Head & Shoulders

Ár:   765 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 765 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deagle13, Módosítva: 2014. október 1.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 765 Ft

Korpásodás elleni sampon és balzsam. Dús és erős haj 2 az 1-ben. Erős haj a fésülés okozta káros hatásokkal szemben.

Ár: 765 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
chhaya

2017. november 20.

Nem vagyok korpásodásra hajlamos, régen legalábbis sosem volt gondom vele. Akkor kezdtem használni, amikor először észrevettem a hajamon, és (legnagyobb meglepetésemre) már az első flakon tökéletesen eltüntette. Azóta is ezzel mosok hajat, egyrészt mert finom az illata, másrészt nagyon kényelmes, hogy 2 az 1-ben, és nem kell külön balzsamot használni... (Bár a göndör loboncomat egy kicsit túl puhává is teszi, jobban örülnék több tartásnak és merevségnek, ezt azért nem tudnám be negatívumnak.) Röviden: korpás hajra és balzsamot kerülőknek tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

horsy

2017. július 1.

Sajnos nekem csak az első pár hajmosásnál ért valamit...A korpát eltüntette egy darabig,de többszöri használat után már nem sokat ért.A hajam nagyon száraz lett tőle hajmosás után,még külön balzsamot kellett használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

babyface

2017. április 25.

nagy mizériában vagyok a samponokkal, mert a hajam hosszából kifolyólag (fenékig ér...) nehezen adok ki több ezer forintot egy samponra, ami lehet, hogy nem is használ, hamar elfogy, emellett hajlamos vagyok bekorpásodni mindentől... itt ugye egy probléma már minusz, már csak az kellett, hogy szépen karban tartsa a sörényemet. annak ellenére hogy 2in1-ben én azért még egy golf-os balzsammal rámegyek a végén és így tökéletes, nekem ez sokkal jobban bejött mint a másik 2in1-ben samponja a h&s-nek, mert ettől nem csak hiperszuper fényes, sima hanem dús is lesz a szőröm. :) kellemesen csalódtam ezekben az új h&s-ekben

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Jelizz

2017. április 23.

A nagyobbik kiszerelesben vettem meg. Kellemes az illata ,tetszik hogy sampon + balzsam . Megoldotta hogy ne keljen balzsamot hasznalnom 😀 a korpasodast csokkentette , szep tartast ad a hajamnak nem lapit annyira . Egy hajpakolassal egesz jol tud funkcionalni. Lehet hogy ujra veszem. Bar nekem a citromos a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

egeresi47

2016. december 19.

Nagyon szeretem ezt a márkát. Mindig ilyet veszek, csak a fajtát szoktam cserélgetni néha.
Ennek nagyon jó az illata, és eléggé megküzd a zsíros hajammal is. Elég vele 3 - 4 naponta mosni, bár többeknek elég kevesebbszer is, csak az enyém eléggé zsírosodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

Agi104

2016. szeptember 25.

Sajnos most csalódnom kellett egy picit a szeretett márkában.
Az én hajamat szépen korpamentesíti, ahogy az összes többi Head & Shoders, ebből a szempontból 5* lenne, viszont a mínusz 2* levonást azért adom, mert nálam sajnos egyáltalán nem jött be az ígérete, sőt ez most durván ki is szárította a hajam. :-(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Sajnos most csalódnom kellett egy picit a szeretett márkában.

Jucsi10

2016. augusztus 15.

Azzal kezdeném az értékelést, hogy sosem gondoltam, hogy egyszer ennyire megszeretem a Head & Shoulders márkát. Sosem volt nagy kedvencem, talán 1 dobozzal használtam el eddig a márka termékei közül.
Rengeteg sampont kipróbáltam már, az utóbbi időkben a bio termékekre álltam át.
Az olcsóbb, drogériákban található samponoktól kezdve a drágább, ám jókat ígérő Tigi, Dr Organic termékeit is kipróbáltam, bár nem nagyon váltak be.
A Tescoban találtam ezt a Head & Shoulders 2in1 sampon és kondicionáló terméket, bár már korábban is szemeztem ezekkel a mintásabb, női alakokat ábrázoló termékeivel.
Első használatkor hatalmas pozitív élményben volt részem!!! :)
* Az illata nagyszerű, számomra lenyűgöző még 3 hét használat után is.
* A hajam fényes, puha, HIHETETLENÜL SELYMES tőle
* Nagyobb kiszerelésben vettem, de az ára még így is jó volt.

Számomra teljesen egyértelmű, hogy 5 csillag, maximálisan meg vagyok elégedve vele. Biztos, hogy újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Rengeteg sampont kipróbáltam már, az utóbbi időkben a bio termékekre álltam át.
Első használatkor hatalmas pozitív élményben volt részem!!! :)
* Az illata nagyszerű, számomra lenyűgöző még 3 hét használat után is.
* A hajam fényes, puha, HIHETETLENÜL SELYMES tőle
* Nagyobb kiszerelésben vettem, de az ára még így is jó volt.

Nikike05

2016. január 23.

Akciósan vettem szokott a fejböröm viszketni ezután nem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Akciósan vettem szokott a fejböröm viszketni ezután nem :)

straub.stella

2015. december 7.

Egy piros összetevő a parfüm kivételével az összetevői jók, a korpásodást megszünteti és az illata is egész jó (tipikus head&shoulders), de a hajamnak kócós hatása lesz és nem szeretem azt az érzést ami utána marad.talán kevésbé hullik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

dorcus89

2015. november 21.

Egy másik márka samponjától bekorpásodott a hajam, a 2in1 miatt választottam ezt. Szerintem a balzsam rész elég kevés benne, nem tudtam könnyen kifésülni a hajam, mindig használok mellé még valamilyen balzsamot. Egyébként szépen megszüntette a korpásodást olyan 4-5 alkalom után. Remélem nem kell újravennem, mert csak a korpásodás miatt használtam, de egyébként ajánlom mert kellemes az illata, nagyon kevés kell belőle, jól habzik emiatt elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.