az illat is pontosan ilyen, semmi különleges nincs benne szerintem, egy átlagos illat elég drágán. A tartóssága gyenge, az illata átlagos, a külseje legalább szép, de aki parfümöt vesz, az az illatáért teszi, mint sem a külsejéért.

Az egyedüli Guess Girl amit szeretek, az a Summer. Az kifejezetten jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

taptilu

2019. július 24.

Nekem kicsit átlagos, "semmilyen" illat. Nem is nagyon tartós. Előnye az olcsó ára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

kinguska

2018. március 24.

Akciósan vettem meg először, de azóta is használom, nagyon tetszik az illata, fiatalos, virágos, édes. Tavaszias, nyárias illata van. Az üvege kifejezetten tetszik, nagyon csajos. Valóban nem a legtartósabb parfüm, de mivel erősebb illatú, így elég párat fújni, nem kell agyon fújni magunkat vele, hogy érződjön az illata, így nekem sokáig eláll, még ha egy nap többször is használom. Mínusz egy csillag, de csak a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

lile

2018. március 19.

Az üveg dizájnja érdekesebb, mint maga az illat :) Elsőre nagyon megtetszett, de én picit ráuntam egy idő után. Valóban semmi extra, friss illat, elfújkáltam szívesen, de nem szakad meg a szívem, hogy elfogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

csilla3275

2018. február 22.

Most vettem nemrég a rossmanban. Pici 12ml 1200ft-ért.
Nem volt szerelem,de ennyiért nem hagyhattam ott.
Virágos,csajos fiatalos illat.
Amikor kifújom akkor nagyon tetszik az illata ,aztán valahogy olyan semmilyen édes illattá lesz.
Hétköznapra tökjó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 22.

Most vettem nemrég a rossmanban. Pici 12ml 1200ft-ért.
Nem volt szerelem,de ennyiért nem hagyhattam ott.
Virágos,csajos fiatalos illat.
Hétköznapra tökjó!

Pünyike

2017. december 31.

Karácsonyra kaptam a páromtól. Ez a parfüm is bizonyíték arra, hogy ajándékba ne vegyen senki parfümöt, kivéve, ha biztosan tudja, hogy mit szeretne az illető. Soha nem vettem volna meg magamnak, nem az én illatom, nem én vagyok a célcsoport.
Az illat fiatalos, virágos, egyébként nagyon kellemes. A fej és szívillat nagyon finom, viszont az alapillattól émelygek, de -ebben az esetben szerencsére- ez nem tart sokáig. Kb 20 perc (nem túlzás!) és semmit nem érzek az egészből. Ledobja a bőröm. Ez egy egészen egyszerű, kedves illat. Semmi furfang, semmi huncutság, egyszerű és ennyi. Talán tini lányok középiskolai, nyári randis illata lehetne. Ahogy a neve is jelzi, "Girl". Nekik jól áll, de egy harmincas-negyvenes nőn nem igazán muzsikál. Hamvas tiniknek éppen elég ez a kis virágfelhő, nekünk viszont -harminc fölöttieknek- nagyon kevés.
Ha nem tetszik, akkor miért adok mégis 5*-ot? Van egy lánykám, bár még picike, de fújtam rá is. Olyan illata lett, mint egy édes kis rózsaszín virágcsokornak. Meg ajándék volt. Az én drágámnak fogalma sincs a parfüm ízlésemről. Neki egyik olyan, mint a másik. Soha nem kaptam tőle még parfümöt, szerinte pénzkidobás. Most kedveskedni akart. Nem az én illatom, de ezt soha nem mondanám meg neki. Nem bántanám meg soha, mert mégis sikerült meglepnie az én drága szerelmemnek. Boldog új évet kívánok minden Krémmániásnak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 31.

Normankaa

2017. november 15.

Nagyon fiatalos, kellemes illat, de ennyi. Rajtam 3-4 órát kibír. Akciósan sikerült hozzájutnom, teljes áron azért elgondolkodnék, hogy megvegyem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

MadKat

2017. szeptember 28.

Féláron vettem, csak úgy kényeztetésképpen. :) Finom kis illat, elvagyunk együtt. Azt sem bánom, hogy a nap végére elillan. Olyan kis könnyed, semmi bonyolult, laza a kapcsolatunk. Ha egy napon nem lesz többé, azt is túl fogom élni.. de ha velem marad, úgy is jó lesz. Majd az idő eldönti. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.