Best of Beauty 2019

hair culture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kriszta67, Módosítva: 2012. november 27.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Lory

2015. január 4.

Nagyon-nagyon szeretem!Amúgy is jók a hajamra a gyógynövényes samponok de ez különösen.Sokszor újravettem és ha váltogatás gyanánt veszek is mást,ehhez mindig visszatérek.Jól és alaposan tisztít mégsem lesz durva tapintású,sprőd a haj.Nem szárít,nem zsírosít,az én hajamra tökéletes.Az enyhe gyógynövényes illata is kellemes,legalábbis én szeretem:)Ráadásul szilikon mentes is.Nagyon jó árban van,tud annyit mint a neves drogériás társai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

zentaidora

2014. november 1.

Hosszabb ideje használom és maximálisan elégedett vagyok vele. Csodás az illata, klasszul habosodik, szépen tisztít és nem zsírosítja a hajat rendszeres használat során sem. Hozzáteszem, úgy vettem meg, hogy ennyi pénzért nem bánom, ha kukában végzi... Meglepődtem milyen jól teljesít, kedvencnek lépett elő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

Makk Zsuzsó

2012. december 9.

Egyetértek az előttem szólókkal. Semmivel sem rosszabb, sőt, szerintem jobb, mint a háromszor ennyibe kerülő "nagy" márkák. (Ez az Aldi saját márkás samponja.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 9.

Roxanne

2012. december 9.

Egy az egyben a Schauma gyógynövényes samponja. Illatra, összetételre, hatásra. Csak az ár és az ezért kapott mennyiség különbözik.
Aminek borzasztóan örülök, mert bár a pénztárcám szűkre szabottabb az utóbbi időben, a hajam még mindig azt kapja, amit megszokott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

MademoiselleSumire

2012. december 9.

Ez a sampon ilyen áron nevetségesen jó.Felveszi a versenyt bármilyen drogériás samponnal.A szulfátos samponok közt nagyon jó összetevökkel bír.Vártam,hogy valaki végre feltegye.Nagyon fényes,selymes,jó illatú volt a hajam,egy hétig bírta mosas nélkül a hajam,bárnekem amúgy is csak négy naponta kéne.Bár mostanában már Olivá-s szappannal mosok hajat,csak erre térnék vissza,Amúgy MINDEN Dm-es sampont kipróbáktam anno,amikor derékig érö,dús hajam volt.
Egyszóval,szerintem amint elfogy a Nivea,Garnier,Pantene stb. samponotok,adjatok ennek,vagy egy társának egy esélyt,hiszen nagy anyagi kár nem érhet titeket,legfeljebb a kutyára marad.:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 9.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.