Hada Labo

Ár:   $12   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   170 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. március 9.

Ár:   $12
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Hada Labo Rohto Goku-jyun Hyaluronic Acid Lotion zsíros bőrre kifejlesztett társa.

Használati utasítás: arcmosás után tenyérbe kell önteni néhány cseppet, és azt felvinni a tiszta arcra.

A három féle hialuronsav gondoskodik arról, hogy bőröd megfelelően hidratált legyen.

Bokorkata

2018. november 1.

Az első flakonom felénél tartok, lényegesen hidratáltabb és üdébb az arcom amióta használom! :) Nagyon szeretem ezt a terméket, én tonikként használom arctisztítás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Cicc1234

2017. július 19.

Japán nyelvtudás hiányában egy japán drogériában lekaptam a polcról, hogy "ó erről a márkáról már olvastam, biztos jó tonik lesz". Aztán rájöttem, hogy nem tonik :) Egyébként kellemes érzete van a bőrön, napi egyszer hidratálás előtti lépés arcra-dekoltázsra. Így nyáron különösen jól esik, hogy frissít, télen pedig biztos nem árt majd egy kis extra ápolás. Hatását nehéz megítélni, sok mindent leváltottam az arcápolási termékeim közül, de szerintem ő is közrejátszik egy kicsit a kisimultabb végeredményhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!