H&M

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monyavari, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Kézkrémek

Táplálja és hidratálja a bőrt. Bio sheavajat, jojobaolajat, sárgabarackmag-olajat, méhviaszt, fehértea-kivonatot és aloe verát tartalmaz. Illóolajokkal illatosított. Az Ecocert által organikusnak minősített termék.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. február 23.

Imádom ezt a krémet. Én a webshopból rendeltem meg, így nem tudtam milyen lesz az illata. 99%-ban természetes összetevőkből áll, ami nagyon nagy pozitívum. A krém állaga nagyon jó, könnyen kenhető, nem csomós. Szerintem egy 3 perc biztosan kell neki mire teljesen beszívódik. Az illata azonban utána is érezhető. Nagyon puha kezeket "varázsol". Származási helyként Dánia van feltüntetve amin egy picit meglepődtem. Ár-érték arányban tökéletes. Kevés is elég belőle, így nekem a 75 ml másfél hónapig tartott, úgy hogy minden nap használtam. Mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 23.

monyavari

2016. augusztus 8.

Az ára elég borsos, de annyira beleszerettem az illatába, hogy muszáj volt megvennem. Nagyon jól az állaga, könnyen szétkenhető, így kevés is elég belőle. Gyorsabban is beszívódhatna, de egy tápláló (értsd: zsíros hatású) krémhez képest végülis abszolút vállalható időt teljesít. Ha türelmesen várunk egy percet, csak a puha bőr és a remek illat marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract