H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2016. június 24.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   H&M

Könnyed, selymes, por állagú bronzosító matt és fényes verzióban.
Használhatod kontúrozásra, árnyékolásra vagy az extra fénnyel kiemelheted a barnaságodat.

3 árnyalatban kapható

lillus09

2019. június 21.

Meglepően konstatáltam a drogériákban, hogy alig-alig találok bronzosítót a márkáknál. Itteni kutatások és vélemények alapján esetett erre a választásom, előtte egy Missyln-t használtam, amivel a legnagyobb problémám a tartósság volt 2-3 óra múlva eltűnt a csodás barnás szín az arcomról. Sajnos ennél is ez történik, lehetne tartósabb. Általában a Rimmel matt púderét használom előtte, de nem javít a tartósságon. Felvitele nem egyszerű, nagyon pigmentált, sokat tud felvenni egy nagy púder ecset, még kísérletezek a passzoló ecset megtalálásával. Egyébként a színe természtes, napbarnított hatást nyújt a fehér arcomon, a csillámok egyáltalán nem vehetőek észre. A külseje nekem is tetszik, strapabíró, sminktáskában simán lehet tárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

VelvetTeddy91

2019. április 3.

Nekem a Desert Bronze nevű árnyalat van meg. Gyönyörű szép, nagyon pigmentált, épphogy egy pici elég belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

lohnerniki15

2018. november 14.

Erre nem lehet elég csillagot adni. Nekem a Deep bronze árnyalat van meg és egyszerűen imádom. Nagyon elegáns a fekete-fehér külső, az apró arany márkajelzéssel. Az illata nagyon kellemes, kakaóra emlékeztető, jobb kedvem lesz tőle, amikor használom. A színe gyönyörű, az állaga is teljesen rendben van, könnyen felvihető egyenletesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Bodzs

2018. november 10.

Nyáron vettem akciósan 1000 pénzért. Nagyon jól pigmentált, matt hatású néhány finom csillámmal. Néha még a szemhéjamra is szoktam használni árnyékolásra, nagyon természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

gioia

2017. június 16.

Csodák csodájára bevált. Tartós, szép színekben elérhető és még tükör is van benne. Egyre érdemes odafigyelni: nagyon pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

buzavirag

2017. április 26.

Szintén nyár végén vettem meg 250 Ft-ért akciósan. A Sheer tan árnyalat van meg, mely nekem szerintem narancsos kissé. Kicsit porolódik, mikor az ecsetet belenyomkodom. Egyébként szépen pigmentált. Ennyi pénzért megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

raczjulia

2017. február 5.

Nekem az Universal Mocha árnyalat van meg és nagyon szeretem, könnyű felvinni, tartós és a színét imádom! Nem fogy el olyan gyorsan, nem porzik túlságosan, illetve nem lesz foltos az arcom a felvitele után. Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

hydroponic

2016. november 21.

Nyár végén, leakciózva 250 Ft-ért vettem. Amúgy 2.000-ért soha nem vettem volna meg, max. 1.000-ért.
De így 250-ért tuti megérte.
Azt hiszem Natural Bronze árnyalat.
Nem nagy szám, de nem is rossz.
Kívülről papírdoboz, maga a termék pedig stabil és jó minőségű, jól záródó, nem széteső műanyag, tükrös /!/ kivitelben.
Szerencsére nem csillámos.
Egy jó kontúrecsettel szépen eldolgozható, matt és púderes finish.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

De így 250-ért tuti megérte.
Azt hiszem Natural Bronze árnyalat.
Nem nagy szám, de nem is rossz.
Szerencsére nem csillámos.
Egy jó kontúrecsettel szépen eldolgozható, matt és púderes finish.

KlaudiaZs

2016. július 19.

Nekem a Deep Bronze árnyalat van meg, vakon rendeltem miután azt olvastam egy blogon hogy nem túl narancsos és sötét, és a csillámok nem vészesek, és mindez szerencsére igaz is lett. Nyárra tökéletes, rajtam egy enyhén meleg barnás szín, pici arany csillámokkal, ami csak nagyon erős napfényben látszik, és akkor se nagyon. A Chanel alapozómon gyönyörűen el tudom dolgozni, mintha krémes bronzosítót használnék, viszont mikor csak a fényvédő-púder kettős után akartam kicsit sötétíteni az arcomon, hát az borzalmasan foltos lett, pedig reméltem, így is beválik. Valamint az eddig használt púderecsetemmel sincs annyira barátságban, de a real techniques face expert brushsal igen, szóval kicsit próbálkoznom kellett, mire rájöttem, mivel működik, és mivel nem. A megfelelő ecset és alapozó után viszont tényleg szép az eredmény, tartós is, nem tűnik el a nap végére a melegben sem, és eddig ez az első bronzosító, ami először is nem narancssárga rajtam és nem okozott pici komedókat. úgyhogy megkapja tőlem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

vichikee

(!)
2016. július 3.

Nekem egy enyhén csillámos árnyalat van meg, meleg tónusú így tényleg bronzosításra való. Nyárra szuper. Lehetne tartósabb egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate