Head & Shoulders

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Head and Shoulders Apple Fresh korpásodás elleni sampont üde almás illatal. Egy tiszta és friss illat ami hosszan tart.

Kiszerelés: 400ml és 200ml

Adrienn088

2022. április 18.

Nagyon kiszárította a hajam, és a 2. nap emiatt már nagyon zsírosodott is és viszketett a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

Fanniskincare

Korcsoport: < 18
2022. január 2.

Nagyon szeretem a korpás könnyen zsírosodó hajamra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. január 2.

Nagyon szeretem a korpás könnyen zsírosodó hajamra

CandyCurses

2021. november 30.

Nekem régen ez volt az egyetlen sampon - mármint az összes H&S -, ami megszüntette a lentebb is említett hajszagot. Semmi más. Nem vagyok kémikus, nem értek semmit ehhez, de észrevettem, hogy az összetevők közül kikerült a zinc carbonate, amire ha ráguglizok, kiadja, hogy a H&S az egyetlen sampon, amiben van.

És hiányzik belőle, mert azóta egy kalap kaka. Pedig kipróbáltam az összeset. Mióta rajta van ez a matrica, hogy ph balanced meg a többi, azóta olyan, mintha testápolóval mosnék hajat. Büdös és zsíros tőle a fejem.

UPDATE:
A zinc pyrithione összetevőt jövőre betiltják az EU-ban, ezért nem tisztít már úgy, mint régen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 30.

UPDATE:

oroszmelinda

2021. október 26.

Évek óta csak ezt használom, az összes illatot kipróbáltam már. Ez az egyetlen sampon, amitől nem viszket a fejbőröm. Nem cserélném másra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 26.

mlexa

2021. szeptember 9.

Nem volt a boltban a Bánfi samponom, illat alapján így ezt vettem meg. Nagyon jó illata van, jól habzik, kevés is elég belőle. Korpa nekem nincs, így arról nem tudok nyilatkozni. Viszont kicsit gyorsabban zsírosodik tőle a hajam. Maradok a Bánfi samponomnál, mert a hajhullásom csak az szüntette meg. Egynek jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Lina14

2021. augusztus 27.

Nekem a mentolos változat jobban bevált korpára, de ettől eltekintve egy kellemes sampon, nem zsírosít, nem szárít, sokáig megmarad az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Lili2109

2021. július 17.

Én szeretem, nekem nem zsírosítja a hajamat, jól tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 17.

Én szeretem, nekem nem zsírosítja a hajamat, jól tisztít.

Fruzsinna21

2021. július 1.

Bár a korpásodás megelőzése lenne a feladata, nekem csak mégtöbb korpát okoz. Nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

RZalan

2021. július 1.

Nagyon szárítja a hajat, hiába van jó illata

Nagyon szárítja a hajat, hiába van jó illata

Budabestia

2021. június 10.

Finom illata van, talán csak a mandulás jobb nála, és a korpát is eltűntette szerencsére. Néha váltogatok, kipróbálok más samponokat, de a végén mindig H&S-hez térek vissza..:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.