H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkisz, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ajakápolók

punkyorange

2014. január 6.

Nekem a ginger lime van meg, fincsi kólás illata van :). Igazából a cuki csomagolása és az eszméletlen illata miatt vettem meg, nem vártam tőle sokat. Jobb, mint egy Labello, de ez is szárítja hosszú távon a szájat. Táskába bedobva és néha-néha használgatva tökéletes, de hosszabb távon kicserepesednek az ajkak. Könnyen kenhető, így könnyen le is kopik. Sokáig elég a tégely tartalma, pedig már tervezgetem, hogy mit tegyek majd bele, ha elfogyott :P.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

karina

2013. február 9.

Bele lehet puszilni:D azt hittem egyedul vagyok ezzel:D nekem is a mangos kokuszos van meg, 500ert egy elezre elegendo mennyiseget kapunk, valoban nem egy csudahidratalo cucc, en elnnek ellenere tobbszor nyultam ehhez mint pl a carmexhez, szep fenye van, finom illata, cuki csomagolasa:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

azursatellite

2012. június 15.

Kókuszos mangósat vettem. Szájfényszerű, illatos és ízes, egész jó kókuszízű, kicsit ugyan mű, de ez egy ajakbalzsam nem egy kókuszdió :P Nagyon cukker a doboza, bár elsőre vagy 5 percig nem tudtam leszedni, most már simán lejön a teteje. A dobozka pont akkora, hogy még kézzel se kell belenyúlni, pont bele lehet puszilni :D bár valljuk be, azért ez kicsit viccesen néz(ne) ki nyilvánosan :P Nem egy erősen tápláló csodaszert kell várni, de ha valakinek mániája - mint nekem - hogy állandóan kenegesse a száját, annak igazán tudom ajánlani. Szerintem a gyömbéres lime-osból is veszek majd még :)) Nem csodaszer, de csudi jó kis cukiság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 15.

Milli006

2012. április 16.

Isteni az illata!!!
Kellemesen krémes, felkenve szájfényként hat, szerencsére nem képez fehér réteget az ajkakon.
Komoly 490 Ft volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 16.

Isteni az illata!!!
Komoly 490 Ft volt...

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Ceresin 0 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Barnás sárga.