H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2014. január 10.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ajakápolók

Egy csomagban 2 db található: 1 db light pink, és 1 db dark pink színű.

A két termék összetétele nem teljesen egyezik meg, az összetétel lista a dark pink színűre vonatkozik.

4,6 g / 0,16 oz.

punkyorange

2014. január 6.

Mi a tesómmal feleztünk meg egy csomagot, nekünk volt benne egy sötét pink és egy lila színű ajakápoló. Akkoriban jó volt előkapni és kenegetni a szánkat vele, nagyon tetszetős csomagolása van és a tégelye szuperül záródik. Kissé nehezen kenhető és nem is tudtuk elhasználni, mert idővel darabos lett. Ilyen fényes-átlátszós viaszos krém van benne, nem túl esztétikus, mert minden egyéb szín meglátszik benne, ha belekerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

pityepotya

2012. április 16.

én ajándékba kaptam karácsonyra, akkor még örültem neki.
aztán később találtam meg ezt az oldalt, és akkoriban jöttem rá én is, hogy ez maximum a táskámban marad dísznek, mert már én sem szívesen kenem a számra. nagyon-nagyon rosszak az összetevők.

egyébként színtelen mind a kettő, talán eperre hajaz az illata. nekem az állagával speciel nem volt gondom. maximum hosszabb körömmel volt nehéz kiszedni a tégelyből a megfelelő mennyiséget, de az minden ilyen kiszerelésűnél probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

én ajándékba kaptam karácsonyra, akkor még örültem neki.

Shine*

2012. április 16.

Amikor régebben megvetem, még nem foglalkoztam az összetevőkkel....de valóban szörnyűek.
Egyébként maga a termék sem túl jó. Én például nagyon nehezem tudtam a tégelyből kiszedni a krémet... Biztos, hogy többet nem vásárlok ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Piros.