Head & Shoulders

Ár:   2000 Ft és 2300 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: RZalan, Módosítva: 2021. július 15.

Ár:   2000 Ft és 2300 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Hajápolás

• tisztítja a hajat és a fejbőrt
  • megszünteti a haj korpásodását

asdf27

2022. július 15.

Naturland szalicilsavval kombinálva nagyon jól megszüntette a korpásodást. A teljes hatásig nekem is kellett egy kis idő, illetve tényleg gyakrabban kell mellette hajat mosnom, de örülök, hogy nem viszketek, és nem korpás a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 15.

Vivi29

2022. március 12.

Egy időben sokat használtam viszkető,korpás fejemre,be is vált.Aztán valami történt mert a korpa a viszketés megmaradt a másik meg,hogy kiszárótotta a hajamat,pedig mindig használok balzsamot.Úgyhogy nem tudom,hogy változtattak az összetevőkön vagy csak az én fejbőröm, hajam unta meg, de többet nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

ildig

2021. május 23.

Korpásodás ellen hatékony, alapvetően nagyon szeretem ezt a márkát, viszont a Classic verziót nem ajánlom érzékeny, száraz fejbőrre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

HannaHoller

2021. január 12.

Konnyen zsirosodo, vekonyszalu,kezelhetetlen hajam van.
Sokfele termeket kiprobaltam mar, dragakat is, de mindig nagyot csalodtam.
Mar ugy voltam vele, hogy igazabol mindegy mit veszek a hajamra jobb ugyse lesz..
Szinte vakon vettem le ezt a polcrol, nem is figyelve, hogy nem a hajtipusomnak megfelelo, mert korpas sosem volt a hajam, DE IMADOM.
isteni az illata, engem gyerekkorombol a ragogumira emlekeztet, de nem tul tolakodo.
A zsirosodast mersekli,ami nalam kb lehetetlen volt eddig, emellett nagyon jol habzik es rendkivul jol tisztit. :)
A l'oreal elvital hajhabjaval kombinalva valami csoda a vegeredmeny.
A hajam puha, illatos, remek a tartasa es ami a legfontosabb, nem kell vegre minden nap megmosnom, hogy jol erezzem magam emberek kozott. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Konnyen zsirosodo, vekonyszalu,kezelhetetlen hajam van.
Sokfele termeket kiprobaltam mar, dragakat is, de mindig nagyot csalodtam.
A l'oreal elvital hajhabjaval kombinalva valami csoda a vegeredmeny.

d.anett89

2020. szeptember 24.

Csodaszer. Imádom. Sajnos nyaralásra kijött a korpám.2-3 használat,és jóval csökkentette a korpám. Mai nőies meg teljesen eltűnt. Az illata is kellemes,friss, puhább a hajam is tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Bubucim

2020. július 13.

Azt tapasztaltam, hogy nagyon gazdaságos, főleg a nagyobb kiszerelés. Soha nem korpásodott a hajam, de a tartós illata miatt már másodszor vásároltam meg. Nem szárít jobban, mint a többi sampon, sőt nekem a zsírosodást is mérsékelte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Rainbowgirl14

2020. július 6.

Pozitívumok:
-nagyon jól habzik már az első mosásnál is (ilyen jól habzó sampont még sosem használtam)
-szépen tisztít
-fantasztikus illata lesz a hajamnak tőle
Negatívumok:
-a korpásodást csak kb. másfél hónap kezdte mérsékelni
-van, hogy viszket tőle a fejem
-gyorsan zsírosodik a hajam (bár más sampontól is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

Pozitívumok:
-szépen tisztít
-fantasztikus illata lesz a hajamnak tőle
Negatívumok:
-a korpásodást csak kb. másfél hónap kezdte mérsékelni
-van, hogy viszket tőle a fejem
-gyorsan zsírosodik a hajam (bár más sampontól is)

cattitude

2020. április 9.

meguntam a hajszínem (kék), gondoltam amíg fodrászhoz nem jutok (vagy amíg nem rendelek egy bödön szőkítőt...), addig veszek egy tisztító, nagyon sls-es sampont, hogy addig is kopjon a szín. kicsit koptatja a kéket, de nem nagyon, már egy éve ilyenre színezem, nem csodálom, hogy nem adják könnyen magukat a pigmentek. sajnos nem néztem meg az incit (más van a flakonon, mint itt a leírásban) és szilikonos, szóval túl sokszor nem fogom használni. ami miatt igazán lepontozom, az az, hogy 4 nap után tocsog a zsírtól a hajam, a kímélőbb samponjaimmal 1 hetet is kibír. az illata amúgy jó. ár-érték aránya pocsék, gyakorlatilag aranyáron adják ahhoz képest, amit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Kremcica

2020. január 17.

Novemberben rémesen kiszáradt a fejbőröm és korpás lett a hajam. Sos kellett valami, épp szupermarketben voltam így jobb híján ezt kaptam le a polcról. Ami kapásból feltűnt hogy újítottak rajta és az incije is más mint az itt feltüntetettnek (nincs benne pl DMDM Hydantoin). Az illata nagyon finom és jól tisztít, de mintha kicsit zsírosítana. A korpát nem szüntette meg, de mosáskor valamennyire csillapodott. Egy teljesen átlagos drogériás sampon, kicsit drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

bareszsopte

2019. augusztus 20.

2019.08.20. Március közepén kerestem valamit viszkető fejemre. Erre esett a választás, rögtön ki is próbáltam, meg június elején is bevetettem. A mai napig nem fogyott el, pedig a 90 ml-es kiszerelést vettem meg. Mindkét alkalommal 2 hajmosásnál tovább sosem jutottam vele. 2. nap már szabályosan összeragadt tőle a hajam, annyira zsírosított. (Egyedül csak azért kap két csillagot, mert jó illata van, meg használt a viszketés ellen.) Kamaszkoromban 20 éve is kipróbáltam a H&S -t, de röhej, hogy ezen a negatív tulajdonságán azóta sem tudtak változtatni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.