Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztinka88, Módosítva: 2013. március 22.

Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon viszkető fejbőrre.

Jelizz

2019. április 18.

En a sampon es balzsan 2in1 ben sampont vettem meg. Olyan mentolos ferfias az illata,kellemesen husit, viszont a menthol miatt szarit es a 2. Nap mar zsiros lett a hajam es a korpat else tuntette . Es kell utana balzsam is szoval nem lessz a kedvencem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Milkatilla

2018. augusztus 28.

Nekem viszketős fejbőröm van,amire már sok mindent próbáltam. Eddig a Skin Cap sampon segített csak,meg ez a fajta HEAD & SHOULDERS. CSak azt nem értem,ha ez ilyen jó,miért nem lehet mostanában kapni a boltokban?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Napraforgomagocska

2017. május 12.

Azt hiszem megtaláltam A Sampont. Nyár óta (szerintem a tengervíz miatt) nagyon el kezdett korpásodni a hajam és egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni,más Head & Shoulders samponok sem segítettek. És akkor nemrég rátaláltam Erre. Azóta nem korpás a hajam,nem viszket a fejbőröm. Amúgy sem zsírosodik nagyon hamar a hajam, és ezen nem is változtatott. Nem is szárít, az illata is fincsi. Igazi csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Almina

2017. március 25.

Egy igazi love story a miénk. Miután kedvenc natúrsamponjaim kiábrándítottak azzal, hogy mellettük fél nappal a hajmosás után véresre vakartam a fejbőröm, kínomban lekaptam a polcról, bár nem szívesen használok sls tartalmú terméket. És meg is találtam a megmentőm. Az első hajmosás a sebek miatt elég csípősre sikerült, de azóta sem vakarózom kényszeresen, mint egy bolhás kutya. Leginkább semennyire nem vakarózom. És ezért örök hála ennek a samponnak. Előtte változó intenzitással, de mindentől viszketett a fejem.
A hatása nálam tartós, nem következett be visszaesés a teljesítményében. Kellemes hűs érzést nyújt mosáskor, és közben ki is tudom bontani a kócolódásra hajlamos göndör tincseimet. Nem érzem utána, hogy letarolta volna a bőrömről és a hajamról a zsíros védőbevonatot, tehát nem agresszív sampon, épp csak annyira tisztít, amennyire szükséges. Úgy veszem észre, hogy több hónapnyi használat után puhább lett a hajam. Szerintem az illata is finom. Csak egy valamire kell vigyázni: szembe ne kerüljön, mert leégeti a szaruhártyát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

danna113

2016. október 5.

A hajam nem kifejezetten korpás, mégis valahogy leárazva a kezembe akadt. A classic illatát szerettem... Nos ebben azt ötvözték eukaliptusszal, ami így együtt a classic, a mentol és dinnyés rágó szagát idézi, ami kibírhatatlanul rossz. Szerencsére nem marad meg a hajon, de nekem egy használat után is a szőr feláll tőle a hátamon, ha csak ránézek. Hűsít, amit én annyira nem csípek, de elviselhető, és az viszkető fejbőrön tényleg segíthet. Jól habzik, jól tisztít, akárcsak a classic. Viszont a szaga miatt muszáj lesz megválnom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Cicuka22

2016. szeptember 24.

Zsíros korpán nem segít. Amióta ezt használom már másnap lelapul a hajam és 2 nap után úgy nézek ki, mint aki két hete nem mosott hajat. Nagyon zsírosítja a hajam. Próbáltam másra fogni, de semmi mást nem használok,ami új lenne. Amúgy az illata jó, a habzása rendkívül jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

pudinggie

2016. július 10.

Néha van egy-egy viszketősebb korszaka a fejbőrömnek, amit tökéletesen meg is szüntet már az első mosás után. And yhass, nagyon finom illata van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

Lexy96

2016. május 16.

A legjobb samponok közt van amit valaha próbáltam! Az illata isteni és az eredmény is! Megéri az árát mert annyira nem kerül sokba ha a hatását nézzük, jól habzik, az illata tartósan benne marad a hajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

kamillatea

2016. május 15.

Azt gondoltam, a mentolos és a zöldalmás verziót lehetetlen felülmúlni, de nagyon kellemesen csalódtam ebben a samponban. Isteni finom, édes sárgadinnyeillata van, mellesleg csodásan hűsíti a fejbőröm mosás közben, szóval, valami szenzációs! Élvezet használni. Megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Joba

2016. április 25.

Mivel nálam már évek óta nagy sikert aratott ez a sampon márka korpásodás miatt, így kipróbáltam az eukaliptusz változatot is, mivel eléggé viszketett a fejbőröm. Elmúlt a viszketés, a korpa pedig továbbra se jött vissza.
Nálunk itthon szinte mindegyik fajta H&S samponból van, felváltva szoktuk használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!