Head & Shoulders

Ár:   199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szanika, Módosítva: 2017. január 26.

Kategória:   Hajápolók

Mélyen hidratálja a fejbőrt, valamint puha és korpamentes hajat eredményez.

Henriette04

2019. március 21.

Hajbalzsamként használjuk mi is a lányaimmal. Azoknak is tiszta szívből ajánljuk akik nem küzdenek korpával, "csak" száraz, töredezésre hajlamos hajvégekkel. Az egyik legjobb hajbalzsam, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Aanyta

2017. szeptember 26.

Nagyon puha, selymes lesz tőle az amúgy száraz hajam. Mosás után felviszem a hajamra, rá folpack, arra törölköző. Térülök-fordulok, mosogatok, egy óra múlva leöblítem, de volt, hogy 10 perc után. Tetszik a doboza, maradéktalanul elhasználható belőle a krém, erőfeszítés nélkül. 129.- Ft. volt akcióban, amúgy 199.- alapárban. Harmadjára veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

adrica

2017. február 8.

Ez egy csodaszer!!!!! Páromnak nagyon problémás szeboreás- korpás fejbőre van. A lányom is örökölte a korpásodásra hajlamot. Mindkettejüknek nagyon sokat segített! Nem zsírosítja a hajat, ettől nem kell félni. Sőt a lányomnak derékig érő haja van, így máshogy használjuk. A fejbőrre ezt, a haj nagy többségére más, ápolóbb hajbalzsamot. Szemre kell nagyon vigyázni!!!! Egyszerűen kenterbe vert sok más többszörös 10. 000.- ft nagyságú szereket!!! Létezik ebből narancssárga tetejű is, arra az van írva, hogy hajhullás elleni. Mivel akkor épp nem lehetett ezt kapni, kipróbáltuk azt is, ugyanolyan jól teljesített a mi problémánkra is. Aki ilyen gondokkal küzd, egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

szanika

2017. január 16.

Barátom anyukája bukkant rá 199 Ft-ért (Goods Market). Én hajbalzsamnak használom csak a hajvégekre, a fejbőrre eszembe nem jutna tenni, így sem a kedvenc elfoglaltságom a hajmosás... :D :/ Úgy pedig tuti zsírosítana.
Elég tömény kis cucc, kevés kell belőle, és abszolút jól teljesít balzsamként. Nagyon praktikus a csomagolása, nem tekerni kell a tégely tetejét, hanem egyszerűen "lepattintható". Az illata tipikus head&shoulders illat, kellmes. Nem tudom, hogy korpásodás elleni krémként jeleskedne-e, de szerencsére nekem nincs ilyen jellegű problémám.
Ennyi pénzért nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Ennyi pénzért nagyon jó!

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearyl Alcohol, Dimethicone, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2