HappySkin

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eeniko, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Happyskin.hu, 4990 Ft

Natúr önbarnító krém arcra parabén nélkül, mesterséges színezék nélkül minden bőrtípusra.

Ár: 4990 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
Mizabella

2016. június 12.

Elég fehérbőrű vagyok, és szolizni sem szeretek, így mondhatom igazi önbarnító tesztelő vagyok... :) Egy blogger már tesztelte, és csak jókat írt róla, így kipróbáltam ezt is, mivel ráörültem, hogy végre a natúr piacon is, elég ígéretes összetevőkkel fellelhető egy önbarnító. Minden este fürdés után bekentem vele az arcomat (meglepő, de nagyon kevés kell belőle az állaga miatt), fokozatosan hozta ki a színét, nekem 4 nap után már látszott a szép barna eredmény. Úgy, hogy nem sárgított, nem volt foltos, tényleg egy természetes, de mégis bronzos barna színt adott. Nekem eddig ez a befutó. A színe gyönyörű. Csak ajánlani tudom! Ősszel tesztelni fogom a testre valót is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid