Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   400ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ZsanettBV, Módosítva: 2016. január 2.

Kiszerelés:   400ml
Kategória:   Hajápolók

Korpásodás elleni sampon és balzsam 2az1-ben. Azonnali hatás.

zita.herkovics

2018. január 26.

Nagyon szerettem. Már nem emlékszem, miért nem vettem meg újra. Talán teszek vele egy próbát, így 1,5 év után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Ivy1986

2017. június 18.

Szerettem a mentolos friss érzést utána,de sajnis megszokta a hajam és nem hatott már,majd egyszer visszatérek rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

anna09

2017. április 7.

Nem értem, mire ez a kevés és inkább negatív vélemény, szerintem pont olyan jó, mint bármelyik Head 'n Shoulders termék. Évekig nagyon korpás volt a hajam, aztán vettem a márka, mentolos samponját ami 1 hónap alatt nagyjából, teljesen elmulaszotta. Előtte bármit próbáltam nem vált be. Viszont eléggé megterhelte a pénztárcám, heti 1x hajmosás mellett, főleg mert a vastagszálú hajam issza a samponokat, ezért egy mindenki által istenített, olcsó Isanásra válottam. Az valóban, az olcsók között kiemelkedő, de újra előjött a korpám és sose volt annyira tiszta a hajam mint a Head 'n Shoulders-szel. Most ez a változat volt leárazva a rossmannba és úgy gondoltam talán ez is megteszi. Már mosás után sokkal tisztábbnak éreztem a fejbőröm és a hajam is, betekertem egy kicsit hogy mielőtt megszárítom a nagyja víz eltűnjön, majd kimentem, hogy beformázzam. Ekkor láttam, hogy úgy felszedte a korpát, hogy eddig csak a fejbűrömön volt, vagy ha vakartam (mert nagyon viszketett ám!) került elő, de most rettenetes volt, egyszerűen olyan hatásos volt, hogy mindenhova szétterült a felszabadul korpa. Újra megmostam csak lazán, az olcsóbb samponommal és utána már is helyre jött ez a "gond", ami mivel a hatásosságát mutatja, teljesen pozitív élmény lett. Érzem is, hogy sokkal tisztább a fejem és a hajam is szép csillogó. Hosszabb távon lehet még frissítek, eltűntette -e 100%-osan a korpát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Evelin0802

2017. január 14.

Az illata nagyon jó de a korpámra nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 14.

Az illata nagyon jó de a korpámra nem vált be.

alexa1994

2016. április 2.

hát nekem ez nem jött be, korpás a fejem és gondoltam ez majd segit erre már 2x mostam vele hajat és semmi változás egy kicsit se :/
megpróbáltam még egyszer utolsó esélyt adtam neki, de hajmosás után hiába tisztáztam ki százszor a hajam, mégis valami trutyi maradt a fejbőrömön és rögtön látszott hogy csupa korpa, ennyire szar terméket életemben nem használtam, ha lehetne -1et adnék...és összetevői sem rózsásak..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

evipel

2016. április 2.

A fiam használja most már nagyon régóta a korpás fejbörére. De ami, érdekes, nemcsak arra jó, hanem az arcán a seborreás ekcémájára is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

celesse

2016. január 30.

Muszáj véleményeznem, mert teljesen meglepett.
Nagyon hosszú ideje küzdök már a zsíros korpámmal. Kipróbáltam már minden humbugot, a L'oreal professional termékeitől a gyógynövényes samponokon át... és semmi. A korpa megmaradt, a hajam másfél nap múlva tokától bokáig tiszta zsír, és még a vége is tört úgy rendesen. A fodrászom a Kerastase korpa elleni samponját ajánlotta, de így utólag látom, hogy nagy szerencsém volt, hogy nem volt épp náluk. Tized annyiba került kb ez a sampon, és 2 használat utána leesett az állam tőle. Azért rá esett a választásom, mert van benne balzsam és hátha nem szárít annyira.
3 hete használom és amit tapasztaltam: 100%-osan nem tűnt el a korpa, néha-néha még viszket a fejem, de ég és föld a különbség. A hajam állaga pedig szerintem baba korom óta nem volt ilyen puha. l'oreal hajpakolást használok balzsamként, egyszer nem volt időm használni mosás után, és ugyanolyan puhává tette a hajam végét, mintha használtam volna. És még az illatát is szeretem.
A zsírosság nem tudom mennyire az ő "hibája", sapkás időszak van, lehet emiatt sem bírja ki a hajam a 2 napot, és második nap száraz sampont kell használnom, hogy emberek közé merjek menni.
Összességében nem rossz, sőt. Megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Muszáj véleményeznem, mert teljesen meglepett.
Összességében nem rossz, sőt. Megelőlegezem neki az 5 csillagot.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2