HappySkin

Ár:   2 490 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   2 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Happyskin.hu, 2290 Ft

Bio alapanyagokból előállított kézkrém. A termék makadámdió olajban, bio sheavajban, bio avokádóolajban gazdag, így igazi kényeztetés lehet az igénybevett kezek, s akár lábak számára is.

A termék mesterséges színezéktől, illatanyagtól,  parabénektől mentes.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
nekoSX

2019. február 14.

Update: A kedvenc kézkrémem volt, sajnos úgy tapasztalom, hogy az új csomagolással a formula is változott, nem volt ennyire vizesen folyós :o( nagyon szomorú vagyok, nyilván a víz olcsó és a korábbi airless flakonnál is olcsóbb a pumpás kiszerelés, de ami működik és tökéletes miért kell belenyúlni?? Akkor inkább emeljük az árat és hagyjuk a "fancy"-nek gondolt új csomagolást, mint álcát.

Folyamatosan használom már több éve, Az ekcémám télen gyakran jön ki a kezeimen, és ezzel a krémmel egész jól kordában tudom tartani. Gyorsan beszívódik és a visszazsírozó hatását másnap reggel is érzem, reggeli mosakodásnál jön le a maradék. A pumpás kiszerelés szuper, csak nekem elég gyorsan fogy, jó lenne nagyobb tégelyes is belőle. Külön pozitívum ekcémás körökben, hogy nincs benne illóolaj az illatosításra, ennek megfelelően kicsit meglepő a "szaga", mert vmit érezni rajta. DE remélem ez így is marad, végre egy illatmentes krém és a kezeimre nem is kell jobb. Örök darab, tökéletes ahogy van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 14.

Vancsa

2019. január 23.

El se tudnám képzelni a telet nélküle!! Napi kétszeri használat mellett az ekcémámat is megszüntette. Mostantól a hideg időjárás előtt fogom rendelni, hogy meg is előzzem a kialakulását. Hamar beszívódik, és gyorsan hidratál. A csomagolása nagyon kifinomult, igényes, mint az összes többi Happyskin-es terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

ffanni0415

2019. január 17.

Nekem egyáltalán nem jött be ez a kézkrém, állandóan nagyon száraz a kezem. Sokat kell felkennem hogy érezzem a hatását, ami egy kézmosás alkalmával el is múlik. Én csak ideiglenesen fogom használni, ameddig nem találok mást. Egyedül a pumpás kiszerelése tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Gabinnyo88

2018. október 15.

A száraz, repedezett már sebes kezemnek nagyon jót tett ez a kézkrém! Könnyen beszívódik. Az illata is nagyon jó, plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

lenip

2017. április 10.

Ajándékba kaptam anno, ekkor ismertem meg a Happyskin márkát és néztem utána a termékeknek, főleg, hogy akkor voltam épp terhes a 2. kisfiammal. Az illata/szaga a tipikus shea vajas, ami csak azt bizonyította, hogy tényleg van is benne. :) A pumpás kiszerelést nagyon szuper dolognak találtam a Happyskin krémeknél. Elég jól hidratált, de napi 2-3x használtam. Akkor jó volt, viszont az idei tél masszív mínuszai kihozták a makacs ekcémát a kezemre, amire ez a krém kevés volt. Ára annyira szerintem nem kedvező, érdemes mindig nézni a honlapját, mert gyakran vannak 20 (a boltban esetleg 30) %- os akciók, amivel már barátibbak az árak. Összességében véve elég jó kézhidratáló, amin sokat dob a pumpás kiszerelés, de csak azoknak, akiknek nem különösebben szárad ki a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

izabella73

2016. december 25.

Parabén mentes kézkrémet kerestem,mert az eddig használt krémek mindegyike irritálta az amúgy is száraz,kipirosodott kezemet.Ez legalább nem csípi a bőrömet,hamar beszívódik,viszont nem is hidratálja eléggé,állandóan kenni kell,naponta többször is.Az illata nem túl jó mint általában a natúr termékeknek,de ez nem is zavarna,ha jobban hidratálna.Pumpás kiszerelése praktikus,de csak 3 csillagot tudok adni mivel ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 25.

tiszafanni

2016. október 13.

Már a múlt évben is beszereztem párat belőle, mert egészen ősztől tavaszig használok kézkrémet. Ez a krém hibátlan, nekem gyorsan beszívódik, mégis hosszú ideig tart a hidratálása, és nem hagy maga után zsíros, ragadós érzést! Idén is már elkezdtem használni, teljesen elégedett vagyok :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 13.

krenat

2016. május 25.

Könnyű, mégis gazdag krém. Hamar felszívódik, ugyanakkor tartósan hidratál. Nagyon puha és selymes lesz a bőröm tőle. Az illata természetes és visszafogott.
A pumpás kiszerelés nagyon tetszik, pont annyi jön ki belőle egy nyomásra, amennyi az én kezeimre ideális mennyiség, így nem fordul elő az, hogy véletlenül túl sokat nyomok ki. A kupak erősen rápattan, így táskában is simán merném vinni, de nem szoktam, mert egy esti krémezés bőven elég. Azt hiszem megtaláltam a kedvenc kézkrémemet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

amanda136

2016. április 20.

Abszolút elégedett vagyok ezzel a kézkrémmel. Míg a többi kézkrém inkább csak felületesen hidratálja a kezemet (másnapra ugyanolyan vagy rosszabb lesz), addig ezt a krémet elég hetente egyszer használnom, és puha, sima lesz tőle a kezem. Nem is kell belőle sok, és praktikus az adagolása. Igaz, a páromnak nem különösebben jött be, pedig neki kifejezetten száraz a keze. Tőlem viszont 5 csillagot kap, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

hessviky666

2016. április 1.

Szeretem ezt a kézkrémet, nagyon praktikus a kiszerelése! A pumpás adagoló megkönnyíti a használatát, ráadásul nem kell összetapogatnom a krémet a tégelybe nyúlkálással. Az illata kellemes, bár elsőre kicsit furcsa volt. Én lábápoló krémnek is szoktam esténként használni. Szépen hidratál és puhítja a láb- és a kézfej bőrét is. Egyetlenegy hátránya, hogy gyorsan fogy. Egy tubus nálam egy, másfél hónap alatt elfogy. Ehhez picikét drága, de legalább natúr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid