Hawaiian Tropic

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fausztdori, az összetevőket feltöltötte: szilardz, Módosítva: 2015. június 11.

Lelőhely:   drogériák

• Könnyű, friss illattal
  • 12 órás hidratálást nyújt

sephora

2017. július 15.

Még tavaly vettem, de nem került felbontásra.
Meglepően jó önbarnító. Én csak a lábaimra használom, radírozás, krémezés után.
Az illata nem annyira durva napozószag, de azért érezhető. Este használom, reggel pedig lemosom. Kb. 3-4 naponta újrakenem, így ad egy kellemes nem erős alap barnaságot, ami nekem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

Még tavaly vettem, de nem került felbontásra.
Meglepően jó önbarnító. Én csak a lábaimra használom, radírozás, krémezés után.

egyedszilvi

2016. augusztus 21.

Szerintem tökéletes.A legjobb,amit valaha használtam 😊.Nem lesz foltos.nincs büdös szokásosan onbarnitó szaga,szépen kopik.nem sötét,nem sárgás,jövő nyáron is ujraveszem.Ára s minősége is kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

annaszenasi

2016. július 17.

Abszolút bevált nekem! Egy nyáron át ezt használtam, és nagyon jó színem volt tőle, sokan kérdezték, hol barnultam le ilyen szépen. Kipróbáltam nemrég egy jóval drágább terméket, és közel sem érte el a kívánt hatást, inkább visszatértem ehhez. Én úgy szoktam használni, hogy előtte barnulok valamennyit, mert szebb hatást lehet elérni (egyébként világos bőröm van), rá van írva, hogy 12 óráig tart, ennél nálam azért jóval tovább szokott, de nyilván ha kopik le, akkor lehet újabb adagot felkenni, nem tart semeddig, gyorsan beszívódik, nem kell vigyázni, hogy öltözködéskor elkenődik. A felvitelkor azért figyeljünk az egyenletes elkenésre, hogy ne legyünk foltosak, és a lábfejnél, tenyerünknél kevesebb is elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

ritakata

2015. augusztus 24.

Sajnos nekem nagyon nem jött be :( Sokat vártam tőle főleg a márka és az ára miatt, de nagyot csalódtam. Odafigyelve használtam, bőrradír és hidratálás után (csak lábon), de foltos lett, egy idő után pedig semmilyen színt nem adott... Ennyi pénzért nagyon nem éri meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Sukopimi

2015. július 7.

Nekem egyelőre bejött. Igaz, hogy drága, de szép színem lesz tőle, és nem leszek foltos sem. Az adagolóval valóban óvatosan kell bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

nora.hajdu91

2015. május 13.

Sápadt bőröm van,viszont könnyen barnulok. Azért ruháztam be rá, hogy ne hófehéren kezdjem a nyári szezont,idővel meg úgyis lebarnulok.
Eleinte azt hittem alig használ,aztán pár óra múlva konkrétan sötétbarna lett tőle a bőröm.
Az egyetlen hibája az adagolófej, egyszerre mindig túl sok jön ki, meg talán az ára, mert szerintem hasonló minőséget harmadannyiért lehet kapni, ezért 4 csillag, de egyébként elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

kapasidora

2014. július 15.

Szerintem nem rossz termék! Nekem nagyon! világos bőröm van (nem szabad napoznom, mert anyajegyek tömkelege jelenik meg), és egész szép színt ad, majdnem egy egész héten át. Az biztos, hogy alaposan el kell dolgozni, nem szabad kapkodva, ímmel-ámmal felkenni, mert akkor csíkos lesz az ember. Sőt erősen kezet is kell mosni gyorsan használat után, mert hajlamos erősen besárgítani a tenyereket, amit szinte lehetetlen eltávolítani. 4 csillagot kap, mert kell egy kis gyakorlat hozzá, nekem is pár alkalomba tellett, mire megszoktam, ezért kezdőknek nem ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

jadegirl

2014. június 26.

Nagyon jó márkának tartom a Hawaiian Tropicot,így beruháztam erre a termékre. A bőröm sápadt,napon inkább piros lesz mint barnul.. Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet,bár jobb mint amikkel előtte próbálkoztam, de a színe túl mesterséges szinte narancssárga. Viszonylag egyenletes színt ad,de én köszönöm nem kérek belőle :( Valószínűleg enyhén lebarnult bőrön jobban beválna. Az illata nem zavaró,az állaga is jó és nagyon sokáig elég bár én nem fogom többet elővenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

natasha

2013. augusztus 3.

Én világosbarna bőrömre használom,nagyon kiadós adag. Nekem nem foltos,hála istennek,de nem adja azt a színt amit elvárnék,tulajdonképpen semmit.
Az arcomra is használom,ott inkább sárgít mint barnít,anyukám kérdezte már párszor,mivel vagyok bekenve mert sárga a fejem. :D Ennyit erről. Felkenés után úgy érzem h nem szívódik be teljesen,vagy nem tudom,hagy egy réteget,de nem fogja meg az ágyneműt. Másnap szép hidratált a bőröm. Ad egy kis plusz barnaságot,de nem nagyon látszik. Ráadásul sajnos messziről érezni rajtam az önbarnítószagot, és a kinyomókájával sem vagyok kibékülve. Ezt a mai napig nem értem. Picike adag elég,de erősen kell nyomni ahhoz hogy kifacsarjak anyagot belőle,viszont akkor már valósággal kilövell,nem egyszer ment már a falra,meg padlóra,mert ha óvatosan nyomom nem jön semmi,ha erősen megnyomom kilövell,lő mindenfelé és utána szedhetem a padlóról midenhonnan.Meg ilyenkor jön egy decinyi anyag amit már nem lehet hova felkenni. 3ast adok azért mert másnapra selymes puha lesz a bőröm és kiadós adag. Na és persze nálam nem foltos,nem fogja össze az ágyneműt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

fausztdori

2013. május 30.

Abszolúte nem ajánlom! Radíroztam és hidratáltam a bőröm, mint egy kisangyal, mégis csíkos lettem tőle, háromszor egymás után. Csak heti egy alkalommal kentem, mégis a harmadik alkalom után futás közben a karhajlatban egyszerűen kioldódott a bőrömből (pedig majd mindennap sportolok és eddig ez nem történt meg). Ritka gusztustalanul néztem ki. Egyedül azért kap plusz pontot, mert az illata nem olyan förtelmes, mint a legtöbb önbarnítóé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Panthenol

Squalane eo 1 0

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.