H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: csflori, Módosítva: 2017. december 12.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bettii98

2019. január 25.

Ragad, mint állat. Tartóssága 0.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Ragad, mint állat. Tartóssága 0.

Colette221

2014. december 8.

Ma barátnőm kölcsön adta. Nagyon rossz. Ennél ragacsosabb már nem is lehetne. Szemezgettem vele a H&M-ben. Még szerencse, hogy nem vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

rosa.love

2014. december 8.

A nude szín van meg, én elégedett vagyok vele. Vaníliapuding illata van, a színe pedig szép természetes. Ragadni ragad, dehát ha feltalálják a szájfényt, amelyik egyik felén pillanatragasztó szerűen ragaszkodik a szájhoz, a másik felén pedig egyáltalán nem ragad, én kezet csókolok az illetékes tudósbrigádnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 8.

fdorottya

2014. szeptember 10.

Hát mit is mondjak...??? Egy ragacsocs izé! Egy két órát fent marad, ha nem piszkáljuk. Amúgy meg 0. A színek viszont nem rosszak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Tündér9

2014. július 5.

Az illata finom, és a színek is szépek. Viszont nagyon durván ragad, még akkor is, amikor már lekopott a számról a szín, egy ragacsos réteg akkor is fenn marad... Szóval randira egyáltalán nem ajánlott:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Vicus

2014. május 1.

Unokatesóm vette nekem 'White' árnyalatban. Nem áll másból, csak csillámokból és ragadós trutyiból :D Max kétszer használtam. Aki szereti az ilyen csilli-villi cuccokat, annak jó lehet, nekem nem jött be.. De azért meglepően tartós és nagyon jó az illata (engem rágógumira emlékeztet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Sabinilla

2014. február 24.

A Hot coral színű van meg, a tubusban csillámos, felkenve inkább csak egy természetes fényt ad szájnak, nyárra tökéletes lesz. Persze ragad, mint minden szájfény, pár óra múlva újra kell kenni, de mivel nagyon enyhe a színe, még tükör sem kell hozzá. 300-400 Ft-ot nekem megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 24.

virumiru

2014. február 24.

nem vagyok szájfény párti,de olyan gyönyörű pink színe volt hogy nem lehetett ott hagyni...aztán felkentem,ragadt is,na meg a színnek se volt sok köze ahoz ami a tubusban látszódott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

barbee77

2013. március 29.

Jó illatú, jó árnyalatú (csillámos-nudés), tartós és megérte az árát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Jó illatú, jó árnyalatú (csillámos-nudés), tartós és megérte az árát :)

joouyee

2013. március 12.

Az enyém pöttyös külsejű, vaníliaillatú és imádom :) Tartós - valóban picit ragad, ezért a 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate