HappySkin

Ár:   2 490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1832 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   2 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1832 Ft

Gyengéden, de hatékonyan távolítja el bőrödről a mindennapi szennyeződéseket és a sminket is.

A rizsolaj és mangóvaj puhává és simává varázsolja az arcot. Ajánlott minden bőrtípusra, sőt száraz, érzékeny, érett arcbőr tisztítására is kiválóan alkalmas.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes.

Ár: 1832 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

lidike888

2015. október 14.

Számomra ez a nyerő arctisztító!!! Könnyen eltávolít minden sminket, szennyeződést. Én nem csak smink lemosására használom, hanem reggeli arctisztításom is ezzel történik, hiszen hidratál is és bársonyos bőrt kölcsönöz :) Minden bőrtípusra ajánlani tudom, és ami a legfontosabb, hogy teljesen természetes, és nem mindegy, hogy mit kenünk minden nap a bőrünkre :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 14.

fennecfox

2015. október 6.

Életem eddigi legjobb arctisztítója! Már 2x is vettem, nem hiszem, hogy valaha is váltani fogok. Az csak plusz ráadás, hogy teljesen natúr és természetes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Ancsika9225

2015. augusztus 31.

Lassan egy éve használom ezt az arctisztítót. Már az első kis tégely után tudtam, hogy ez lesz az igazi. Az előtt minden sminklemosótól ekcémás lett a bőröm. Ha lehetne 10 csillagot kapna :) Egyszerűen szuper, csak ajánlani tudom. És ami a legjobb, hogy változtattak a tégelyén, így az utolsó cseppig fel tudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Veress Nikoletta

2015. április 30.

Imádom! Könnyű, friss érzetet ad, és kíméletesen tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 30.

Imádom! Könnyű, friss érzetet ad, és kíméletesen tisztít.

repülő mókus

2014. február 25.

Kíváncsi voltam rá, hogyan képes eltávolítani egy krém a sminket a bőrömről, de meglepően egyszerűen. Vattapamacsra teszek belőle egy kicsit és még a fekete tust is szépen leszedi. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, az üvege, a szűkülő szája miatt nem könnyű kivarázsolni belőle a krémet. Ez az egyetlen szépséghibája, amúgy remek kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.