Head & Shoulders

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Head and Shoulders Apple Fresh korpásodás elleni sampont üde almás illatal. Egy tiszta és friss illat ami hosszan tart.

Kiszerelés: 400ml és 200ml

valika1105

2021. május 5.

Nagyon jó sampon, nekem nagyon bevált. Nem viszket fejbőröm, de az összetevői miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 5.

Dizson

2021. május 2.

Nagyon korpásodott a hajam. Mindent kipróbáltam már, amikor elegem lett, és megvettem ezt a sampont XXL kiszerelésben. Az első hajmosás után eltünt a korpa,és hajbalzsamot sem kell használnom. Rendkívül elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 2.

annacska99

2021. március 19.

Korpásodás miatt vettem meg, amin nekem nem igazán segített, de az illata mindenért kárpótolt! Nem vettem újra, de örömmel használom el!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

CandyCurses

2021. március 15.

Nekem régen ez volt az egyetlen sampon - mármint az összes H&S -, ami megszüntette a lentebb is említett hajszagot. Semmi más. Nem vagyok kémikus, nem értek semmit ehhez, de észrevettem, hogy az összetevők közül kikerült a zinc carbonate, amire ha ráguglizok, kiadja, hogy a H&S az egyetlen sampon, amiben van.

És hiányzik belőle, mert azóta egy kalap kaka. Pedig kipróbáltam az összeset. Mióta rajta van ez a matrica, hogy ph balanced meg a többi, azóta olyan, mintha testápolóval mosnék hajat. Büdös és zsíros tőle a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

lau0658

2021. február 24.

Az illata nagyon jó, bár a hajamon nem is érződik már szárítás után, szóval az hogy hosszantartó, azzal vitáznék. Főleg a korpák eltüntetése miatt vettem, hát ha 100%-ban nem is, de mindenképpen csökkentette a korpa mennyiségét. A hajam viszont már 2. nap olyan mintha egy hete nem mostam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

szlgyv

2020. november 10.

Nagyon túl van hypeolva ez a sampon, pedig semmit nem használ, korpás, zsíros lesz tőle az ember haja..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

berenisz

2020. augusztus 26.

Egészen kiskorom óta ezzel (vagy a mentolossal talán) mostuk/mostam a hajam. Semmi más nem volt jó, azonban az utóbbi egy évben elkezdtem szörnyen zsírosodni tőle és be is korpásodtam csúnyán. Lekerült a listáról...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

PinterAndiMilan

2020. július 15.

Korpás fejbőrre valóban jó, vagyis teszi a dolgát, de borzasztóan szárítja, sprőddé, szalma szerűvé teszi a hajat. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Brigcsy

2020. június 20.

Régen nagyon szerettem ezt a sampont. 3-4 napig bírta egy hajmosás, de mióta változtattak az összetételén, katasztrófa.... 😒 Nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam és büdös "hajszagú" lesz tőle a fejbőröm... Soha többet nem veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Formidable

2020. május 26.

Krémes állagú sampon, az illata szerintem kellemes, zöldalmás.
Vékonyszálú, tövénél zsírosodó, végénél töredező hajamon használtam többször. Időnként visszatérő probléma nálam a korpásodás, erre vettem meg ezt a sampont. Nekem nem vált be, többszöri használat után sem szűnt meg a korpásodás. Nem zsírosodott sem gyorsabban, sem később a hajam tőle.
Csak 2 csillagot tudok rá adni, mert pont azt nem tette, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Krémes állagú sampon, az illata szerintem kellemes, zöldalmás.
Csak 2 csillagot tudok rá adni, mert pont azt nem tette, amit ígér.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.