Halle Berry

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Fannii15, Módosítva: 2018. június 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 500 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: mimóza, írisz, dinnye, barack, vetiver, narancsvirág

Ár: 5 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Halle Berry Reveal 30ml teszter
Ár: 14500 , Eladó: Romano
Állapot: Új mai bontás 1 fújás hiánnyal, Helyszín: 5052, fizetés: Készpénz, vagy átutalás
KIÁRUSÍTÁS! Halle Berry Reveal
Ár: 7900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Packeta vagy foxpost (végül postán maradó)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Melani79

2018. szeptember 21.

Én elfogult vagyok a Halle Berry illatokkal, a Reveal tegnap jött meg, nem tudtam milyen lesz, de libabőr és szerelem első szimatolásra :-) Nagyon fogok spórolni vele. Nem erős, fűszeres, hanem kifinomult, nőies, csodás illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

jazmera

2018. szeptember 18.

Réges-régen kaptam egy pici üveggel, akkor az volt a favorit, imádtam. Sok év után újra rendeltem. Lehet a bőröm, az ízlésem vagy a parfüm (?) változott, de ez már nem AZ az illat. A fejillat nagyon szuper, de ami megmarad...nem, nem és nem. Sajnálom, mert szerettem, de elmúlt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Fannii15

2018. június 20.

már rengeteg parfümöt próbáltam de eddig ez a legjobb imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

már rengeteg parfümöt próbáltam de eddig ez a legjobb imádom :)

senskin

2014. augusztus 6.

Csak üvegen keresztül szaglásztam, úgy kellemes volt. Bőrön nem tudom milyen, de nem hiszem, hogy megvenném. Inkább kisgyermekes anyukán tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

sünönc

2013. május 31.

Karácsonyra kaptam nagymamámtól. Hittem az ízlésében és persze nem is csalódtam. Nagyon finom illata van. Édeskés,ugyancsak savanykás,kellemes. A tartóssága viszont nem a legjobb :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Corra

2013. január 25.

A fejillata nagyon kellemes, és sajnos csak ennyi. Ahogy az tovaillan, kiderül, hogy a szemrevaló üveg egy eléggé összedobált illatot tartalmaz, ami sajnos egy kusza maszattá válik. Elnézést kérek azoktól, akik szeretik, de szerintem ez nem sikerült valami fényesen, Halle Berrytől sokkal többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 25.

rmonika74

2012. szeptember 19.

Kevés olyan választott parfümöm van, amit nem tudok használni. Sajnos ez ilyen! Fej illata hamar elszáll, utána semmit nem érzek belőle, vagy ha igen, az nem nagyon tetszik. Testvére, a Passion sokkal tartósabbnak bizonyult rajtam. Állítólag ennek továbbfejlesztett, szexisebb verziója. Én a kettőben nem találtam hasonlóságot, hacsak nem az üvegük formáját. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

avonkormend

2012. szeptember 6.

Édesanyámnak vettünk ilyet még a Mamámmal...nem igazán tetszett neki, inkább én használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Hester

2012. augusztus 19.

Én ajándékba vettem anyukámnak, de aztán annyira megtetszett az illat, hogy végül megtartottam, és anya inget kapott, nehogy még egy parfümöt lenyúljak :), no de, a lényeg: már nem igazán érzem magaménak ezt az illatot, émelygek tőle, leginkább ez zavar. Másrészt egy idősebb nőnek jobban "áll", noha anyának sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

tia.lia

2012. május 16.

nekem tetszik, nem csitris,de nem is 50es üzletasszonyos az illat, tartós is, csak hamar elfogyasztottam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.