HappySkin

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Happyskin.hu, 2690 Ft

Ez a krém tápláló olajokban nagyon gazdag, mégis bőrre kenve gyorsan felszívódik, s végül puhává és selymessé varázsolja tested. Mandula-, jojoba-, és babasszu olajat tartalmaz.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Peachblossom

2018. december 7.

Sajnos ez nekem nagyon nem jött be. :( Pedig szerettem volna szeretni, mert csodaszép összetevői vannak. Nekem nem szívja be rendesen a bőröm, hagy maga után egy nagyon ragacsos érzetet, mint úgy általában az össze kence, amiben szerepel a "butter" és olyan fullasztó érzés, mintha nem tudna alatta lélegezni a bőröm. Hidratálni hidratál, de így nem szívesen kenem magamra. Amúgy nem extrém száraz a bőröm, el tudom képzelni, hogy másnak működik, ahogy az előttem lévő hozzászólások is mutatják. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

jirka

2016. november 3.

Ma elgurult a gyógyszerem és dühömben áttöltöttem (túlzás, mert átütöttem) egy tégelybe! A csomagolása 1-es! De hát nem azt pontozzuk (bár erre is lehetne egy opció).
200 ml-es változatát vettem meg, 4300 Ft-ért, amiért elvárható volna többek között a könnyű és egyszerű használat, a "luxus"-ról ne is beszéljünk.
2 hónapja használom, és a szívem csücske ez a tesápoló, örökre megtartanám, újravenném, ha nem volna ennyire szörnyű a használata. Nem kell napi szinten használni, és napokra hidratálttá teszi a bőrt (ilyenem még nem volt).
Picit sárgás, enyhe illatú, sűrű krém, kicsi mennyiség is elég belőle és pillanatokon belül felszívódik. Viszont a flakonja vékonyszájú és ez a krém csak ütügetés (szétverem a kezem) árán jön ki belőle, amiért nincs kedvem hozzányúlni, mert szinte fáj, kivennem az üvegből.
Gyermekem keze ekcémás, kitűnő arra is, kis tégelybe oda is "ütöttem" kicsit, így azt használja lefekvéskor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 3.

BEVELIN

2016. augusztus 16.

A legjobb testapolo, amit valaha hasznaltam

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

A legjobb testapolo, amit valaha hasznaltam

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Hannita

2016. március 7.

Én sem tudok egyetérteni Aquariusgirl hozzászólásával! Ez a krém egy csoda! Az anyukám ekcémás bőrére eddig ez vált be a leginkább! Sőt, olyannyira, hogy szinte már teljesen helyre hozta a bőrét! És lehet nem túl olcsó, de minden pénzt megért ez nekünk! Szuper jól összetett termék! Én is minden nap használom a vízhiányos, nagyon száraz bőrömre és kitűen hidratál! Csillagos 5-ös!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

lillacstoth

2014. július 3.

Most olvasom az előttem szóló véleményét és érdekes, mert én pont az ellenkezőjét állíthatom. Az illata nyilván nem egy Nivea, vagy Dove, de ez egy TERMÉSZETES kozmetikum. Az ára valóban húzós, de nagyon sokáig elég, ez a 100 ml-es kiszerelés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 3.

Aquariusgirl

2014. május 25.

Vadul keresgéltem itt a Krémmánián a natúr termékek között, mert jól berágtam a parabenekre.... Ráleltem Happyskin-ékre, böngésztem a weboldalukon és rendeltem is egy csomagot 5 db termékkel, ami 10.000,-FT-ba került!! (Egy sampon, egy hajbalzsam, egy szappan, egy deo és ez a testápoló.) Amikor átvettem a csomagot kezdett gyanús lenni a dolog, ugyanis igen kicsi volt a doboz. Mikor kibontottam, kiderült, a termékek 100 ml-s!!!!!!!!!!! kiszerelésűek. (Biztos én voltam a figyelmetlen, hogy a kiszerelésről közölt info-t nem vettem észre rendeléskor.) A cég is érezheti, h valamivel kompenzálnia kell, mert kaptam tőlük + egy szappant ajándékba. Miután lehiggadtam, használni kezdtem a termékeket. Nem tudom Kleopátra mit szólt volna ehhez a termékhez, én nem szeretem. Kis mennyiség sem szívódik fel teljesen, csúszkálok (ha reggel kenem be vele a testem), amig a ruháim nem szívják be a felesleget. Esti használatkor az ágynemű teszi ezt. Az adagolás nehézkes a felfelé szűkülő flakonból (ez a fejtetőre állított tárolással mondjuk megoldható). És ami a legrosszabb, az az "illata"! Ezt Antóniusz megszaglintotta volna Kleopátrán, tuti Rómáig szaladt volna visszafelé :-) Egyenesen büdös. És drága. Nem újravevős. Egy csillag, mert bio. Csak, hogy jót is írjak a gyártóról a szappanok nagyon szupik :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 25.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid