Hada Labo Tokyo

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prenata, Módosítva: 2020. február 6.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Ez a lágy fátyol maszk szérummal itatja át a bőrt hidratáló és bőr megfiatalító hatással. Hidratáló szuper hialuron savat tartalmaz ugyanakkor Retinolt és Kollagént, melyek a bőr rugalmasságán javítanak."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Hermina99

2022. március 7.

Nekem bejött ez a maszk, való igaz, hogy felhelyezés után a nagyon száraz arcbőrön csipked. Első alkalommal 20-25 percet hagytam fent, másnap reggel határozottan szebb, teltebb lett a bőrképem. Aztán pár nappal később ismét feltettem egyet, sokkal kevésbé csipkedett, viszont az eredmény elképesztő szép. Eltértem a megszokottól az elmúlt hetekben az arcápolás terén, elfogytak a szérumjaim, krémeim és egyszerre mindet pótolni anyagi csőd, emiatt is próbáltam ezzel kihúzni. Mindenesetre én nagyon örülök, hogy rátaláltam, biztosan lesz még alkalom, amikor meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 7.

Teokleia

2021. december 26.

Látom, mások is osztják a tapasztalatom: eszetlenül csípni kezdte a fejem. Először a retinolra gyanakodtam, de a G&G gyengédebb retinolja már be van vezetve a rutinomba, és kiváló a viszonyunk, tehát nem gondolom hogy ez lehetett a probléma. Ezt a maszkot most tettem le, az arcom még mindig valahogy jeges hideg és csíp. Sajnálom hogy nem néztem rá az itteni oldalára, mielőtt megvettem, mert ahhoz drága volt hogy három perc után landoljon a kukában - pedig erre a sorsra jutott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 26.

LoOlita

2021. május 15.

Az anti aging krémja és a hozzátartozó fluid az nagyon bevált. Ez viszont borzasztó. Kb 2 perc után már annyira marta az arcom hogy levettem és a kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Bolgarka

2021. április 30.

Te jó ég... DM-ben jártam, és gondoltam kipróbálok egy új fátyolmaszkot kicsit drágább vonalon, ezért ezt vettem meg. Feltettem, és kb 3 perc után úgy elkezdett csípni, hogy elkezdtem könnyezni. Azonnal levettem, de még akkor is csípett, le kellett mosnom a maradékot is. Szerencsére ennyi idő alatt tartósabb irritációt nem okozott, de nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

sarah0425

2021. március 3.

Tegnap este próbáltam ki. Elsőre nagyon nehezen szívta be a bőröm és megült az arcomon. Most így másnapra nagyon szép puha és kisimult lett a bőröm. Elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

dunaimano

2021. január 17.

Dm-ben szaladtam körbe dec. 31-én délelőtt a szokásos Balea csodamaszkért, de készlethiány miatt ez került a kosaramba. Szilveszter - újév alkalmából kisebb home spa-t rendeztünk otthon férjurammal, karácsonykor még ugyan családoztunk egy picit, a szilveszteri baráti összejövetelt elengedtük, így ez remek alkalom volt a kikapcsolódásra. Na de az arcmaszkról is essen néhány szó: összességében kiváló, de ha ár-érték arányban nézzük, drága. A szérum mennyisége szerintem pont tökéletes, nem annyira sok, hogy megmaradjon, ellenben bőségesen átissza a maszk. Pár percig bizsergetett amikor feltettem, aztán addig hagytam az arcomon, amíg teljesen beszívta, ez azért nem 10 perc volt, inkább 20-30. A benne lévő retinol, kollagén nem hiszem, hogy egyébként sokat számít, de azért jól hangzik. :) Viszont tény, hogy nagyon szép kisimult, hidratált, puha bőrt eredményezett. Bármikor újravenném, de csak ha úgy adódna, hogy a kedvenc maszkom nem elérhető, az ugyanis töredék áron kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

kivike

Korcsoport: >54
2020. november 14.

A nyáron volt egy olyan akció a honlapon, hogy minden termék mellé ajándékba adtak egy maszkot. Négy darabot kaptam, és mivel közeli lejáratú volt, így gyorsan elhasználtam őket. Nekem eléggé átlagos maszknak tűnik, senmi extra nincs benne, pont annyira tölti fel az arcom, mint egy 300 forintos Balea-maszk. Vagyis kissé túlárazottnak tartom, nem valószínű, hogy fogok venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Thioctic Acid, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Diglycerin, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0