Hada Labo Tokyo

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kafa, Módosítva: 2020. június 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Puhító hatású arckrém. Teljeskörű bőrápolást segítő formula a négy lépéses japán arcápolási rituálé 4. lépéséhez. Egyedien könnyű és puha összetételű krém kiemelkedő hatással. A magas Szuper Hialuronsav™ tartalmának köszönhetően erősen hidratálja és lágyítja a bőrt, miközben lassítja a bőröregedést is. Eredmény: megújult, friss, ragyogó és lenyűgözően puha bőr.

•   Gyorsan felszívódó krém nappali és esti használatra
  •   Minden korosztálynak
  •   Festék-, parfüm- és ásványi olaj mentes

Lorna

2022. június 30.

Mint halottnak a csók. Géles állaga van, önmagában nekem semmit nem hidratált. Kínomban kvázi szérumként használtam, felé kellett kennem egy másik hidratálót.
Pattanást, mitesszert, irritációt nem okozott. Illatanyag és színezésmentes ennek örülök. És szép a doboza: olyan mintha üveg lenne, elegáns, biztos megtartom.
Kombinált, zsíros bőrre jó választás lehet, könnyű nyári hidratálónak. Száraz bőrre nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

Andikri

2021. december 18.

Nagyon jó krém. Igazából géles állaga van. Imádja a bőröm, valóban puha lesz tőle. Nekem ez a Hada labo tokyo termék család teljesen bevált. Az arclemosót sajnos nem igazán lehet kapni azt csak megrendelni tudtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 18.

Sandragon007

2021. április 29.

4.lépésként használom. Az első egy arcmosás, bár nem ennek a termékcsaládnak a lemosójával (de lehet legközelebb kipróbálom). A második Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hydrator 150 ml , harmadikként Hada Labo Tokyo Concentrated Water Serum Lock-in-Moist 30 ml . Nos, és ugye ez a 4. lépés, de mire ez felkerül, egy kicsit fénylik a bőröm(gyanítom a harmadik lépéstől), viszont, tényleg nagyon puha, selymes és élettel teli, rugalmas. Illata szinte annyira minimális, hogy nem is érzem. Nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég. A saját honlapjukon: https://hadalabotokyo.hu/ olvashatsz a lépésekről, meg is rendelheted akár. Ott is nagyon érthetően leírják, hogy miért szükséges egyik, és miben más, mint a többi. Reggel és este használom, de mostanában átszoktam az esti rutinra, mert ha szeretnék sminkelni is, akkor nekem a 3 termék egymáson sok volt. Olyan is volt, hogy csak ezt viszem fel, és erre mehet a smink is, de estére a teljes szett felkerül. Ha egyedül csak ezt veszed meg, akkor is hatásos, de ha minden lépést végig csinálsz, látványosabb.
A többiről is írtam véleményt, esetleg keress rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

A többiről is írtam véleményt, esetleg keress rá.

Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0