HappySkin

Ár:   1 590 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   95 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   1 590 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1490 Ft

Gyorsan zsírosodó hajra, korpás fejbőrre és töredezett, száraz hajvégekre

A gondosan összeválogatott növényi komplexum segíthet a fejbőrproblémák enyhítésében. A kókuszolaj, kendermagolaj és ricinusolaj regenerálják a kiszáradt hajvégeket.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól  mentes.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
izabellamarton

2019. január 17.

Mamámnak rendeltem, mert nem bírtam már nézni, hogy tiszta seb a fejbőre. Csodákat tett vele. Azt mondta már az első hajmosás után érezte, hogy táplálja a fejbőrét. Egy hét után a sebek gyönyörűen gyógyultak. Köszönöm Happy Skin, hogy általatok találtam megoldást ismét a problémára! Én is ki fogom próbálni, mert télen sokszor száraz a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

kaposztamester

2017. november 27.

Nekem se vált be . Pénzkidobás. Sprőd kezelhetetlen lett utána a hajam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Nekem se vált be . Pénzkidobás. Sprőd kezelhetetlen lett utána a hajam

Toposz

2013. szeptember 10.

Ezt a sampont pont nekem találták ki, legalábbis a leírás szerint. Gyorsan zsírosodott a hajam, a végek pedig mint egy seprű, megvettem hát életem első samponszappanját.
Első mosáskor úgy voltam vele, hogy ez egy csodaszer, a fejbőröm imádja, na másnapra rájöttem, hogy mégsem. A hajam állaga valami leírhatatlanul fura volt, az ecetes öblítés sem jött be. Száraz, sprőd tapintás, nem túl kellemes illat, sajnos így tudnám leírni ezt a terméket! Azóta mást használok, és rendben is van a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Elaeis Guineensis Butter, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.