H&M

Ár:   490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biusjj, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ajakápolók

BonnyBunny

2015. január 23.

Labello, Carmex és társai után amikkel mindig volt valami problémám végre rátaláltam erre a kis csodára. Tegnap egyik barátnőmmel csak beugrottunk szétnézni a H&M-be, aztán mindkettőnk ezzel jött el az üzletből. 490 Ft és hatalmas, 15 g-os kiszerelés, 3x akkora, mint általában szokott lenni egy ajakápoló. Plusz nagyon szép, trendi csomagolás, ami epres-korallos rózsaszín, számomra a tavasz-nyár időszakát idézi, és igazából ezért is vettem meg ebben a borongós időben... :D
Az enyém a passionfruit-os verzió, nagyon finom édes illata van és nincsen semmilyen kelletlen íze. Reménykedtem benne, hogy lesz egy szép kis színe, de teljesen fehér. Felkenve csak enyhe fényt ad az ajkaknak és szépen feltölti a kis barázdákat. Nem ragacsos, nagyon kényelmes viselni és jól hidratál. Nekem sajnos szinte mindig száraz a szám, de ezzel tegnap bekentem és mára puha és hidratált lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

biusjj

2014. augusztus 8.

Én is vettem még az év elején. Annyira nem szerettem meg. Bár tényleg vicces hogy olyan mint a ragasztó :D Nekem a vaníliás van meg. Nem igazán hidratál, és kicsit mintha szemcsés lenne. Illata finom. ( íze semleges :D )

profectuscat !! Én az Aréna H&Mbe vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

profectuscat !! Én az Aréna H&Mbe vettem!

zsooofizsooofi

2014. június 18.

Az előző szériából elhasználtam egy egész tubus mangósat és imádtam. Imádtam az illatát, a hatását, de leginkább azt, hogy mindenki azt hitte, hogy stiftes ragasztó, mert olyan nagy :D
szóval miután elfogyott a mangós, egy ideig nem volt normális ajakbalzsamom, de most egy időben lehetett látni vaníliás meg gránátalmás verziót, szóval gyorsan vettem mindkettőből egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, Cetearyl Ethylhexanoate, Petrolatum, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Polyisobutene
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.