Hada Labo Tokyo

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheaQueen, Módosítva: 2020. október 29.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyen felszívódó,fiatalító és nedvesítő hatású krém, Anti-Aging formulával, rendszeres használatra. A LOCK-IN-MOIST formula segítségével megköti a vizet a bőr belső rétegeiben és meggátolja annak elpárolgását. A mélyen hidratáló Super Hyaluron Sav mellett retinolt és kollagént is tartalmaz, a bőr öregedésének meggátolása érdekében.

LUNACICA

2021. november 24.

Imádom,az itteni pozitív vélemények vettek rá a vásárlásra,és nagyon bejön,az apróbb ráncokat nekem egy hónap használat után feltöltötte,és sokkalpuhább és egyenletesebb a bőröm tőle,ami 40 felett már nem semmi. :) Kicsit ragacsos,az a titka,hogy nagyon kevés kell belőle ,max. két pumpálásnyi (ebből érzékelhető,hogy milyen takarékos is,én azt se tudom mikor fog elfogyni egyáltalán? :))) ),aztán a felkenés után meg kell várni,míg teljesen beszívja a bőröm,kb 5-7 perc maximum,és csak utána jöhetnek a krémek,így nekem eddig minden krémmel kompatibilis volt,drágább,olcsóbb egyaránt. Csak ajánlani tudom,nem olcsó,de szerintem életem végéig elég lesz. :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.

kiskacsa480

2021. november 15.

Nagyon sokat morfondíroztam azon, hogy megvegyem vagy se, az itteni véleményeket olvasván és egy kis kutakodas után.
Úgy döntöttem, hogy a könnyedsége miatt kipróbálom, mert én pont az ilyen pacsmagolósan könnyű termékeket szeretem mintsem a vastag, vakolatokat. Pár napja használom és imádom! ❤️
Nagyon könnyű és hamar beszívódik. Annyira issza a bőröm, hogy már azon gondolkodom melyik legyen a következő amit kipróbálok a márkától. 😅 Nagyon szép, selymes, puha, hidratált és élénk lett a bőröm tőle. ✨
A családban többen is megjegyezték, hogy üdébb a kinézetem és kérdezték, hogy mitől.
Reggel és este használom az egyéb szérumok előtt, vízpermetes bőrre. ☀🌙

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

Reggel és este használom az egyéb szérumok előtt, vízpermetes bőrre. ☀🌙

Kamea

2021. szeptember 20.

2-2 pumpányit locsolok belőle esténként az arcomra és a dekoltázsomra. Permettel használom én is, mint @gladiola, csak én nem fölé, hanem alá. Az újravásárláson azért nem gondolkodok még, mert hatalmas mennyiség, ami elég lassan fogy.
Amúgy a termékcsalád egyetlen tagja, ami bevált.Kellemes termék, ami a napi rutinba könnyen beépíthető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

gladiola

2021. szeptember 18.

Nekem is nagyon bevált. 2 pumpàlás elég az arcomra&nyakamra. Majd további 2 a dekoltázs-vállak vonalon. Ha beszívódott, fújok egy kis vizet/alveolás aloe permetet rá. Garantált a hatás feltöltés, simitás szempontjából. Újra fogom venni, ha elfogy, mert a rutinomban más termékekkel is nagyon jól viselkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

dunaimano

2021. július 27.

Nagyon kíváncsi voltam rá, és hát okozott is meglepetést, főleg az állaga. Nem annyira vizes, de mégis nagyon folyékony, nem ragadós, tejfehér színű valami, ami egyébként könnyen és gyorsan beszívódik. Leginkább tonik funkcióban használom, így nyárra egyébként elég is ennyi hidratálás, télen pedig könnyen lehet rá rétegezni. Egyelőre egyébként csak a hidratáló hatását érzem, a többi összetevő remélem hasznosul. Hatalmas adag, valójában sokkal kisebb kiszerelésben jobban szeretném, így viszont kb. mindenhova kenegetem, ha épp olyan kedvem van, mert kb. sosem fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Kismajom74

2021. július 17.

Nagyon jól hidratál, teljesen beszívódik, nem fényesedik ki tőle a bőröm. Nagyon kiadós, kb. fél éve használom reggel és este is és még kb.negyedig van. Nálam már alap darab, újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 17.

Nicim

2021. július 11.

Néhány hónapja használom az esti rutinom részeként. Gazdaságos kiszerelés, sokáig elég. Elégedett vagyok vele, szépen feltölti a bőröm. Jó kis termék. Könnyen adagolható a pumpás kialakításnak köszönhetően. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

kardamom77

2021. július 4.

Eleinte röhejes volt, hogy kvázi vizet pacsmagolok a fejemre, bosszankodtam is, hogy miért vettem meg ezt az újabb cuccot. Az idők során viszont tapasztaltam, hogy nagyszerűen hidratál, simít, kötelező darabja lett a napi bőrápolásomnak. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

Dici

2021. június 21.

Imádom. Biztos újravevős. Frissíti a bőröm, energetizál. Jó sok mennyiség, így jut a nyakra, dekoltázsra is. Reggel, este használom a krémeim alá, nagyon szeretem. Enyhe kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 21.

Edina9

2021. június 10.

Nagyon akartam szeretni. De egyszerűen magam sem értem, a használata során csak gyűltek a mitesszerek és pattanasok ott is ahol addig nem. Csökkentettem a használatát, óvatosan bántam vele, de nem tudott megbarátkozni vele a bőröm. Amit nagyon sajnálok! Nem pontozom le, mert szuper terméknek gondolom, anyukámnak bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Thioctic Acid, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Soy Protein, PPG-10 Methyl Glucose Ether
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.