Guhl

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2017. június 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Az eredményes, kimondottan gyengéd sampont citromfűkoncentrátummal különösen arra fejlesztették ki, hogy a normál, illetve gyorsan zsírosodó hajat kiválóan ápolja és kényeztesse. Használata csökkenti a zsírosodást, ápolja a kiszáradt hajvégeket, könnyed és friss hatást biztosít.

kisizé

2017. február 8.

Imádom! :) olyan isteni az illata, ami még másnap is érződik, de nem tolakodóan! Nagyon zsíros hajjam van+érzékeny fejbőröm+vékonyszálú hajam, szóval elég problémás, de ezzel viszketés nincs, talán a zsírosodás is mérséklődött kicsit. Szerintem egyáltalán nem drága, vettem már ennél sokkal drágább és rosszabb sampont, ez nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Zsan31

2017. január 7.

Zsírosodó hajjal küzdök én is. Nagyon sok a hajam és nagyon hosszú. Elég sok márka samponját próbáltam már, de ez a Top 3 termékem között szerepel! Most is épp ezt használom (mindig 6 hónap után váltok, hogy nehogy megszokja a hajam és utána ne legyen már jó). 3-4 naponta kell ezzel mosnom hajat, míg ezelőtt 2 naponta kellett! Tiszta, üde érzetű lesz a hajam és nem mellesleg nagyon-nagyon jó illatú (ezt más is mondja)! Próbáltam régebben a H&S termékét, de attól korpás lett a hajam...miközben elméletben arra is jó illetve arra van. A Schaumától viszkettem. Fructis, Bánfi, L'Angelica, Arctium Lappa...ezek semmit nem érnek (passz még mit vettem). A Dr. Organic az, ami nekem még tökéletesen bevált, illetve még egy csak svájcban kapható termék. Nah...de mindegy...a Guhl samponja tényleg szuper, ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Moonlight

2016. december 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá... (bár megjegyzem,a márka "céklaszínű" samponja után az én hajam olyat produkált amit soha: 1 hét helyett már kb 4 nap után mosásra érett a hajam)
Eddig használhattam bármilyen hajra való terméket,a mosások között mindig ugyanannyi idő telt el. Nos, ez a termék egy kicsit segített a helyzeten,de nem érzem azt az átütő frissességet.
Jó volt kipróbálni,mert így legalább tudom,hogy soha nem kell Guhl-ra költenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Jó volt kipróbálni,mert így legalább tudom,hogy soha nem kell Guhl-ra költenem.

poussemousse

2016. május 14.

Kedvenc samponom, aminek finom citromos illata van, rendkívül kiadós, nagyon kevés kell belöle. A hajam imádja, nem nehezíti el és 4-5 napon keresztül szalonképes maradok mosás után. Véletlenül találtam rá a Müllerben, néha extra kiszerelésben is elérhetö.A hajam nem hullott töle, használat után is könnyen kifésülhetö maradt annak ellenére, hogy balzsamot nem tartalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 14.

emcuscicus666

2015. november 15.

Az en extra gyorsan zsirosodo hajammal ugyan nem tesz csodat, de arra mar nem is varok. Az Alpecin koffeines samponja utan ezt hasznalom, es nagyon meg vagyok elegedve. Nem szaritja a hajvegeimet, nagyon jol tisztit, rendkivul keves kell belole, es remek, frissito illata van. Ezzel, es egy kis szaraz samponnal a harmadik napon 4-5 napig siman kibirja a frizkom. Igaz, felkotve hordom majdnem minden nap a munkam miatt, de nem lapul a fejemre a hajam, nem is csillog zsirosan, igy szerintem hasznal- bar ki tudja mitol, a koffeines tarsa is lehet a "bunos". Mindenesetre nekem nagyon bejott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

nerva

2015. április 1.

Egyelőre meg vagyok elégedve. Ma van a harmadik napom, és egészen jól tartja magát, pedig az utóbbi időben erre nagyon kevés sampon volt képes. Kevés kell belőle, kellemes az illata. Festett barna hajam van és a festéket se szedte le, nem lett se csikorgós, se szalma a hajamból, egyszerűen csillogó ésa tiszta lett. Alig kellett rá balzsam. Ha nem felejtem, visszajövök apdételni, hogy a hosszabb távú hatásairól is beszámoljak.

Update: a második hajmosáson vagyok túl vele és továbbra is nagyon jók a tapasztalataim. Úgy fest, hogy a kritikus harmadik napom után ugyanúgy hajat kell mosnom, mint eddig, de egyáltalán nem olyan állapotban van a hajam, mint ezelőtt. Ha valaki tud olyan sampont, ami ennyire jó, ezt tudja, és olcsóbb, kérem, hogy írja meg nekem, mert nekem hónapok, de lehet, hogy évek óta ez a legjobb samponom, csak kicsit drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

senskin

2014. december 21.

Nekem megfelel, lehet van nála jobb is. Lényeg, hogy nem irritál. Mivel nem dúsít, másodszorra én már a dúsítóból rakok fel mosásra.
Összességében friss illatú, citromfüves tisztító sampon amire való arra jó...
Más samponoktól gyorsabban zsírosodok mint ettől, azt észrevettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 21.

Összességében friss illatú, citromfüves tisztító sampon amire való arra jó...
Más samponoktól gyorsabban zsírosodok mint ettől, azt észrevettem.

mikormi

2013. november 26.

Nekem nem jött be.Az illata jó, de többet vártam.Miután hajat mostam "nehéznek" éreztem a hajam, másnap újra lehetett volna mosni.Vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 26.

narancsdzsem

2013. szeptember 4.

Tényleg nagyon jó ez a sampon, ritkábban kellett mosnom. Az első pár használatnál még nem mutatkozott meg eme tulajdonsága, sértődötten dobtam a sarokba, aztán újból elővéve bejött. Csak valami nagyon drága, 1200 ft 200 ml?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Dana1983

2013. április 4.

Tényleg kevés kell ebből a samponból, nekem az illata tetszik, csak kicsit drága volt. Azt hittem, hogy majd jól kiszárítja a hajam, mint a legtöbb zsíros hajra való sampon, de nem. Még balzsamot se használok utána. Ettől függetlenül nem kell ritkábban hajat mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.