Hada Labo Tokyo

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheaQueen, Módosítva: 2020. október 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyen felszívódó,fiatalító és nedvesítő hatású krém, Anti-Aging formulával, rendszeres használatra. A LOCK-IN-MOIST formula segítségével megköti a vizet a bőr belső rétegeiben és meggátolja annak elpárolgását. A mélyen hidratáló Super Hyaluron Sav mellett retinolt és kollagént is tartalmaz, a bőr öregedésének meggátolása érdekében.

kivike

2020. november 14.

Még nyáron rendeltem több terméket a magyar honlapról, örültem, hogy nem Japánból kell, egyszer már elkeveredett egy hasonló termékem szállítás közben. Akciósan vettem, ajándék fátyolmaszk is járt hozzá, így tényleg jutányos áron jutottam hozzá. Mostanában már a Rossmannban is kapható, így a 10%-os kupon beváltható rá is.
Maga a termék folyós, vízszerű, gyorsan beszívódó, szépen feltölti a bőrt. Önmagában nem túl sokat ér, de a többlépcsős rutinban megállja a helyét. Nekem elég egy pumpálásnyi mennyiség, így szerintem egy évig is kitsrt napi kétszeri használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 14.

bongi

2020. november 10.

Előszőr meglepett, mert a lotion megnevezés miatt egy kicsit sűrűbb állagra számítottam, de ez inkább vízszerű, kicsit géles, híg folyadék. Viszont ez egyáltalán nem zavar, én szeretem a híg kencéket rétegezni, a tonikomból is néha több réteget viszek fel. Az esti rutinban használom tonik után, G&G retinolos szérum előtt. Egy picit ragad utána a bőröm, de az megszűnik, ha kenek még fölé valamit. Jól hidratál és jól lehet kombinálni más termékekkel, nincs illata, ami nálam óriási plusz pont. Nagy a kiszerelés, szerintem sokáig elég lesz. 3 pumpálásnyit szoktam használni belőle, az elég arcra, nyakra és dekolázsra is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Boriskajuliska

2020. október 20.

Pár éve már használtam az ebayről beszerezhető társát a HADA LABO ROHTO GOKUJYN HYALURONIC ACID LOTION-t, ami 3 típusú hyaluron savat tartalmazott. Ez a termék retinolt és kollagént is tartalmaz így az öregedő bőröm jobban szereti mint elődjét. Felvitelt követően egy darabig ragad de teljes mértékben felszívódik akár harmadik, negyedik rétegként is. Én nappalra és éjszakára is használom és elégedett vagyok vele. Elég sok mindent használok egyszerre (hyaluron, c-vitamin, retinal, stb) van amit este van amit csak reggel így nehéz megállapítani minek köszönhető, de elégedett vagyok annak ellenére, hogy sajnos soha nem volt probléma mentes babapopsi szépségű a bőröm. A tükörből vissza néző sminkelt arcom ad visszaigazolást a bőröm állapotáról és az most nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 20.

fagas

2020. október 12.

Kedves mandarin minden szavával egyetértek!:-)
Kiváló termék ápolás, nedvességmegtartás szempontjából. Nagyon jól működik szérumokkal, krémekkel, irritációt nem okoz. Plusz óriási adag, sokági elég, valóban megéri beruházni rá.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 12.

Kedves mandarin minden szavával egyetértek!:-)

mandarin

2020. október 10.

Évek óta használom a Hada Labo termékeket és nagyon szeretem őket!
Ez a lotion is kiválóan teszi a dolgát minden rétegzős rutinban, esszencia és hidratáló előtt. Kiszerelése nagy, sokáig kitart. Állaga könnyű, vízszerű, több rétegben is működik és nem nehezül el alatta a bőr. (Kell utána egy krém vagy gél, így együtt tökéletes, puha, hidratált bőrt kapunk.) Mindenkinek ajánlom kipróbálásra, de 45 éves kor után különösen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 10.

Évek óta használom a Hada Labo termékeket és nagyon szeretem őket!

umpalumpa

2020. október 10.

Nagyon tetszik nekem is.
Tonerként használom a folyós állaga miatt. Megy fölé még szérum és krém. Eleinte nem láttam, hogy sokat használt volna, de jól esett a bőrömnek, ahogy hűvösebbek lettek a reggelek és esték. Bízom benne ,hogy a retinoltartalma is ér valamit. Kb. 2 hét után kezdetem látni, hogy kicsit feltöltöttebbnek néz ki a bőröm. Mintha kipárnázódott volna egy kicsit. Most nem használok mást, ami retinol tartalmú. Emellett hámlasztok is néha, enzimes peelinget is bevetek és nincs összeveszés, érzékenység. Még nem tudom hogy lesz, ha elfogyott, mert az még odébb van. Gazdaságosnak tűnik, alig fogyott valami napi 2x-i használat mellett 2-3 hét alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

Nagyon tetszik nekem is.

skin

2020. szeptember 18.

Volt egy régebbi kiadású ebből a termékből amit eBay-ről rendeltem. Annyira nem lett szerelem így elhasználtam,de nem vettem újra. Most is a Revox hyaluron savja miatt mentem a DM-be hogy újravásároljam ,de éppen nem volt ezért esett erre a választásom az összetevői láttán.Mivel Retinol is található benne így két legyet egy csapásra gondoltam megéri,próbáljuk ki. A csomagolása gyönyörű szemnek tetszetős.Az adagoló is rendben van higiénikus. Kellemes híg állagú a termék így könnyen beszívódik nem hagy ragacsos érzetet . Tetszik,a bőröm is szereti,eddig úgy néz ki megérte befektetni rá.

Update1: nagyon tetszik feltölti a bőröm nedvességet. Nekem bevált és szerintem napi kétszeri használattal is sokáig elég lesz. Kap még egy *- ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 18.

NovakneViki

2020. szeptember 14.

Szabó Patrícia instagram posztja után határoztam el, hogy beszerzem. Első használatnál annyira meghökkentem a híg állagán, biztosra vettem, hogy ez tévesen van bekategorizálva és ez valójában tonik. Annyira nem hagyott nyugodni ez, hogy még az itteni KM főportás Évinek is írtam egy üzenetet, mert a hozzátartozó szérum dobozán még az ajánlott sorrendben is úgy szerepel, hogy először ez, aztán a szérum aztán a nappali/éjszakai krém. Biztosra vettem, hogy ez egy tonik, aztán Évivel való konzultációkor megállapodtunk, hogy ez nem tonik, viszont nem is hidratáló krém hanem a kettő közötti ápoló.
Kellemesen hidratál, tonik után, de még a szérum előtt használom, affajta esszenciaként, és annak bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Agnyecko

2020. szeptember 14.

Egy ideje nézegettem a DM-ben, aztán meg is vettem és nagyon gyorsan megszerettem. Tényleg úgy érzem, hogy nedvességgel látja el a bőröm, én reggel-este tonik után használom, az állaga víznél sűrűbb, de azért nagyon folyik (az elején bénáztam is ezzel, mostanra egyenesen az arcomra pumpálok belőle), nekem is ragacsmentesen szívja be a bőröm, öröm használni egy ilyen terméket.

TheaQueen

2020. szeptember 9.

Impulzus vásárlás következménye,kicsit szkeptikus voltam,mikor kinyomva egy nagyon folyékony,vizes álaggal találkoztam. Ennek ellenére,felkenve kicsit ragacsossá válik,viszont pár perc múlva ez is megszűnik. Használok egy másik japán szérumot is,az jóval gélesebb. De kellemesen csalódtam,mert reggelre pihe puha babapopsit varázsolt az arcomból, így bebiztosította magát a rétegezős arcápolási rutinomba. Az ára nem túl baráti, viszont 1 pumpálás bőven elég belőle,így sokáig ki fog tartani.

Update: 2 hónapja használom, teljesen ráfüggtem, nyomom reggel,este,napközben, bármikor, amikor egy kicsit "megszomjazva" érzem a bőrömet. Smink fölé is próbáltam már, és tökéletesen beszívódik, nem fénylik, nem keni el az alapozót, egyszerűen szuper termék. Még a háromnegyede megvan, de ha elfogy, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Thioctic Acid, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Soy Protein, PPG-10 Methyl Glucose Ether
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.