Gwen Stefani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: noki, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos- aqua

Illatjegyei: zöld jegyek ,körte, jácint, ibolya, frézia, szagosbükköny, rózsa, narancsvirág, jázmin, gyöngyvirág, pézsma, őszibarack, vaníliavirág, hawaii rózsa

Ár: 5900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost

Gwen

2015. október 8.

Az iparfumeria.hu-ról rendeltem meg, mert máshol nem találtam rá. Úgy voltam vele, nem baj, ha nem jó, mert Gwen Stefanival szemben elfogult vagyok. Kedvenc énekesnőm kb 12éves korom óta, amikor sikerült betörniük Európába is végre (az Usa-ban már rég sztrárok voltak). Á, mondom, nem lehet ez rossz! Hát....nos...nem mondom hogy rossz, mert egyáltalán nem az, de Nekem teljesen más kategóriájú illatok jönnek be. (A kedvencem Paco Rabanne: Lady Million, Versace: Bright Crystal, Yellow Diamond, Chanel: Mademoiselle) Oké, írták, hogy ez nem édes, nem is fűszeres...de nem igazán fogott meg. Első fújásra nagyon nem tetszik, amikor meg már eltelik egy kis idő jobb lesz. Még nem tudom mennyire tartós. Viszont mindennapi viseletre, mint estére való. Örülök neki és elhasználom. de nem fogok újra rendelni belőle-sajnos nem az Én illatom. Talán kissé savanykás Nekem. Az üvege nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

noki

2013. április 13.

Kedvelem Gwen Stefanit,és az illatától abszolút azt kaptam amit vártam.Nem tucat illat,semmihez nem tudom hasonlítani.
Tartós,én igazán őszre-télre ajánlanám vagy mindenképpen hűvösebb időre.Kánikulában nehezen tudom elképzelni,hogy ezzel fújjam be magam mert nem az az ultrakönnyű kis semmiség...Finoman nőies,dögös darab.
Tőlem megkapja az 5-öst,mert ha kifogy biztosan újraveszem.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Tőlem megkapja az 5-öst,mert ha kifogy biztosan újraveszem.:)

Henci

2013. február 28.

Eléggé elfogult vagyok vele, mivel imádom Gwen Stefanit, és mindig is szerettem volna egy parfümöt tőle. Ajándékban kaptam, nagyon szép az üvege, az illata nagyon erős, tényleg elég egy fújás. Viszont ezzel az illattal nem futsz össze minden második sarkon, ami pozitívum. Én azért szeretem:) Nem egy hétköznapi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Pampilla

2012. december 13.

Amikor megvettem,egészen más illatra számítottam.Elég könnyű és friss,ami nem baj.Főleg tavaszra,nyárra való.Hetente csak egyszer használom (minden nap más parfüm,tudom,nem vagyok komplett,de nekem így jó) és mostanában fog elfogyni.Az üvege ötletes,igaz,a kupakja elég sokat eltakar belőle,de a Nap felé tartva nagyon szép az üvege :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 13.

gerbaud

2012. február 14.

Az üvege nagyon megfogott, olyannyira, hogy álmomban sem gondoltam nekem nem tetsző tartalomra. Az illat azonban sajnos számomra felejthető. Nem rossz, de semmi olyat nem tudok felidézni, amitől jó lenne:(. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

bunieka

2012. február 13.

Szeretem ezt a parfümöt, habár azt hiszem inkább a szép üvegébe és az egész Gwen Stefani hatásba szerettem bele, mintsem magába az illatba. Gyümölcsös-virágos, elég édes illat. Nem olyan cukros, hanem olyan virágos édesség ez. Nagyon erős, 1 fújás is bőven elég hogy illatozz tőle. Nem az a buja, pasifogó illat amit én szeretek... inkább friss, csajos. 4 pont mert nem az a parfüm amiért meghalok, és a pasim sem különösebben preferálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Lyral, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Eugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol