Guess

Ár:   19 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nanook9212, az összetevőket feltöltötte: KataD, Módosítva: 2023. augusztus 24.

Ár:   19 000 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegyek: körte, bergamot

Szívjegyek: rózsavíz, pünkösdi rózsa, frézia, ciklámen

Alapjegyek: ámbra, szilva, pacsuli, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

beucika

2024. június 12.

Háááát.....
Nem tudom...
Az illata nagyon kellemes, nyárias.
De a tartóssága botrányos. Katalógusos parfümök százszor tartósabbak.
Emiatt nagyon lepontoznám... De az illata viszont nagyon jó. Egyébként nagyon hasonlít valamire, valamilyen régi illatra. Nem tudjátok mi lehet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 12.

Háááát.....
Nem tudom...
Az illata nagyon kellemes, nyárias.
De a tartóssága botrányos. Katalógusos parfümök százszor tartósabbak.

Viktoria_fks

2024. április 5.

Parfümöt szaglásztam a dm-be, de egyenlőre a testpermetet vettem meg.
Alapból számomra minden ilyen kék parfüm sose tetszett mert mindig ilyen vizes, semmilyen illatúak voltak. Most magamra fújtam a parfümöt és rögtön szerelembe estem. Nagyon finom illata van. Friss, kicsit citrusos de mégsem olyan unisex illatú. Nagyon magával ragadó. Igazi nyári illat!
Tartósnak tartós volt a kabátomon.
A testpermetet viszont elhoztam, és nekem nem volt 100%-os hasonlítás. Valami hiányzott illetve nem is olyan tartós.
A parfümért viszont vissza fogok menni. Nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 5.

Parfümöt szaglásztam a dm-be, de egyenlőre a testpermetet vettem meg.
Tartósnak tartós volt a kabátomon.
A parfümért viszont vissza fogok menni. Nagyon tetszik :)

Nikk89

2024. március 4.

Én a testpermet verzióját próbáltam, de gondolom ugyanaz lehet. Givenchy Ange ou Dèmon le secret és Ariana Grande God is a women elegy. A leszáradása kicsit szúrós, kicsit uniszex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 4.

CsinCsilla

2023. december 26.

Hónapokkal ezelőtt kinèztem magamnak, nagyon tetszett az illata, azonban párom győzködött, hogy "ne most vedd meg, ez nyári illat", illetve "ne vegyèl parfümöt egy darabig, van most elèg". Kiderült, hogy azèrt voltam letiltva róla, mert ezt a parfümöt vette meg szettben nekem karácsonyra 🤭 A csomagolás csodaszép, imàdom a türkizkék szìnt, az üveg a szokásos, letisztult dizájn. Az illat gyümölcsös, könnyed, nyári, van egy pici "naptejes" utóèrzete, a strandolást juttatja eszembe. A körte különlegessè teszi. Nyáron biztosan őt fogom fújni, mert isteni illat. Màr most imádom, de ebben szerepet játszik az is, hogy ami parfümöt a páromtól kapok, ahhoz kedves emlèkek fűznek. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 26.

Szanikaaa

2023. november 15.

Engem nagyon megfogott ez az illat, dm ben szagoltam először, fújtam is magamra és utána egész nap ezt szimatoltam a karomon és imádtam. Nyilván azóta már beszereztem és továbbra is imádom. Nekem erőteljes lehengerlő, mégis "tiszta" illat érzete van. Kicsit mintha unisex lenne, de jó értelemben. Viszonylag tartósnak is mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 15.

nanook9212

2023. augusztus 18.

Egyenlőre csak testpermet változatban van meg, de a rendes parfümös változatot is meg akarom majd egyszer venni. Isteni, nyári, frissítő valahogy engem a tengerparta emlékeztet, de nem a kókuszos naptejes értelemben, hanem csak úgy magára a szél illatára ami a tenger felől fúj. Isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 18.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.