Hawaiian Tropic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2016. április 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hypoallergén, gyorsan a bőrbe szívódó, fokozza a bőr természetes barna színét. A különleges trópusi növények, gyümölcsök kivonataiból készült zselé természetes hatóanyagú összetevőivel, segiti megőrizni, illetve erősíteni a szoláriumozás során elért barnaságot.

Fényvédőt nem tartalmaz!

Niki0215

2018. június 7.

Nagyon régen használtam, szerintem már nem is kapható..szerettem a zselés állaga miatt...hamar beszívódott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

elizabett85

2013. április 9.

Nekem sajnos nem jött be, kiütéses lettem tőle, nagyon kellemetlen volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

Nekem sajnos nem jött be, kiütéses lettem tőle, nagyon kellemetlen volt...

miraclum

2012. június 27.

Két vagy három flakonnal használtam el belőle. Nem is értem, nem tudom miért vásároltam újra, hiszen nem barnultam tőle gyorsabban, vagy szebben. Előfordult, hogy csak az arcomra vagy a lábamra kentem, hogy ezek az állandóan fehérebb részek behozzák a lemaradást, de semmi. Viszont a könnyü zselés állaga gyorsabb, egyszerűbb használatot tesz lehetővé.
Az összetevőkkel kapcsolatban nem sok jót sejtek, ma már biztos nem kenném magamra, pláne az arcomra, ááá...
Annyit megjegyeznék, hogy ez nem a legdrágább szolis kozmetikum, de a nem hinném, hogy a sokezres más krémek feltétlenül annyira jók lennének. Legalábbis nem annyira jók, mint amilyen drágák. Még soha olyan egészségesen szép színem nem volt szolizással, mint amikor béta-karotint szedtem. A szoliban dolgozó lány is észrevette a különbséget,meg is jegyezte, és meg is kérdezte milyen krémmel barnulok (pedig máskor még köszönni is nehezére esett, nemhogy leálljon velem...)...
Úgyhogy szerintem nem éredemes a pénzt ilyen-olyan drága krémekre pazarloni, ha ez is beválik. Egy próbát mindenképp megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

Martili

2012. június 21.

Használtam régen, nem rossz. Csodát nem szabad azért várni tőle, de nagyon jó az illata és védi a bőrt a szoláriumozás alatt. Egyáltalán nem hagyta kiszáradni. Azt nem tudom megítélni, hogy gyorsabban barnultam e tőle, de az biztos, hogy tovább megmaradt a barnaságom, amikor használtam. Már nem járok szoláriumba és előbb felhagytam vele, minthogy kifogyott volna a tubus. Nemrég találtam rá a flakonra és még több évvel a lejárata után is finom gyümölcsös illata volt a benne levő zselének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 21.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Glycereth-26, Ulmus Fulva (Slippery Elm) Bark Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A kutyatejfélék családjába tartozó fa kivonata. Kérgének a kivonata és a diószerű termésének az olaja egyaránt használt a kozmetikumokban. Mindegyiknek bőrpuhító (emollient) és bőrjavító hatása van.