Head & Shoulders

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 250 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Kategória:   Hajápolás

Ár: 1 250 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
bareszsopte

2019. augusztus 20.

2019.08.20. Március közepén kerestem valamit viszkető fejemre. Erre esett a választás, rögtön ki is próbáltam, meg június elején is bevetettem. A mai napig nem fogyott el, pedig a 90 ml-es kiszerelést vettem meg. Mindkét alkalommal 2 hajmosásnál tovább sosem jutottam vele. 2. nap már szabályosan összeragadt tőle a hajam, annyira zsírosított. (Egyedül csak azért kap két csillagot, mert jó illata van, meg használt a viszketés ellen.) Kamaszkoromban 20 éve is kipróbáltam a H&S -t, de röhej, hogy ezen a negatív tulajdonságán azóta sem tudtak változtatni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

KlaudiaZs

2019. augusztus 19.

Valamitől nagyon korpás lett a fejbőröm, talán egy sampontól (vagy többtől), időjárás, ki tudja, pedig évekig korpamentes voltam (főleg egy remek drága hajszárítónak köszönhetően). Az elmúlt fél évben már nem tudtam mit próbáljak ki, hogy hátha elmúlik, egy sampon se használt, így beugrottak a reklámok, ezért megvettem ezt a fajtát. A korpát kb 2-3 hajmosás alatt megszüntette, bár gyanítom ez csak addig lesz így, míg ezt a sampont használom, viszont "cserébe" szörnyen zsíros a hajam. Vékonyszálú hajam van, így kerülök mindent, ami elnehezíti, és sajnos ezt a sampont lehetetlen lemosni, képez egy olajos réteget a hajon és fejbőrön (gondolom ezért vagyok korpamentes), viszont ez hosszútávon vállalhatatlan, vagy naponta mosnék hajat, vagy minden másnap szárazsamponozni kell. A frissen mosott hajam se mindig túl friss, hosszú percekig kell öblítenem, és akkor 1 napig egész jó a tartása, nem lapul le, nem túl zsíros kinézetű, de ennyi. Akciósan a legnagyobb kiszerelést vettem, optimistán, de keresnem kell valami mást, ezért tőlem csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Auroraborealis

2019. március 19.

Az egyetlen sampon ami kezeli a korpás fejbőrömet, korpamentes pedig heti 2szer mosok hajat maximum. Évek óta használom folyamatosan, a múltkoriban abbahagytam kicsit, pár mosás után egy másik samponnal iszonyatos mértékű korpásodás jelentkezett. Gyorsan vissza is tértem rá. Remélem nem szűnik meg a gyártása soha vagy nem változtatnak a formulán mert nem tudom akkor mi lesz a fejemmel :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Vala111

2018. december 1.

Valahol olvastam hogy mennyi korpásodás elleni szer létezik, tehát ha az egyik samponban lévő nem válik be akkor próbáljunk ki egy másikat mert lehet hogy az lesz a jó. Én pont eltalálhattam elsőre, mert nem volt szükségem váltásra. A H&S-en belül volt csak olyan, hogy a citrusos lelapította a hajam, ezért cseréltem le erre.
Bár már natúr vagy szilikonmentes samponokat használok hennázás miatt ezért először mikor elkezdett korpásodni a hajam teafaolajat adagoltam a samponomhoz, de olyan korpás lett a hajam hogy nem akartam tovább kísérletezni, azonnali megoldást akartam. Ettől pár mosás után megint elmúlt a korpásodás, és állaga is jó maradt a hajamnak. Ha szükségem lesz rá még visszatérek hozzá.
Bár ez mellékes, de én az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Bár ez mellékes, de én az illatát is imádom.

Hecate

2018. június 20.

Nekem remekül eltűnteti a korpát, ráadásul tartósan. Nagyon elégedett vagyok a Head & Shoulders-sel. Igazából azért próbálhatok ki sok más sampont, mert ha mégis jön a korpa a Head & Shoulders 2-4 hajmosás után annyira megszünteti, hogy évekig nincs vele gondom. Talán '"szerencsés alkat" (is) vagyok, de nekem nagyon jó ez a termék és mindig szívesen gondolok rá, most is örömmel értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

AppleMaple

2018. április 8.

Ez az a sampon amihez mindig visszatérek. Igazából a márka összes samponja egyformán bevált nekem, legfeljebb van amilyeknek jobban bejön az illata. Jól tisztit, szépen habzik, nem zsirosit, eltűnteti a korpát (mondjuk nekem ezzel amúgy sem lenne gondom) és olyan jó érzetet hagy használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

nikiii.*

2018. március 2.

UPDATE: Öt év után leesett, hogy ez a sampon nekem egy időre bár eltüntette a korpát, utána mindig brutálisan hámlani és viszketni kezdett a fejbőröm, szerintem diszkréten szétmarta. Nem, nem, soha. Nagyon meggyűlöltem, pedig nagyon régen még nem tapasztaltam vele ilyet... Sajnálom.

Ez az a sampon, amiből mindig van itthon. Hosszú távon semmi pénzért nem használnám, mert nekem túlságosan erős és egy idő után szétszedte a vékonyszálú hajamat (pár hónapig használtam folyamatosan, de soha többé), azonban amikor évente kétszer-háromszor korpás lesz a hajam, kúraszerűen mindig ezt használom, és tökéletesen beválik. Amint eltűnt a korpa, még két-három hajmosásnál ezt használom, aztán visszatérek az aktuális samponomhoz. Rajtam eddig mindig segített, bármilyen durva is volt a helyzet, így nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Mars93

2018. február 13.

Nem tudom, hogy miért ilyen népszerű és drága, ugyanis korpásodás ellen semmit nem használ. Igaz, hogy csak a "látható" korpa eltűntetését ígéri, de az bármilyen samponnal való mosás után eltűnik. A fejbőrre azonban egyáltalán nem hat, az eredeti problémát nem kezeli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Szabinavill

2017. november 20.

Ezt a sampont használom már régen és nagyon meg vagyok elégedve. Nemrég vásároltam egy kaviáros sampont mert nagyon jó értékelést kapott, de mivel bekorpásodott tőle a hajam így visszatérek ehhez a már jól bevált samponhoz. Ezt a fajtát nagyon ajánlom de a 2 in 1-ben változatától sokkal hamarabb zsírosodott a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

Blizz4rd

2017. október 26.

Rendszeres használat mellett valóban hatásos korpára. Az illata is a szokásos Head & Shoulders-es, amit én kedvelek. Egy átlagos sampon, nem kell csodákat várni, de összességében a kellemes felé billen a mérleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Glycol Distearate, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Cetyl Alcohol, Ammonium Laureth Sulfate, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Lyral, Limonene, Citronellol
Színezékek: CI 60730, CI 42090
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lila színű.