HappySkin

Ár:   1 490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   95 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   1 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1490 Ft

Ez a sampon ricinusolajat tartalmaz, ami köztudottan táplálja a hajhagymákat, segíti a hajnövekedést, és a haj szerkezetét is jelentősen javítja. A készítményben többek között csalán-, rozmaring-, fahéj-kivonatok, teafaolaj és méhviasz van, melyek rendkívül értékesek a hajnak és a fejbőrnek. A csalán-kivonat serkenti a fejbőr vérellátását, így erősíti a hajhagymákat. A rozmaring tisztítja a fejbőrt és élénkíti a vérkeringést. Az antiszeptikus hatású fahéjolaj és a teafaolaj a korpás fejbőrre is kedvezően hat. A méhviasz fényesíti a hajszálakat. A Zeusz szilárd sampon megoldást jelenthet a fejbőr problémákkal küzdőknek, továbbá segíthet a hajhullás megelőzésében.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól mentes.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

fannylicious2

2018. augusztus 9.

Olvastam itt a véleményeket. Nagyon szerettem volna hogy Én azok közé kerüljek akiknek nagyon bevált ez a termék, de sajnos nem. Próbáltam többször hajat mosni vele, jól kiöblítettem. A hajtöveimnél nem is volt semmi gond, de a hajvégeim összeálltak tincsekbe mintha zsíros vagy inkább még vizes lenne a hajam. Vártam két hajmosás között 4-5 napot is. Nem mondanám pénzkidobásnak, mert remek összetevői vannak csak nekem nem vált be. Én bátran mondom ha gondolkozol ezen a terméken próbáld ki nyugodtan! Mindenkinek más válik be! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

brigi50c

2017. december 18.

Az tök jó, hogy természetes anyagokból van, de nekem ez az ecetes öblítgetés nem játszik. Így is minden hajmosáskor kétszer öblítem a hajam a balzsam miatt, nem hiányzik még plusz egy tortúra :D Anélkül meg ilyen fura viaszos réteget képez a hajon, és olyan, mintha nem is mostál volna rendesen hajat... A sampon az tisztítson már, szerintem ez nem nagy elvárás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

telelle

2015. szeptember 3.

Nagyon sokat vártam ettől a szappantól, de úgy látszik, a fejbőröm egyszerűen nem bírja a szappanokat. A hajam szép lett a használata után, de ettől ha lehet még jobban hullott, csak mert szappan.
Hirtelen ötlettől vezérelve kipróbáltam arclemosónak, mert eléggé kivirágzott az arcom, érdekes módon csak az egyik oldala, és ez használt a legtöbbet. Igaz, hogy eléggé szárít, de akkor segített valamennyire normalizálni a helyzetet. Az árát viszont sokallom, mégiscsak egy szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

laurilla

2015. április 2.

Anyukám tapasztalatait tudom leírni, mert nekem eddig sajnos egyik szappansampon sem vált be! Anyunak viszont ez egy csodaszer volt. Nagyon zsíros volt a haja, 2 naponta mosta. Mellette hullott is rendesen... 1 szappan használata után megállt a hajhullása... Közel 1 éve használja, már csak hetente egyszer mos hajat, eltünt a zsírosság, a hajhullás, helyette babahajak jelentek meg. Illetve nagyon dús lett a haja! Pedig semmi mást nem használt csak ezt! Ő még ecetes öblítést sem alkalmaz. Ja és 63 éves.... Mindenki dicséri a hajkoronáját! Ezért akár 6 csillagot is megérne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

lillacstoth

2014. július 3.

Nekem bevált és nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Az árát sem sokallom, mert eddig is egy hasonló árkategóriás sampont használtam a hajhullásom miatt. Egy hét használat után hajam szinte új életre kelt. Megszüntette a hajhullásomat és hajam a régi fényét is visszanyerte. Persze az első használat során én is meglepődtem, hogy olyan érdekes állaga lesz a hajamnak tőle, de a citromleves öblítés megoldotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 3.

MademoiselleSumire

2014. március 15.

Nagyon tetszettek az összetevők,a leírás,ezelőtt használtam már szappansampont és az tetszett.Három hétig használtam.Már az első mosásnál nagyon rossz volt,de azt hittem én tehetek róla.Próbáltam még több ecettel leöblíteni,kevesebbet várni két hajmosás között stb..de semmi nem segített.Három hét alatt legalább ötször-hatszor használtam,három hét után hajléktalan-szagom volt,és szörnyű korpám,mert a szappant sehogy sem lehetett lemosni a fejbőrömről.Továbbá a hajvégeim meg kiszáradtak és gubancosak voltak.Nagyon akartam,hogy működjön.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

fuge7

2013. november 8.

100%-ban leviszi a koszt és a faggyút, közben nyugtatja a fejbőröm, és utána napokig nem viszket, nem sebesedik ki, nem hullik a hajam.
Jól habzik, könnyű felvinni, de elég macerás kiöblíteni, én azt találtam ki, hogy egy másfél literes flakonba egy kis citromlevet öntök, és tele töltöm vízzel, azzal öblítem le, így jól leviszi a lúgot. Amúgy elég hosszadalmas procedúra vele a hajmosás, mire felviszed, hagyod hatni 5-10 percig, majd alaposan kiöblíteni... 20-25 percet simán rá kell szánni (+ szárítás persze).
De megéri a ráfordított idő, mert nagyon szereti a hajam és a fejbőröm. :) REMEK TERMÉK!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Morci

2013. augusztus 6.

Nagyon bevált ez a sampon. Jól habzik, szeretem az illatát, olyan friss, gyógynövényes. Jól tisztít, nem lapul le tőle a vékonyszálú hajam. És ami a legjobb, végre nem viszket a fejbőröm többszöri használat után sem. Balzsam feltétlenül kell utána, különben fura tapintású lesz a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Elaeis Guineensis Butter, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Cinnamal

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.