Gyógyszertári

Ár:   329 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csibecsont, Módosítva: 2020. március 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrvédő hatású, hidratáló kenőcs.

asszembocicsoki

2020. január 28.

Perioralis dermatitis miatt vettem, hogy addig is ezt használom arckrémként. Fantasztikus! Nyilván nem adja azt a selymes érzést mint egy drogériás, szilikonos hidratáló, de cserébe semmilyen irritációt nem okozott. Mióta ezzel kenem éjszakára is az arcom, azóta a szám reggelre nem cserepesedik ki! Általában imádom a jól marketingelt cuccokat - ez nem az - de annyira bevált, hogy lehet le sem cserélem. Ennyi pénzért meg.. tízszeres áron is csak rosszabb krémjeim voltak. Kombinált, vízhiányos, pattanásokra hajlamos bőröm van. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Bogirl*

2019. június 29.

Nekem annak idején az orvosom írta fel az ekcémás, száraz, viszkető bőrömre. Rengeteg kivizsgálás, orvoshoz szaladgálás után jutottam el a Debreceni bőrgyógyászati klinikára, ahol a kezelőorvosom még újabb vizsgálatokat kért. Nos, akkor kiderült az egyik vizsgálat során, hogy az én bőröm a normálisnál több vizet párologtat el, ezért ezt muszáj kezelni. Akkor kaptam bent tartózkodási alatt ezt a krémet, és a doki elmondtam, hogy először a száraz bőr problémáját kell megoldani. Akkoriban rettenetesen ronda volt a bőröm, magamra néztem és sírtam, szó szerint. Eleinte naponta 5x kellett használnom a krémet. Bent fekvésem alatt ez nem is volt gond, de a mindennapi életben igen.. Viszont annyira jó ez a krém, hogy pikk-pakk rendbe vágott, és amióta nem száraz a bőröm, nem is jönnek ki az ekcémás foltok. Ma már annyira szépen rendben van a bőröm, hogy tavasztól őszig hetente egyszer elegendő használnom a krémet, a téli időszakban pedig kétnaponta, esetleg ha nagyon biztosra megyek naponta egyszer.
Örök hála annak, aki kitalálta ezt a krémet, és a kezelőorvosomnak, aki megtalálta a probléma forrását és azt kezelte! Ennek a krémnek a segítségével értem el, hogy fel merek venni ruhát, trikót, rövid nadrágot, vagy el merek menni strandra, mert nem fog senki megbámulni. Szóval szerintem szuper készítmény! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

samtelen

2019. június 20.

Krémek és pakolások alapjának használom, mert bármi belekeverhető, a virágvizekkel is jól elegyedik. Aki szeret magának "kotyvasztani" kencéket, azoknak remek kiindulópont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

bolondaviki

2019. április 8.

Ár-érték arányban több, mint kiváló, szérumokkal és vitaminokkal keverhető. Arcra használom főleg, illetve a szanaszét száradt ajkaimra, hibátlan! Biztos, hogy ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

CamomilleRose

2019. február 13.

Ekcémára csodálatos! Már próbáltam a kezemet kenni ezer féle krémmel, de semmivel nem jártam sikerrel. Az összes mart, csípett, semmit nem javított a problémán. Aztán elkezdtem használni egy "mindenmenteset" és rájöttem, hogy a parfüm a legnagyobb ellensége a kezemnek. Viszont az elég drága, ez pedig nagyon jó áron van. Csak ajánlani tudom annak, aki hasonló gonddal küzd, megváltás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Fairy0124

2018. november 22.

A kezeimen iszonyúan fellángoló ekcémára a bőrgyógyász kétféle kikevert krémet írt fel, és ezt napközbeni hidratálásra. Eddig a Cremor Aquosust használtam, de ezt zsírosabbnak érzem, nagyon jó! És olcsó! Nem is fogok mást használni kézkrémnek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Drabti

2018. október 29.

ekcémára hajlamos bőrre nagyon jó ápoló :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

ekcémára hajlamos bőrre nagyon jó ápoló :)

Kence123

2018. augusztus 21.

Hát ez valami csoda!Lekörözi a drágábblál drágább krémeket is.Már másnapra eltűntette a pirosságot az arcomról.Biztos újra fogom venni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

koirankeksii

2018. március 9.

Tavaly egy nyár alatt, egyik napról a másikra nagyon erős bőrreakcióm lépett fel, ami sajnos a mái napig fennáll és gyakorta már a "minden mentes", hiper-szuper érzékeny bőrre való Bioderma, La roche stb. krémektől is ég az arcom. Emlékszem mikor nem tudtam mi ez, annyira fájt az arcom, hogy ebédszünetben bementem a patikába és mondtam, hogy kérnék valami itt kutyult sima krémet és ezt kaptam. Gyakorlatilag ez az egyetlen krém a CREMOR AQUOSUS-val együtt (nem tudom mi a különbség, nekem ugyanolyannak tűnik) amit elvisel a bőröm és remek. :)
Nem kell megijedni attól, hogy alapkrém, szabadon keverhető bele bármi ami nem irritál (e-vitamin olaj, hyaluronsav stb).

Az áráról már szót sem ejtek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Az áráról már szót sem ejtek :D

pannab

2017. június 30.

Télen használom az arcomra. Jól hidratál, könnyen beszívódik, nagyon olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

Télen használom az arcomra. Jól hidratál, könnyen beszívódik, nagyon olcsó.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1