H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monszi, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M

Talc 1 0Mica Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Polybutene Dimethicone eo I szil 1 0Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0Titanium Dioxide f 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

bogibooo

2014. augusztus 10.

A rengeteg pozitív hozzászólás miatt vettem meg és azért mert márkától egy körömlakk már jól teljesített. Egyetlen pozitívuma,hogy matt. Nagyon régóta keresek már olyan bronzosítót, amiben egy gramm csillám sincs és ezt ajánlották. Most csak a negatívumok következnek: elég nehéz szépen eldolgozni és sokat kell felvinni,hogy egyáltalán látszódjon belőle valami. Ehhez képes brutál gyorsan kopik,kb 3óra múlva hűlt helye... ami a legdurvább,hogy iszonyatosan porzik. Konkrétan a felvitelnél a felvitt mennyiség duplája landol a mosdóban, pedig nem gy közelítek felé a púderecsettel mint böllér a malac felé.... így viszont pikk-pakk el fog fogyni legalább... nagyon nagyon régen nyúltam már ennyire mellé, abszolút kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

frozi

2013. augusztus 29.

Már régen be akartam szerezni, mert annyi pozitív véleményt olvastam róla különböző blogokon, de mindig elfelejtettem ha a H&M-ben jártam. Múltkor véletlenül a kezembe akadt és gondolkodás nélkül meg is vettem. Bár nekem a régebbi csomagolás sokkal jobban tetszett, de ennyi pénzért ezzel az újjal is megbarátkozom. :) A mennyiség hatalmas, szerintem sosem fogom elhasználni. Kifejezetten világos bőrre való, ami nálam télen szintén pipa. Tetszik, hogy teljesen matt így én alkalmanként natúr sminkbe is belecsempészem. A tartósságával én sem vagyok teljesen kibékülve, de pozitívum, hogy legalább nem foltosan kopik. Összességében 4 csillagot mindenképp érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

turquoise_pianist

2012. augusztus 20.

kontúrozásra használom, világos bőrűeknek tökéletes, pont jó a pigmentáltsága, matt és jó árban is van a mennyiséghez képest, szerintem soha nem fogom elhasználni. a tartósságával annyira nem vagyok megelégedve, ezért és a csomagolásáért a 4*, mert borzasztóan gyűjti az ujjlenyomatokat és minden koszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

RozaVonT

2012. július 22.

Elég sok helyen olvastam róla mielőtt beszereztem a kicsikét,de azt kell mondjam,hogy a sok pozitív véleménytől függetlenül számomra semmit sem ért! Nagyobb a "reklámja" mint a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Heli

2012. július 7.

Lakótársamnak volt kb. azóta, hogy megjelent. Én is használtam párszor, aztán mégsem ezt vettem meg, hanem az Essence Sun Club-ost. Szerintem majdnem ugyanaz, csak az Essence-es olcsóbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Lini

2012. május 17.

Nekem nagyon bevált. Nem túl sötét, nem csillámos, elég nagy kiszerelés, én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 17.

Szütyő Beauty blog

2012. május 10.

Már régóta kerestem teljesen matt bronzosítót, nem is túl sötétet, nem is túl világosat. Szóval konkrét elképzeléseim voltak, így a legnehezebb vásárolni. Aztán megláttam Őt és tudtam meg kell vennem. Szépen fed, könnyű vele dolgozni, pont jó az árnyalata az én eléggé világoska bőrömhöz. Nem túl tartós sajnos, de az árát abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide