HappySkin

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 2590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: 46Leona, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Happyskin.hu, 2590 Ft

Intenzíven ápoló és újrastruktúráló kozmetikum, a roncsolt, száraz haj számára. A benne lévő bio kókuszolaj az egyik legjobb kémiai anyagoktól mentes hajkondicionáló, mely a hajgyökereknél szívódik fel. Nem elhanyagolható rendkívül magas antioxidáns tartalma sem, ami hőtől, külső hatásoktól óvja fejbőrödet. A bio növényi glicerin erősíti a hajvégeket és csillogást ad a hajnak. A hozzáadott mandarin és geránium illóolajak biztosítják a hajbalzsam csodás illatát.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes.

Ár: 2590 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

Vancsa

2019. január 11.

3 hónapja kezdtem el használni. A hajam azóta sokkal puhább és könnyebben kifésülhető. Féltem, hogy hamarabb fog zsírosodni, de előnyére egyáltalán nem, talán még tovább is bírja!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Csobanka

2018. április 25.

Ez a negyedik természetes összetevős balzsamom. Kicsit kétkedve kezdtem használni mert úgy láttam, sok a nem elégedett vásárló. Szerencsére pozitívan csalódtam. Nem zsírosítja a hajamat, kitolta a vágást, lezárja a hajvégeket, nem gubancolódik, minden, amire vágyhat az ember egy viszonylag magas ár mellett. Biztosan újra fogom rendelni csak nyárra egy könnyebben adagolható versenytársat választok mert sokszor fogok hajat mosni edzés után. Remélem nem változtattak az összetevőkön mert a honlapon shea vaj is szerepel már és én az enyémet múlt augusztusban rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

grape

2016. február 3.

Pár hónapja tértem át a natúr kozmetikumokra. Ez a balzsam nekem nem vált be annyira, viszont a Rhea nagyon jó hatással van a hajamra, puha lesz tőle és kezelhető. A hajam hullámos, vastagszálú, elég durva tapintású. Mindkét terméknél a kiszereléssel az a probléma, hogy mivel elég sűrű a balzsam (ami egyébként pozitívum), a pumpa kevésnek bizonyul és nagyon nehéz adagolni. A Rhea-val még boldogultam, de az Inkák kincsénél teljesen le kellett csavarni a kupakot ahhoz, hogy ki tudjam szedni a balzsamot, a vékony kis csövön semmi nem jött sajnos. Érdemes kipróbálni mindkét balzsamot, mert biztosan hajfüggő, hogy kinek melyik válik be.
Az Inkák kincsét együtt használtam két alkalommal a Méztejes samponnal (utóbbi nagyon híg) és a hajam az első alkalom után nagyon zsíros lett és korpás is. Ez is biztos fejbőrfüggő, nekem sajnos nem vált be ez a kombó, harmadjára már nem is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Please

2015. október 15.

Tudatos vásárlóként és natúr kozmetikum kedvelőként nem tartom drágának a Happy Skin termékeket. Az ár/érték arány nagyon fontos! Bár ezt még sajnos kevesen látják be... Ez a balzsam a Méztejes samponnal csodákat tett a hajammal. Nincs töredezett hajszálam!! És a fodrászom is megdícsért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Aquariusgirl

2014. május 17.

Vadul keresgéltem itt a Krémmánián a natúr termékek között, mert jól berágtam a parabenekre.... Ráleltem Happyskin-ékre, böngésztem a weboldalukon és rendeltem is egy csomagot 5 db termékkel, ami 10.000,-FT-ba került!! (Ez a sampon, egy hajbalzsam, 2 szappan és egy testápoló.) Amikor átvettem a csomagot kezdett gyanús lenni a dolog, ugyanis igen kicsi volt a doboz. Mikor kibontottam, kiderült, a termékek 100 ml-s!!!!!!!!!!! kiszerelésűek. (Biztos én voltam a figyelmetlen, hogy a kiszerelésről közölt info-t nem vettem észre rendeléskor.) A cég is érezheti, h valamivel kompenzálnia kell, mert kaptam tőlük + egy szappant ajándékba. Miután lehiggadtam, használni kezdtem a termékeket. Inkák kincse balzsam tetszik. Jól ápol, a hajam szinte magába szürcsöli a balzsamot, lemosáskor szinte nincs mit lemosni :-) Enyhe, kellemes illata van és az is hamar elillan. A bajom a csomagolásával és az árával van. A kis műanyag flakonból nehézkes az adagolás (én fejre állítva tárolom, úgy könnyebb egy kicsit kivarázsolni a flakonból.) Az ára nekem horror, csak ezért nem fogom újravenni. És csak ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Lactate, Lanolin, Betaine, Lactic Acid, Glycerin, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.