H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2017. április 18.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   H&M

Selymes, por állagú pirosító, amely természetes és egészséges ragyogást ad. A könnyed formulának hála a fedés építhető. Elegáns árnyalatok széles választékának segítségével minden bőrtónusra találunk megfelelő színt.

16 árnyalatban kapható

kovacs12zita

2020. november 12.

Akicósan találtam, szinte A tökéletes árnyalatot sikerült kifognom!
Nem voltam előtte nagy pirosító használó, de ezt imádom, minden rendben van vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 12.

Akicósan találtam, szinte A tökéletes árnyalatot sikerült kifognom!

bogcsii

2019. március 5.

Nagyon szeretem mert nem okoz pattanást, könnyű felvinni és ott marad estig az arcomon , bár lehetne picit olcsóbb 🙊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Babsszi

2019. január 31.

Több árnyalatban is meg van, teljesen rendben van, szépen pigmentált mégse lehet vele könnyen elérni a bohócpofit, építhető, szépen eldolgozható és tartós is. Ár-érték arányban teljesen jó, főleg hogy viszonylag gyakran lehet találni akciósan is 500-700ft körül, annyiért tényleg nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Mancsoska

2019. január 22.

Soft Russet és Rosy Brown tulajdonosa vagyok, mindkettővel teljesen meg vagyok elégedve. Nehéz vele túlzásba esni, nagyon szépen eloszlik az arcon, szépen eldolgozható. Nagyon jó szerintem a színválaszték, sok finishben és árnyalatban kapható. A tartósságára sem panaszkodom, fixáló sprayvel lefújva 7-8 órát kibír rajtam kopás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Rohonczifanni

2018. november 14.

Szeretem ezt a terméket. Könnyű felvitel és szép eredmény. Tartósságán lehetne mit javítani még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Az árnyalatok pocsékul vannak feltüntetve a dobozon, persze ez nem termék kritika. Sok színben van meg, jól pigmentált és szépen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Anheszenamon

2018. augusztus 21.

Sunrise pink árnyalatban van meg és nagyon tetszik. Krémmániás vásárlásom mellé kaptam ajándékba, és nagyon örülök neki. Kellően pigmentált, hűvösebb tónusú, kicsit mályvás beütésű pink szín. Nagyon tetszik magamon, és meglepően tartós is. Ezekben a nyári melegekben csak színezett fényvédőt viszek fel az arcomra, alapozót nem, és még 5-6 óra után is látom a bőrömön, szinte nem is kopott semmit. Rengeteg pirosítóm van itthon, de ha egy elfogy, akkor lehet, hogy fogok még vásárolni más színben is, mert engem meggyőzött. A csomagolása engem nem zavar, elég vékony műanyag, de nincs vele semmi gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Izar

2017. november 19.

2017-11-19: 16 szín van meg eddig, a legfrissebb a Warm Desert árnyalat. :-)
Azt kell mondjam, hogy a H&M pirosítói előléptek kedvencekké. Még soha egyben sem csalódtam: mindegyik tartós, szépen építhető, könnyű vele dolgozni, és amit a legjobban szeretek, hogy nagyon különleges színeik vannak. Vörös hajhoz pláne nagyon sok passzol közülük, de aki a pinkesebb, hideg áranyalatokat kedveli, az is fog találni köztük kedvére valót.
Alapvetően nagyon tetszenek a H&M sminkcuccai (a ruháik már kevésbé...), én nagyon sok dolgot találtam náluk, ami bevált és rendszeresen használom. Aminek nagyon örülnék, az valami Z-paletta szerű dolog, amibe ezt a sok pirosítót és szemhéjpúdert be tudnám rakni, hogy ne egyesével kelljen vadásznom őket a sminktáskámban.

2016-10-09 update: Már 6. A Brown Sugar pedig előlépett a kedvenc pirosítómmá. :-)

Öt árnyalat van meg eddig: Imperial Red, Tawny Peach, Pink Peach, Golden Peach, Coral.
Az biztos, hogy nagyon tartós: egész nap fent marad, nem oxidálódik, tehát nem változik a színe, szépen bírja a strapát.
A színválaszték elég nagy, szerintem mindenki talál magának a bőrtónusához illőt.
Nem mondom, hogy nincs olyan pirosítóm, ami a szívemhez közelebb állna, mert van, de nagyon korrekt termék ez, nem tudok belekötni. A világosabb színek talán lehetnének kicsit pigmentáltabbak, de ennek is van jó oldala: kezdők is könnyen elboldogulnak vele, aki meg már nem az, majd szépen felépítgeti. (A Peach sorozat pedig vörös hajúaknak kitűnő választás.)
Valamiért csak megvettem azt az öt darabot, szóval megy az öt csillag. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

2017-11-19: 16 szín van meg eddig, a legfrissebb a Warm Desert árnyalat. :-)

Valamiért csak megvettem azt az öt darabot, szóval megy az öt csillag. :-)

Nemesene

2017. augusztus 5.

Kicsit félve, végülis a peach árnyalatot szereztem be, mivel az előző pirosítómat (Miyo) sikeresen bezúztam, nagyon kellemeset csalódtam! Csodálatos színe van, szuperül építhető, nem mozdul el, nem kenődik, nem hagy foltot, egész nap ott marad és még az én szuperérzékeny bőröm is megbékélt vele. Azóta beszereztem a pink coral árnyalatot is, a tapasztalat pedig ugyanez. Abszolút kedvenc, biztosan újra fogom venni, ha elfogy ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

zsofula

2017. július 4.

Kathleen Lights (youtube made me buy it kaczkacz) után a Cameo Pink árnyalatot vadásztam le, és nagyon jó ötlet volt.
Fakó színeimhez nagyon megy, nap végig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Fakó színeimhez nagyon megy, nap végig kitart.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.