hair culture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuncsa, Módosítva: 2013. március 4.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hidratáló és ápoló hajbalzsam nagyon száraz hajra.Shea vajat és karbamidot tartalmaz, kímélő receptúrának köszönhetően mindennepi használatra is ajánlott.

Christine

2015. június 29.

Szörnyű, a balzsamot iszonyat nehéz kinyomni a flakonból, pár hét alatt én is úgy jártam, hogy darabos lett. Ráadásul nekem semmit se segített...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Bnemrita

2015. május 18.

Vettem egy ilyet. Azt kell, hogy mondjam, hogy közepes. Nagyon nagy mennyiség (tenyérnyi?) kell belőle, hogy ellássa a funkcióját. Nehéz kinyomni a flakonból és mint írtam sok is kell belőle, de így már szép, puha hajat csinál. Az állaga egy idő után túl folyós lesz. Összességében inkább nem, mint igen. 3 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Ellesmere77

2015. április 11.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, 2-3 hónapja használom, talán a legjobb, amit eddig próbáltam. Nagyon kedvező az ára és teszi a dolgát, isteni puha és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Szeretem az illatát, viszont egy csillagot levonok, mert én is tapasztaltam, amit az egyik előző hozzászóló, hogy egy idő után levet ereszt, de sosem tudtam mitől, igazából a hatása így sem változott, de azért furcsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Lory

2014. július 23.

Imádom az Aldi balzsamait,felváltva használom őket.Derékig érő inkább száraz hajam van,szálkásodásra hajlamos végekkel,úgyhogy kell teljesíteni de teljesít is.Visszaadja a hajam fényét,könnyen kifésülhető lesz tőle,érezhetően táplál.Nevetséges áron,szilikon mentesen teszi mindezt,Sokszor újravettem,sőt valamelyik Aldi balzsam biztos van itthon mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

stella06

2013. július 27.

Frissítés: Pár hét mellőzés után ma reggel döbbenten vettem észre, hogy megromlott. Levet eresztett, a maradék pedig összeállt, pedig semmi különöset nem csináltam vele. Talán selejtes darabot fogtam ki, de ez akkor sem járja... még egy csillagot levonok.

A narancssárga verzió után beszereztem ezt is. Sokkal könnyebb, mint bármelyik balzsam, amit eddig használtam; az illata valahogy furcsán-kellemesen édeskés, mindenesetre nem akadályoz a használatában. Egyetlen nagy gondom van vele: rengeteg kell belőle ahhoz, hogy hasson, még az én félhosszú hajamra is. Kis mennyiségben használva a világon semmit nem ér, így viszont már nem is annyira gazdaságos.
Nagy mennyiségben használva négyes, tehát jó a hatása, viszont nem szeretek havonta hajbalzsamot venni, ezért hármasra értékelem a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

tuncsa

2013. február 15.

300 Ft -ért vettem az Aldiban. Nem csalódtam benne.Érdekesen finom édeskés illata van, az állaga kissé furcsa, mintha levegő buborékoktól lenne krémesen habos.
A hajam puha, könnyen fésűlhető és fényes tőle. Nagyon ajánlom, olcsó és szuper jó. Kipróbálom a többi hajápoló termékeit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!