Guess

Ár:   4740 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guapa, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád virágos-gyümölcsös - gourmand

Összetétel bergamot, fekete ribizli, körte, jázmin, afrikai narancsvirág, nőszirom gyökér, vanília, olibanum (gyanta), kasmír fa

Guess Seductive 75ml
Ár: 6000 , Eladó: bndamy
Állapot: 1-2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás, Fox post, személyes átvétel
Ár: 3500 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: 75ml/kép, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó vagy MPL automata

Liliana0126

2020. július 2.

Nagy parfummanias vagyok, es imadom ezt az illatot. Ez egy mely, es edes illat. Tomoren edes az illata. Tehat aki ezt nem szereti annak nem ajanlom.
Jo a mindennapokra is, es buliba vagy randira is ajanlom.
Az illata semmikeppen nem olcsohatasu.
Tartos az illat, amennyiben eredetit vasarolunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Jo a mindennapokra is, es buliba vagy randira is ajanlom.
Az illata semmikeppen nem olcsohatasu.
Tartos az illat, amennyiben eredetit vasarolunk.

Fannitazia

2020. április 24.

Munkás, sietős, jövős-menős napokra megfelel, nekem a 15 ml-s kiszerelés van meg belőle, tehát táskába bedobós méret, de ha valami igazán jót akarok, nem ezt fújom magamra. Kicsit olyan tucat illat. Pár óráig folyamatosan érzem ruhán és bőrön is, aztán elillan, mintha fel se fújtam volna magamra. Nem fogom újra venni, egy próbát azért megért, mert nem rossz az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Qwerty1234

2019. november 3.

Élettársam lépett meg. Németországból hozta. Illata tartós az ő kategóriájában. Nagyon szeretem használni az év minden szakában. Fel tudom fújni magamon akár a minden napokban. Akár egy kiemelkedőbb napon is.
Ujravevos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Ujravevos

bndamy

2019. július 9.

A sok pozitív visszajelzéseknek köszönhetően vásároltam meg ezt az illatot, kb. 1,5 hónappal ezelőtt. Nos, ez idő alatt nem igazán sikerült összebarátkoznunk, pedig próbáltam. Számomra túl édes, szúrós illata van, később mindez alább hagy, átvált egy enyhébb illatra, de így sem fogott meg. Alapjában nem tudom elviselni az édes illatokat magamon (egy kivételével) mivel megfájdul a fejem tőlük, az esetek többségében. Aki nem rajong a cukros, pacsuli illatokért annak semmiképpen nem ajánlanám. Jó tanács, amit mostantól én is betartok: parfüm vásárlás előtt menj be egy drogériába és szagold meg, utána dönts.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Noncsaa15

2019. június 26.

Első szaglásra beleszerettem, Rossmannban illatoltam, tartósságát is 5 *-ra értékeltem volna akkor a csuklómra fújva, így megrendeltem a 75 ml-es kiszerelèst a parfums.hu-ról, azonban magamra fújom és semmit nem érzek már...
Vagy ekkora csalódás szánomra vagy mégsem “eredetit” kaptam...
Így 3 csillagnál többet tartóssága miatt nem tudok adni, azonban az illata tényleg finom, nőies.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Vagy ekkora csalódás szánomra vagy mégsem “eredetit” kaptam...

Platina890413

2019. április 19.

Néha-néha visszatérek hozzá,amikor nem találok semmi újat magamnak. Nem tolakodik,munkában simán megállja a helyét. Tartóssága a szokásos ,amit várhatunk egy EDT-től.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Babooca

2019. április 4.

Csodálom, hogy még nem véleményeztem. 2015-ben vettem a Glamour-napokon a legkisebb kiszerelést, konkrétan 1500 Ft-ra jött ki. :D

Ez egy kellemes, bújós, krémes illat tavaszra és őszre. Nem az a fajta, amit mindenki megdicsér rajtam. Komfortillat, ami az emberek jelentős %-át nem bántja, ha felfújod. Bőr közeli, hétköznapokon kb. csak az szúrja ki, hogy felfújtad, aki megölel. Nekem egy 15 ml-s változat van meg, táskában tökéletesen elfér és elég masszív is, hogy ne féltsem. Egy nap többször után kell fújni, nem marad meg sokáig az illata, de ez megbocsájtható mert nem EdP-ről, hanem EdT-ről beszélünk. Bármilyen alkalomra tökéletesen illik, én legtöbbször kirándulásokkor, dolgos hétköznapokon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

DNBasser

2019. március 26.

Szerintem hétköznapokra tökéletes. Nem várhatjuk egy EDT-től,ilyen árkategóriában hogy ennél tartósabb legyen,többször kell fújni,de nőies és dögös illat,mindig újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Puszedly

2019. január 12.

Páromtól kaptam karácsonyra! Végre ezaz én illatom!! Ezaz az illat amit mindenhova fellehet fújni! Egyszerűen imádom! Rendkívül tartós! Környezetemben is dicsérik, kérdik miez a finom illat! Nem tolakodó, de mégis ott van! Nekem nem volt rajta olyan fityegő, 30mlset kaptam! Ha elfogy újraveszem, renélem nem vonják ki a forgalomból..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

biju94

2018. november 13.

Szerintem az egyik Avonos parfümre hajaz az illata,legalábbis rajtam... egyébként nem rossz, de semmi különleges sincs benne :\

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.