HappySkin

Ár:   2 490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1832 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   2 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1832 Ft

Gyengéden, de hatékonyan távolítja el bőrödről a mindennapi szennyeződéseket és a sminket is.

A rizsolaj és mangóvaj puhává és simává varázsolja az arcot. Ajánlott minden bőrtípusra, sőt száraz, érzékeny, érett arcbőr tisztítására is kiválóan alkalmas.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes.

Ár: 1832 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

Virvatuli

2017. április 28.

Reggeli arclemosónak használom, és nagyon szeretem. Sminket lemosni még nem próbáltam vele, de arra van más, ezt napindító nyugtatáshoz-felfrissítéshez vettem, és ebben tökéletes, bár az illatától mindig megéhezem (konkrétan salátaolaj-szaga van, de nem baj, legalább nincs illatosítva). Csak azért nem kap öt csillagot, mert rettenetesen drágának találom (mint a Happyskin termékeit általában), és ahhoz képest nagyon gyorsan fogy, sokkal gyorsabban, mint a krémes lemosóim, három pumpálásnyit is csak úgy becuppant a bőröm. Ha megfizethetőbb lenne, lehet, hogy csak ezt használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 28.

bélám

2017. március 27.

Én nem is értem ezt a sok pozitív véleményt :(
Ez a termék sminklemosásra konkrétan alkalmatlan! Csak kenegetem vele szét az arcomon a szempillaspirált meg az alapozót. A tusvonal meg se mozdul.
Nincsenek illuzióim, biztos bennem van a hiba, ha mindenkinek bevált. De én max csak reggel használhatom el, ha egyáltalán....
Persze gyönyörű összetevők, jó illat meg minden, dehát nem ez volt a célom a vásárláskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

Én nem is értem ezt a sok pozitív véleményt :(

molnori

2017. január 2.

Sose jutott eddig az eszembe magamtól egy olaj alapú lemosót használni. A Müllerben találkoztam egy kivételesen ügyes eladóval, aki mesélt a Happy Skin termékcsaládról. A lemos összetevői már elsőre tetszettek, az ára nem túl drága, és magyar termék - ez sem utolsó szempont!
Én csak este használom, és egy kis virágvízzel (levendula, rozmaring vagy kamilla) szoktam lemosni. Nem kell krémezni utána, mert pont annyira puhítja a bőrt, amennyire kell. Meglepő módon, nem zsírosítja a bőrt!
Finom, enyhe illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Finom, enyhe illata van.

ditke888

2016. december 16.

Jó kis lemosó, eddig a legjobb, amit használtam. Habzó lemosók felejtő, tejek közül pedig üti az eddigieket. Mércém pedig, hogy mennyire szárítja ki a bőröm lemosás után. Eredmény: mini-minimálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

ameliemoon

2016. november 29.

Krémmániás vélemények alapján vettem meg. Könnyű állagú, nem okoz pattanást, gyorsan felszívódik, a szememet sem irritálja. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

AlexandraIri

2016. november 2.

Remek kis arctej :) remekül tisztít, és emellett hidratál is. Használat után fellélegzik a bőröm, és nagyon puha lesz :) nekem nagyon tetszik, megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

klucsoanna

2016. október 21.

Szeretek arctejet használni, mert hidratáltan tartja a bőröm, és ez a kókuszolajos arctej kimondottan bevált. :) Sajnos eddig mindegyik márka egy idő után irritálta az arcom, de ezt elég régóta használom és semmi bajom nem lett tőle :) Amióta ezekre a natúr termékekre váltottam azóta egyáltalán nem volt allergiám!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 21.

deakreka

2016. augusztus 3.

Minden reggel felkelés után, és este sminkmosásra használom, és nagyon szeretem, mert hidratálja a bőrömet, miközben tökéletesen tisztítja is egyben!!! Ilyenkor nyáron eltávolítom egy kis rózsavízzel a tejet, és utána olyan puha marad a bőröm, hogy már nem is igényli a hidratálást :)))) Ilyenkor nekem helyettesíti a nappali krémet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Please

2015. november 3.

Natúr kozmetikum kedvelő vagyok, de jó sminklemosót eddig még nem találtam. EDDIG. A Kirrké arctisztító tej gyönyörűen lehozza a sminket, nem csípi a szememet és még az arcbőröm is sokkal szebb és puhább lett. Tökéletesen összehozták! És az ára is jó. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

jolie

2015. október 22.

Normál, télen száraz a bőröm és nekem ez a legjobban bevált arctisztító! Nagyon puha és selymes lesz a bőröm utána, hidratálja is! Mostmár az utóbbi időben figyelek arra, hogy természetes kozmetikumokat használjak és ezért fontos számomra, hogy ez a termék is BIO :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.