Guess

Ár:   4740 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guapa, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád virágos-gyümölcsös - gourmand

Összetétel bergamot, fekete ribizli, körte, jázmin, afrikai narancsvirág, nőszirom gyökér, vanília, olibanum (gyanta), kasmír fa

Ár: 1000 , Eladó: wikinga
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott levélként
Ár: 3800Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: 75ml/kép, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó

niki93093

2021. május 12.

Régen nagyon szerettem. Lehet, hogy az emlékek szépítik meg, de mintha akkoriban még minőségibb lett volna a csomagolása és maga a parfüm is. Az üvegen nem csak egy rányomtatott logó volt, hanem egy kis fityegő is. Az illlat is sokkal erőteljesebb és tartósabb volt. Még ma is tetszik, de ha magamra fújom egy óra múlva már nem érzek semmmit sem.. Az árához képest nem annyira rossz, szaladgálós parfümnek jó, könnyen be lehet szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

NovaWinter

2021. április 22.

Állandó része készletemnek, felnőttesen elegáns édes illata van, nem kell sok és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Fruzsi90

2021. január 4.

Kellemes édeskés illat, főleg a hidegebb hónapokon szeretem használni, tartósnak is mondanám, nálam a titka talán, hogy nem kell agyon fújni magunkat, a kevesebb több elve érvényesül ennél a parfümnél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Marcsi66

2020. szeptember 19.

Mindig bennem volt h majd kipróbálom én is,,,,amikor megjelent a véleményeknél gondoltam,de csak mostanában sikerült,bevallom ezt sem alaposan,hisz egy fújás volt. Illatra sem tudnám bontani,az előbbiek miatt,DE azt érzékeltem h valóban megérdemelten feszít itt a csillagjaival.Nagyon finom elegáns parfüm,olyan amit úgy általában szeretünk használni , legyezgeti a nőiességet,kellemes szép viselet,,,,nem tudom mennyire tartós,csak ezért 4 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Liliana0126

2020. július 2.

Nagy parfummanias vagyok, es imadom ezt az illatot. Ez egy mely, es edes illat. Tomoren edes az illata. Tehat aki ezt nem szereti annak nem ajanlom.
Jo a mindennapokra is, es buliba vagy randira is ajanlom.
Az illata semmikeppen nem olcsohatasu.
Tartos az illat, amennyiben eredetit vasarolunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Jo a mindennapokra is, es buliba vagy randira is ajanlom.
Az illata semmikeppen nem olcsohatasu.
Tartos az illat, amennyiben eredetit vasarolunk.

Fannitazia

2020. április 24.

Munkás, sietős, jövős-menős napokra megfelel, nekem a 15 ml-s kiszerelés van meg belőle, tehát táskába bedobós méret, de ha valami igazán jót akarok, nem ezt fújom magamra. Kicsit olyan tucat illat. Pár óráig folyamatosan érzem ruhán és bőrön is, aztán elillan, mintha fel se fújtam volna magamra. Nem fogom újra venni, egy próbát azért megért, mert nem rossz az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Qwerty1234

2019. november 3.

Élettársam lépett meg. Németországból hozta. Illata tartós az ő kategóriájában. Nagyon szeretem használni az év minden szakában. Fel tudom fújni magamon akár a minden napokban. Akár egy kiemelkedőbb napon is.
Ujravevos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Ujravevos

bndamy

2019. július 9.

A sok pozitív visszajelzéseknek köszönhetően vásároltam meg ezt az illatot, kb. 1,5 hónappal ezelőtt. Nos, ez idő alatt nem igazán sikerült összebarátkoznunk, pedig próbáltam. Számomra túl édes, szúrós illata van, később mindez alább hagy, átvált egy enyhébb illatra, de így sem fogott meg. Alapjában nem tudom elviselni az édes illatokat magamon (egy kivételével) mivel megfájdul a fejem tőlük, az esetek többségében. Aki nem rajong a cukros, pacsuli illatokért annak semmiképpen nem ajánlanám. Jó tanács, amit mostantól én is betartok: parfüm vásárlás előtt menj be egy drogériába és szagold meg, utána dönts.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Noncsaa15

2019. június 26.

Első szaglásra beleszerettem, Rossmannban illatoltam, tartósságát is 5 *-ra értékeltem volna akkor a csuklómra fújva, így megrendeltem a 75 ml-es kiszerelèst a parfums.hu-ról, azonban magamra fújom és semmit nem érzek már...
Vagy ekkora csalódás szánomra vagy mégsem “eredetit” kaptam...
Így 3 csillagnál többet tartóssága miatt nem tudok adni, azonban az illata tényleg finom, nőies.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Vagy ekkora csalódás szánomra vagy mégsem “eredetit” kaptam...

Platina890413

2019. április 19.

Néha-néha visszatérek hozzá,amikor nem találok semmi újat magamnak. Nem tolakodik,munkában simán megállja a helyét. Tartóssága a szokásos ,amit várhatunk egy EDT-től.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.