Guhl

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: kisapolo, Módosítva: 2017. március 4.

Lelőhely:   Müller

+ meg merem kockáztatni, hogy nem feltétlenül kell mellé balzsam
+ nem nehezíti el a hajat
+ nem okozott irritációt sem korpát
+ törölköző száraz hajnál láthatóan göndör tincsekbe rendeződik a frizura tőle

- a mennyiség elég kevéskének tűnik valahogy- de lehet csak mert ebben a flakonban látszik hogy fogy :-)
- kicsit csúf az összetétel lista
- kell azért nekem egy naaagy diónyi mennyiség , hogy megfelelően habozzon és jusson mindenhova (de az átlag ember nem használ el annyi hajhabot és hajlakkot amit ki kéne mosnia a hajából, mint én szóval ez nem mérvadó)

Összességében nekem eddig ez az egyik legjobb göndör-hajas samponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Szóval száraz, hosszú, göndör haj:
+ az illata alig érezhető, talán semlegesnek is mondható
+ öblítésnél már látszik hogy szép fényes a haj , selymes a tapintása
+ meg merem kockáztatni, hogy nem feltétlenül kell mellé balzsam
+ nem nehezíti el a hajat
+ nem okozott irritációt sem korpát
+ törölköző száraz hajnál láthatóan göndör tincsekbe rendeződik a frizura tőle

- kicsit csúf az összetétel lista

Összességében nekem eddig ez az egyik legjobb göndör-hajas samponom.

paranoidcat

2014. november 5.

Az egyik legjobb sampon amit göndör hajra próbáltam. A balzsamját még nem használtam, de remélem az is ennyire jó, mert akkor nem kísérletezek tovább más sampon-balzsam kombókkal. Egy nagyon szép, kövér ötöst érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 5.

Csokinyuszi

2013. június 6.

Szàraz félhosszú hajam van, gondoltam használni fog.
Sajnos idáig még semmi. Igaz csak párszor használtam.
Lehet,hogy többször kéne. Az illata ennek is isteni finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Szàraz félhosszú hajam van, gondoltam használni fog.
Sajnos idáig még semmi. Igaz csak párszor használtam.
Lehet,hogy többször kéne. Az illata ennek is isteni finom.

nikol

2013. március 22.

Száraz, hosszú göndör hajam van,és két flakonnal használtam el, így bátran ki merem jelenteni, hogy tényleg jó. Ápolja a hajat, és hajszárítás után, szépen tincsekben maradtak a fürtök, nem úgy mint más samponnál.Nem volt az a borzasztó szénakazal hajszárítás után, amit általában más sampon után tapasztaltam.Volt,hogy balzsamot sem használtam, de úgy is rendkívül jól teljesített nálam.A balzsamját még nem használtam, de valószínű az is ennyire jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Zöld)