Gyógyszertári

Ár:   329 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csibecsont, Módosítva: 2020. március 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrvédő hatású, hidratáló kenőcs.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

CrazyHairDontCare

2020. november 15.

Sajnos nagyon régóta az ekcémával, ez egy remek krém, extrán hidratál. Rossz időszakokban napi 3-5x applikációval még a legrosszabbnak ígérkező flare-upokat is meg tudtam előzni. De sajnos 9/10 nem volt soha a patikában, így sokat kellett utána járnom (szószerint is), hogy beszerezzem. Úgyhogy most váltani fogok a CeraVe hidratáló kémjére, remélem hasonlóan jól fog működni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Mosomasi

2020. június 29.

Ezt is ekcémásoknak, érzékeny bőrűeknek ajánlják, használtam én is egy darabig, de nekem az aquosus jobban bejött. Ez talán hamarabb beszívódik, de nekem nagyon ragacsos érzetet hagy. Egyébként jól hidratál, van aki erre esküszik. Ezt is remekül lehet használni kencék készítéséhez alapkrémként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

BLili

2020. május 11.

Nekem ez sokkal jobban bevált, mint az aquosus arckrémként. Rosaceam és nagyon túlérzékeny bőröm van, amíg nem tudok Dél-Koreából, Japánból rendelni krémet, ezt használom. Nagyon szépen hidratál, feltölti az arcot, beszívódik viszonylag gyorsan. Olyan igazi gyógyszertári kence állaga van, tehát sűrű fehér masszaként kenem fel, de aztán gyorsan eltűnik. Ajándék szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

asszembocicsoki

2020. január 28.

Perioralis dermatitis miatt vettem, hogy addig is ezt használom arckrémként. Fantasztikus! Nyilván nem adja azt a selymes érzést mint egy drogériás, szilikonos hidratáló, de cserébe semmilyen irritációt nem okozott. Mióta ezzel kenem éjszakára is az arcom, azóta a szám reggelre nem cserepesedik ki! Általában imádom a jól marketingelt cuccokat - ez nem az - de annyira bevált, hogy lehet le sem cserélem. Ennyi pénzért meg.. tízszeres áron is csak rosszabb krémjeim voltak. Kombinált, vízhiányos, pattanásokra hajlamos bőröm van. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Bogirl*

2019. június 29.

Nekem annak idején az orvosom írta fel az ekcémás, száraz, viszkető bőrömre. Rengeteg kivizsgálás, orvoshoz szaladgálás után jutottam el a Debreceni bőrgyógyászati klinikára, ahol a kezelőorvosom még újabb vizsgálatokat kért. Nos, akkor kiderült az egyik vizsgálat során, hogy az én bőröm a normálisnál több vizet párologtat el, ezért ezt muszáj kezelni. Akkor kaptam bent tartózkodási alatt ezt a krémet, és a doki elmondtam, hogy először a száraz bőr problémáját kell megoldani. Akkoriban rettenetesen ronda volt a bőröm, magamra néztem és sírtam, szó szerint. Eleinte naponta 5x kellett használnom a krémet. Bent fekvésem alatt ez nem is volt gond, de a mindennapi életben igen.. Viszont annyira jó ez a krém, hogy pikk-pakk rendbe vágott, és amióta nem száraz a bőröm, nem is jönnek ki az ekcémás foltok. Ma már annyira szépen rendben van a bőröm, hogy tavasztól őszig hetente egyszer elegendő használnom a krémet, a téli időszakban pedig kétnaponta, esetleg ha nagyon biztosra megyek naponta egyszer.
Örök hála annak, aki kitalálta ezt a krémet, és a kezelőorvosomnak, aki megtalálta a probléma forrását és azt kezelte! Ennek a krémnek a segítségével értem el, hogy fel merek venni ruhát, trikót, rövid nadrágot, vagy el merek menni strandra, mert nem fog senki megbámulni. Szóval szerintem szuper készítmény! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

samtelen

2019. június 20.

Krémek és pakolások alapjának használom, mert bármi belekeverhető, a virágvizekkel is jól elegyedik. Aki szeret magának "kotyvasztani" kencéket, azoknak remek kiindulópont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

bolondaviki

2019. április 8.

Ár-érték arányban több, mint kiváló, szérumokkal és vitaminokkal keverhető. Arcra használom főleg, illetve a szanaszét száradt ajkaimra, hibátlan! Biztos, hogy ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

CamomilleRose

2019. február 13.

Ekcémára csodálatos! Már próbáltam a kezemet kenni ezer féle krémmel, de semmivel nem jártam sikerrel. Az összes mart, csípett, semmit nem javított a problémán. Aztán elkezdtem használni egy "mindenmenteset" és rájöttem, hogy a parfüm a legnagyobb ellensége a kezemnek. Viszont az elég drága, ez pedig nagyon jó áron van. Csak ajánlani tudom annak, aki hasonló gonddal küzd, megváltás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Fairy0124

2018. november 22.

A kezeimen iszonyúan fellángoló ekcémára a bőrgyógyász kétféle kikevert krémet írt fel, és ezt napközbeni hidratálásra. Eddig a Cremor Aquosust használtam, de ezt zsírosabbnak érzem, nagyon jó! És olcsó! Nem is fogok mást használni kézkrémnek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Drabti

2018. október 29.

ekcémára hajlamos bőrre nagyon jó ápoló :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

ekcémára hajlamos bőrre nagyon jó ápoló :)

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1