Head & Shoulders

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Muszi, az összetevőket feltöltötte: petran, Módosítva: 2015. október 12.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Sampon érzékeny fejbőrre, aloe vera kivonattal

Az aloe vera megszünteti a fejbőr irritációját, viszketést, kiszáradást.

Szabcsyka

2018. március 5.

Se nekem, se a páromnak nem vált be! Mosás után pár órával nagyon erős viszketés jön elő, és piros foltok jelennek meg a fejbőrünkön, arról nem is beszélve, hogy eszméletlen korpásodást okoz! Soha nem veszem meg többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

LadySayuri

2018. január 14.

A márka Extra Volume samponja az eddigi legjobb a férjemnek, egy alkalommal nem volt készleten belőle és helyette ezt választottuk, csalódás volt.
Nem vált be az érzékeny fejbőrre ígért hatása, férjem már hajmosás után pár órával viszketett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Kingucii

2017. szeptember 11.

Kb 900-1000Ft-t vásároltam.
Eléggé érzékeny a fejbőrön, egy ideig babasampont használtam, de azt keveselltem, majd Garniert, de az sem az igazi.
Ennél a samponnál érzem azt, hogy megkönnyebbül a fejbőröm, nem viszket, lágy a hajam esése. Könnyű fésülni, nem gubancolódik.
Nem zsírosodik a hajam tőle és nagyon finom az illata. És egy kis volument is ad a hajamnak.:-)
Mindenkinek tudom ajánlani, akinek érzékeny a fejbőre.
Nálam 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Kb 900-1000Ft-t vásároltam.
Mindenkinek tudom ajánlani, akinek érzékeny a fejbőre.
Nálam 5*!

CzFru

2017. április 22.

Ajándékba kaptam hál égnek...alapból a szilikonnak nem örülök egy samponban ( balzsamban hagyján, bár azt sem használok), nem értem mi keresnivalója ott, ha a tisztítás a cél. Tisztítás...hát fura állagú lett a hajam, mintha egy maszkot húztam volna magamra. Igaz nagyon puha volt...fél napig! Utána extrasebességgel elkezdett bezsírosodni, olyannyira, hogy másnap reggel vállalhatatlan volt a hajam kinézete. Soha többé...jelenleg apám örökölte meg a 3 milis hajára...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

bizsuka

2017. január 19.

Nem mulasztotta el nálam eddig a korpát, pedig már jópárszor használtam, más korpásodás elleni samponok az első használat után eltűntették, így sajna csalódás. Most megpróbálkozok magával a növénnyel, régebben már használtam korpára, de akkor nem volt olyan durva a helyzet mint most (eddig is csak azért nem vele kezdtem, mert körülményesebb, mint a sampon)
Viszont annak akinek nem korpás még a haja megelőzés céljából jó lehet ez a sampon, mert szépen tisztít, finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

handig

2017. január 10.

Ekcemara hajlamos a borom es igy ha nem figyelek oda ez a fejboromon is elojon. Foleg telen sokszor hamlik a fejborom irritalt, viszket, pont mint az ekcemas bor. Nekem ez a sampon teljes mertekben eltuntette a neha mar nagyon nagyon durva hamlast is. Imadom. Nem mellesleg mellette nagyon szep tole a hajam, imadom az illatat es nem zsirositja egyatalan igy elegge ki tudom vele huzni a hajmosast. A nagybetus kedvencem ez a sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

destiel

2016. december 27.

Amióta használom megszűnt a kellemetlen fejbőr hámlásom és viszketésem. Nagyon finom illatú, haj mosás után könnyen fésülhetővé válik a hajam. Könnyen habzik, de nagyon csípi a szememet. Kicsit talán zsírosabb lett a hajam, amióta használom. Még keresem az igazi sampont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 27.

itsEffy

2016. december 9.

Nem a korpásodás, inkább az érzékeny fejbőr miatt esett erre a választásom. Nem olcsó mulatság, de ez az egyetlen sampon, amitől nem viszket a fejem és egész sokáig kitudom húzni a következő hajmosásig. Még akkor is, ha esetleg edzek és megizzadok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

Agi104

2016. november 10.

Nekem ez vált be!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Nekem ez vált be!

VeronikaBlanka

2016. szeptember 5.

Ez a sampon egy csoda, már kettő darabot elhasználtam, nyáron a nagy meleg miatt kb. minden nap megmostam a hajam vele. Jól tisztít, igazán puhává teszi a hajat, nem viszket tőle a fejbőröm és ami még egy plusszpont hogy friss érzetet nyújt. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology