Handsan

Ár:   540 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Floree, Módosítva: 2021. május 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Érzékeny és igénybevett bőrre is ajánlott, zabtejet tartalmazó ph-bőrsemleges kézkrém beszívódik, ápolja és megnyugtatja a kéz bőrét. A növényi cukorból származó minősített BioEcolia 24 órán át tartó hidratáltságot biztosít.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Floree

2021. május 3.

Az M betűs drogériában kerestem valami olcsó és finom illatú kézkrémet, így véletlenszerűen ezt kaptam le a polcról. Meglepően sűrű krém, gyorsan beszívódik, jól hidratál, és az illata rendkívül finom, lágy. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Hidratálók: Glycerin, Alpha Glucan Oligosaccharide

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.