HappySkin

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. április 19.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az érzékeny, irritált bőr számára a megoldás mindig összetett. Azonban tudnunk kell, hogy a mélyen hidratáló testápolás nélkülözhetetlen a száraz, húzódó, feszülő bőr érzetének csökkentéséhez. A Soft bőrnyugtató testápolóban lévő aloe vera, BIO shea vaj és BIO homoktövis olaj elegye nyugtatja a bőrt, és biztosítja a hosszantartó hidratáltságérzetet.

A természetes összetevők összhatása egy finom, szolid, enyhén édeskés illatot ad a testápolónak.

Erősen ajánlott a bőrnyugtató testápoló használata az alábbi esetekben:

• szőrtelenítés után (gyanta, borotva, epilátor stb.)
  • kipirosodott, kipattogzott bőrfelület nyugtatására kiegészítésként
  • száraz, repedezett, erősen hámló bőrfelületre
  • a bőr feszülő érzetének fennállásakor

FReka

2019. március 27.

Km boxban volt egy utazó méret még tavaly,csak elfelejtettem véleményezni. Nekem tetszett,kellemes az illata,gyorsan beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzetet. A nagy hidegben nem használtam,meg akkor amúgyis testvajazok,de tavasztól őszig szerintem megfelelő a hidratáló hatása. Az állaga elég híg,így az öntözgetéssel vigyázni kell. Tetszett,elhasználtam,de őszintén majd 5000 forintért nem biztos hogy ezt a testápolót választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

krenat

2019. március 6.

Egy kis mintát kaptam belőle, és imádom. Igaz, hogy nagyon folyós, de nekem ezt könnyebb eldolgozni, mint a sűrű testápolókat. Szépen hidratál, pedig az én bőröm nagyon "válogatós". Az illata egyszerűen isteni, ami kicsit aggasztott is, mert fogadni mertem volna, hogy van benne méz, és én csak vegán kozmetikumokat használok. Háromszor végigolvastam az összetevőket, de tényleg nincs benne :D Nagyon szuper, veszek belőle nagy kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

izabellamarton

2019. január 23.

Borzasztóan száraz lábszáraimat helyrerakta. Nem kell minden nap használnom, élég 2-3 naponta és puha, selymes marad a bőröm. Miután felkenem, egyből nem szívódik be, várok fél percet és újra kenni kezdem ezután teljesen jól elkenődik. Illatát kimondottan szeretem. Szőrtelenítés után a piros, kipattogott területeket is meggyógyítja! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

galivali

2019. január 17.

Az állaga nem túl jó, de a hatása kárpótol érte. Nehéz kenni, de viszonylag gyorsan beszívódik. Epilálás után gyorsan megnyugtatja a bőrt. Összességében nem rossz krém, de ebben az árkategóriában van jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Yummy

2018. december 11.

Km boxban volt egy 50 ml-s kiszerelés. Nekem sajnos nem tetszett. Az állaga számomra borzasztó volt és a hidratáló hatása sem volt jó. Nagyon folyós, és nehéz elkenni, az ember csak simogatja és kenegeti a krémet a testén összevissza és a réteg csak csúszkál egyik helyről a másikra. Nehezen szívódik be, de az illatával nekem nem volt gond. Nem venném meg a nagy kiszerelést, ezt is alig bírtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Vanília

2018. augusztus 12.

Ettől a testápolótól kiráz a hideg. Biztosan természetesek az összetevői és másnál teszi a dolgát, de nálam nem működik. Az egész krém kellemetlenül tejes; tejes-folyós az állaga, tejes az illata (amiben a shea vaj kellemetlen árnyalata is nagyon érződik) és nem nagyon akar beszívódni a bőrbe. Az ember felvinné, de csak csiszitolja a bőrfelületen. Kis utazó kiszerelésben került hozzám (ha jól emlékszem, egy korábbi Krémmánia boxban volt), alig tudtam elhasználni ezt a kis adagot, és most, hogy az árát is megnéztem, sokkolódtam. Két előnyös dolgot tudok csak felhozni "mentségére": nem irritál és a csomagolás aranyos, később is fel lehet használni a fiolát utazásnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

foxgirl

2018. július 26.

KM box által próbáltam ki, nekem nagyon nem jött be. Ahogy előttem is írták már, eléggé poshadt illata van. Nagyon nehezen szívódik be, ragacsos érzetet hagy maga után. Még ezt az 50 ml-ert sem használtam el, pedig nem nagy mennyiségről van szó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

zsofiszalay

2018. július 9.

Nagyon száraz és érzékeny a bőröm, nagyon-nagyon örültem, amikor láttam egy hirdetést kimondottan NATÚR bőrnyugtató testápolóról! Van ára, de a hatásából kiindulva ez a legkevésbé sem érdekel. Hidratálja a bőröm, kellemes az illata és teljesen természetes. Nekem ennyi elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Gabee

2018. június 24.

KM Boxban találkoztam vele én is és azonnal megszerettem. Meg is vettem a nagy kiszerelést, annyira jó. Kicsit húzós az ára, de sokáig elég. Imádom, hogy annyira puha, selymes a bőröm tőle és a hatása nem csak 1 napig tart, hogy ha esetleg néha elfelejteném bekenni vele magam. Teljesen megszűnt a száraz, hámló, viszkető érzésem is. Nagyon jó ez a pumpás kiszerelés, kényelmes. Gyorsan beszívódik, könnyű eloszlatni, egyáltalán nem macerás krém. Nem hagy semmilyen foltot. Azt hiszem egyelőre ennél maradok, nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

mlleeliy

2018. június 13.

szintén KM box :) elsőre én is meglódítottam a kezem öntéskor, de szerencsére még időben kapcsoltam, hogy folyik:D nekem nagyon bejött, az illata is, ami engem vaníliapudingra emlékeztet, a bőröm hamar beszívta, és sokáig puha utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin