GUM  Paroex Intenzív Helyi Hatás Spré
GUM  Paroex Intenzív Helyi Hatás Spré

GUM

GUM Paroex Intenzív Helyi Hatás Spré

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. július 12.

Kategória:   Fog- és szájápolók

0,20% CHX (klórhexidin) + 0,05% CPC (cetilpiridinium-klorid)

Beteg, gyulladt, bedagadt és vérző íny esetén (súlyos fogínygyulladás vagy fogágybetegség) a 0,20%-os GUM®Paroex® spré a mélyebb, intenzív hatás érdekben közvetlenül az irritáció helyén és a nehezen elérhető helyeken fejti ki hatását.

juditkaa70

2017. január 15.

1 vagy 2 alkalommal volt súlyosabb ínygyulladásom kisebb területen,előtte mindig a Corsodylt használtam,nagyon hatásos,viszont az ízét utálom! Ez a spray intezív hatása miatt,és csak a beteg íny területére elegendő fújni. Naponta kb. 4-5 alkalommal használtam,utána 1 óra hosszáig sem enni,sem inni nem szabad! A hatás kifejtése miatt. 2 nap elteltével már szinte nyoma sem volt a súlyos ínygyulladásomnak. Tuti jók a GUM dental termékei. Imádom! :) Csak ajánlati tudom nektek! Iparfümérián rendeltem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.