H&M

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: mflora, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   H&M

Két, egymással jól kombinálható, különböző színű szemöldökpúder, és egy viasz, amely kiemeli és tartósabbá teszi a szemöldököt.
A bársolyos púdereket egyszerű felvinni, természetes a hatásuk, a viasz pedig krémes és hosszantartó.

3 összeállításban kapható

raczjulia

2016. december 16.

Espresso árnyalat van meg nekem, nagyon szeretem ezt a két színt, szépen el lehet dolgozni és egész nap fent marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

zita.herkovics

2015. október 5.

Nem tudom, hogy ez megegyezik-e a dzsungeles mintájú, mágneses záródású dobozban kapható (limitált?) darabbal? ...mindenesetre, ha igen, akkor ez tökéletes, jobb nem hiszem, hogy kellene. Meg vagyok vele elégedve, tökéletesen. 700,- volt leértékelve, 1 kis ferdén vágott kefe és egy spirálocska volt benne. Mondjuk nem igazán értem a konstrukciót, mivel egyik sem megfelelő a viasz felvitelére. A ferde kiképzésű nyilván a port kellene felvigye, a spirál a viaszt. Utóbbi meg nem áll kézre, nem fér bele a kicsi tartóba, amiben a viasz van. Szóval furcsa, ezért a 4 csillagocska. Ha valaki érti, akkor segítsen már nekem is, lehet én vagyok ehhez analfabéta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.