Hairwonder by Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whipet, Módosítva: 2019. február 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajformázók

angeleyes8

2017. október 29.

Sajnos én leszek az, aki lehúzza ezt a terméket. Rengeteget keresgéltem szilikonmentes hővédőt és nagyon-nagyon megörültem, mikor ezt megláttam. Aztán mikor ráfújtam a hajamra (normál hajtípus)..háát :( Mintha cukros lötyivel kínáltam volna meg a tincseimet, úgy összeragadt tőle (pedig kis mennyiséget fújtam)...Hővédő tulajdonságáról nem tudok nyilatkozni, mert 1-2 próbálkozásnál többet nem használtam, inkább hanyagolom a vasalást / göndörítést...
A csomagolást tekintve nekem sem volt praktikus a szórófej, néha csak "köpködött", ahogy előttem írták.
Sajnos, csalódás :( A szilikonmentessége miatt kap 2 pontot, mert tényleg szinte lehetetlen ilyen hővédő terméket találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Anettke

2015. november 17.

Egy olyan hővédő, amelyre nem lehet ráfogni semmit! Értem ezt az alatt, hogy nincs megbélyegezve, hogy ez most hajegyenesítő, vagy formázó vagy micsoda. Egy az egyben natúr, arra használod amire akarod és ennyi.
Nekem nagyon bevált. Igaz használtam mellé kifésülősprayt, de nem volt vele gondom. Sokáig elég. Ha egy dolgot negatívan értékelnék, az a szórófej lenne, mert NÉHA nem spriccel csak köpköd..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

whipet

2014. április 25.

Fejembe vettem, hogy natúr hővédő spray-t fogok használni. A választék ugyan nem túl nagy (sőt), de szerencsére rátaláltam erre a termékre.
Erős szálú, göndör hajam van, nagyon sokat nyúzom hajszárítóval és hajvasalóval, de ezzel a termékkel végre nem úgy néz ki a hajvágás után két hónappal a vége, mint egy seprű.
Először furcsa volt a hajam tapintása tőle, de hamar megszoktam. Azt hiszem akinek vékony szálú tartás nélküli a haja, annak ez segíthet a formázásban.
Nem zsírosítja a hajamat. Általában hajszárítás és utána a hajvasalás előtt is alkalmazom, nekem így vált be a leginkább.
Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Biztosan újraveszem.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Hydroxypropyltrimonium Corn/Wheat/Soy Amino Acids, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.