Guhl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: Thumpa, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Gingko és Jojoba kivonattal.

paranoidcat

2014. november 5.

Az én hajam is a vékonyszálú-dús kategóriába esik, és ez a második kedvenc hajformázóm: szépen kiemeli a göndörséget, nem zsírosít, az illata sem tolakodó - nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

kova

2013. július 11.

Én eddig csak szárítással együtt vizes hajra próbáltam ki, nekem eddig ez a legjobb göndör hajra. Nem nehezíti el, szépen megformázza a fürtöket, de nem olyan mű a hatása,mintha hajhabbal csináltam volna. Azt hiszem most megtaláltam az én hajamnak legjobb terméket. Legközelebb kipróbálom a termékcsalád többi tagjával együtt is. (Azt hiszem azért is működhet jól nálam,mert az én hajam elég vékony szálú, viszont sűrű, erős szálú hajjal nem hinném, hogy ilyen jó eredményt ad). Az illata pedig nagyon finom, nem túl erős. És a legjobb, hogy nem ragad, olyan,mintha rajta se lenne, csak a szuper hatása érződik/látszódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Csokinyuszi

2013. június 6.

Sziasztok! Én is próbàltam már vizes hajra , szàrìtàs és nyomkodàs
nélkül, de nekem valahogy másnapra mindig ugyanúgy nézett ki. Rosszul:'(
Most megpróbàlom szàrítàssal együtt, hátha jobb lesz.
Az illata isteni finom, ès az ára sem volt sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

Sziasztok! Én is próbàltam már vizes hajra , szàrìtàs és nyomkodàs
nélkül, de nekem valahogy másnapra mindig ugyanúgy nézett ki. Rosszul:'(
Most megpróbàlom szàrítàssal együtt, hátha jobb lesz.
Az illata isteni finom, ès az ára sem volt sok.

kissenikor

2013. március 5.

Régóta keresek a göndör, erős szálú hajamra olyan krémet, habot, pakolást, ami segíthet a rögzítésében. Eddig egy taft hab volt (göndör hajra), ami bevált, de megszűnt, az itteni vélemények hatására próbálkoztam meg ezzel a spray-el, de nem vált be. Nagyjából annyit tesz, mintha vizet spriccelnék a hajamra...semmit nem használ, nekem nem jött be. Ha valakinek esetleg kellene, szívesen továbbadok rajta áron alul, csak párszor használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

2013. február 3.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, a balzsamot is használom ebből a szériából. A hajam valahol a hullámos és az egyenes közt van, egyenes csak akkor lesz ha körkefével kiszárítom, ha hagyom levegőn száradni akkor kicsit hullámos. Ezzel a spray-vel akkor fújom be, amikor félig száradt meg, és "nyomkodom" kb. száradásig, vagy úgy lefekszem aludni. Reggelre mindig szép hullámos ilyenkor a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

anicooc

2013. január 6.

Egyelőre ismerkedünk egymással. A tesóját, a habját is használom, azt hajmosást követően, nedves hajra, diffúzoros szárításhoz.
Ezt pedig másnapos hajhoz vettem. Nekem viszonylag rövid hajam van, amit növesztek és másnapra nem kinyúlik a hajam, hanem épp hogy jobban begöndörödik, ezáltal még rövidebb, mert összeugrik. Ha a száraz hajamra ezt ráfújom, még kunkoribb leszek, tehát a göndörség fokozás kipipálva. Viszont ha előbb vízpermetet fújok rá a hajamra, majd arra ezt a spray-t, úgy előkerülnek az ígért külön álló szép hullámok. Diffúzorral kicsit rászárítok ilyenkor és már is olyan, mintha frissen mosott lenne a hajam, úgyhogy elégedett vagyok.
A samponján és a balzsamján is gondolkodok.....

Update: igaz, hogy göndörít, de egyben keménnyé is teszi a tincseket, ami nem igazán tetszik. De még kísérletezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

A samponján és a balzsamján is gondolkodok.....

Thumpa

2012. december 26.

Hihetetlen, de a rendezetlen, félig egyenes, félig göcsörtösen hullámos hajamat nagyon szép hulámokba (néhány helyen szinte loknikba) rendezte. Az illata isteni. Az összetevői nem túl szépek, ezért egy pontot levonok, de ettől eltekintve nagyon elégedett vagyok. Vizes hajra alkalmaztam, hajmosás után, majd száradásig (és utána is) folytattam az alulról felfele nyomkodó mozdulatot, amit ismernek valószínűleg a göndör/hullámos hajúak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

caarmaa

2012. december 14.

szerintem is egész jó ez a szer a természetes hullámos hajamra, bár én eddig csak száraz hajon próbáltam, mivel az elaludt, másnapos fejemre keresgéltem valami felfrissítő akármit. az eddig próbáltak mellett messze a legjobb (Wella, L'oreal, Tigi), mert nem ragasztja össze a tincseket, meg valamelyest újra beloknisít, de azért csodaszernek sem mondanám, mert lehetnének még rendezettebbek a tincsek, ráadásul elég hamar újra kilógják magukat.
Viszont geszter előttem azt írta, neki inkább nedves hajon vált be, úgyhogy kipróbálom úgy is azért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

geszter

2012. október 26.

Szuper ez a kence! A hajam nagyon dús, vastag szálú, erősen hullámos, emellett sokszor sprőd és hajlamos oroszlánysörény formát felvenni, azonban ettől azonnal kezes báránnyá válik.
Nedves hajra használva szárítás után szép, határozott loknikat ad, könnyen kezelhető, selymes és illatos lesz tőle.

Megszárított hajon nem az igazi, mert ugyan felfrissíti a hullámokat, de elnehezíti, így hosszú hajon szárítás után alkalmazva nem vált be.

Ellenben a párom rövid, göndör mikrofonfejéből szép csigákat varázsol, még száraz hajra fújva is.

Természetesen göndör hajúaknak igazi csodaszer, különösen a balzsammal együtt használva ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol